Histeroskopi 2020 yılı fiyatları

bambuvemadagaskar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
273
181
32
Arkadaşlar histeroskopi yapılma durumu var ultrasonda polip göründü. Özel mi yoksa devlet hastanesi mi tavsiye edersiniz?
Fiyatlar hakkında bilgi verir misiniz?

kalbimdekimutluluk

la tahzen innallahe meana
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
60
39
bizde fiyat sorduk 2600 dediler polip ne zman fark eti doktorun
Ben bebek düsünüyoruz öncesinde bir problem olup risk oluşturabilecek bir sorun varsa önceden tedavi olayım ki rahat bir hamilelik geçireyim isteğiyle muayene olmaya gittiğimde rahimimin ortasında polip ve rahîm ağzında kanamalı yara var demişti. Aynı anda ikiside tek operasyonla halledildi.

kalbimdekimutluluk

la tahzen innallahe meana
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
60
39
ben tüp bebek tedavisine başladım yumurtaların büyüme aşamasında oluştu önceden yoktu
Anladım polip ile ilgili doktorum bana hamileliğe engel olabilir yada hamile kalsan bile risk oluşturup düşüğe sebep olabilir o yüzden almamızda fayda var demişti. Siz aldiracak misiniz peki doktorunuzun gorusu ne oldu

bambuvemadagaskar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
273
181
32
Anladım polip ile ilgili doktorum bana hamileliğe engel olabilir yada hamile kalsan bile risk oluşturup düşüğe sebep olabilir o yüzden almamızda fayda var demişti. Siz aldiracak misiniz peki doktorunuzun gorusu ne oldu
benim doktorum görüntü yanıltıcı olabiliyor yumurta toplama işleminde tekrar bakacağım ona göre ameliyat olacaksın dedi

Eklentiler

_seastar_

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
3.124
2.230
ocak ayında polip sebepli histeroskopi oldum tam özelde. 2700tl verdim herşey içerisinde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tugbis_5200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
611
341
28
Merhabalar ben bugün hacettepe üniversitesi hastanesinde ofis histeroskopi yaptırdım.yani keşif amaçlı.doktorum bir sıkıntı görmediği için işlem yapmamış. Sadece günlük yatak parası ödedim. 18.5 tl anestezi oldum. Onada ayrı ücret almadılar. Ama özelde bunların hepsi paralı

nil5347

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.054
503
28
Özelde histereskopi yaptırdım polip vardı ve Rahme çizik atıldı 4000 lira ödedik sgklı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

78kova

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
1.075
1.126
41
İtanbul tüpbebek merkezinde bu yapıldı 4000 TL ödedim