Hormon sonuçları bakabilir misiniz? Yardim

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
442
192
CA-12517.4
TSH2.72
FSH8.21
Lüteinleştiren hormon (LH)6.06
Estradiol E223.18
Proklatin4.34
İdrar KültürüBakteri izole edilmedi.
Kızlar adetin 3. Günü kan verdim sonuçlarım nasıl sizce? Geçen bir doktor senin zamanın sayili erken menapoz olacak hemen tup bebek yapalim ocakta demişti ama sonuçlar bana normal gibi geldi ne dersiniz .yaş 27. 1 buçuk yıllık evliyim bebek istiyorum hamile kalamiyorum.

Zynppzz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
205
107
Bende bugün hormon sonuçlarımı aldım. Sizin ki genel olarak iyi ama Bi sağlık ocağı yada Bi doktorum değerlendirmesi daha doğru olur canım bizde Bi buçuk yıllık evliyiz bugün çatlatma iğnesine başladık siz de tedavi falan oldu mu

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
442
192
Yarın ultrason randevum var sonra doktora göstericem. 1 kere hamile kaldım ben kürtaj olmak zorunda kaldım.kalbi durdu.1 hafta önce bi doktora gittim beni cok korkuttu bugün yaptırdım testleri . Diğer doktor tüp bebek olur sana sadece demişti. Mayıstan beri korunmuyorum ekim 2018 de kürtaj oldum

Zynppzz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
205
107
H
Yarın ultrason randevum var sonra doktora göstericem. 1 kere hamile kaldım ben kürtaj olmak zorunda kaldım.kalbi durdu.1 hafta önce bi doktora gittim beni cok korkuttu bugün yaptırdım testleri . Diğer doktor tüp bebek olur sana sadece demişti. Mayıstan beri korunmuyorum ekim 2018 de kürtaj oldum
Bi doktora göre inan ma bence başka Bi doktora da git yani sonuçların çok kötü değil benim bildiğim kadarıyla çünkü tüp bebek zahmetli Bi süreç

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
442
192
H Bi doktora göre inan ma bence başka Bi doktora da git yani sonuçların çok kötü değil benim bildiğim kadarıyla çünkü tüp bebek zahmetli Bi süreç
Teşekkür ederim başka doktorada gidicem . Sizin bi problem.var mı ? Gebelik geçmişi var mı. Neden olmuyormus

Zynppzz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
205
107
Teşekkür ederim başka doktorada gidicem . Sizin bi problem.var mı ? Gebelik geçmişi var mı. Neden olmuyormus
Benim hiç gebelik durumum olmadı maalesef 😔 benim de yumurtalıkların zayıf tembel çalışıyormuş 4 ay klomen kullandım maalesef olmadı şimdi de çatlatma iğnesine başladık. Hayırlısı olsun inşallah herşeyin başı sabır

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
442
192
Benim hiç gebelik durumum olmadı maalesef 😔 benim de yumurtalıkların zayıf tembel çalışıyormuş 4 ay klomen kullandım maalesef olmadı şimdi de çatlatma iğnesine başladık. Hayırlısı olsun inşallah herşeyin başı sabır
Ayy inşallah bu ay müjdeli haberler alırsın canım. Adet düzensizliği var mıydı? Bitkisel kürler denedin mi hamile kalabilmek icin

Zynppzz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
205
107
Ayy inşallah bu ay müjdeli haberler alırsın canım. Adet düzensizliği var mıydı? Bitkisel kürler denedin mi hamile kalabilmek icin
Adet düzensizliğim yok çok canım. Bitkisel kür olarak şuan incir kürü yapıyorum. Bal karışımı aldık onu kullanıyorum arı sütü içiyorum arada folik asite başladım. Güzel duaların için çok teşekkür ederim 💕Rabbim sana hayırlısından hayırlı evlat nasip etsin. Bana ve tüm isteyen kullarına da 🙏

Penyez2728

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
88
47
CA-12517.4
TSH2.72
FSH8.21
Estradiol E223.18
Proklatin4.34
Kızlar adetin 3. Günü kan verdim sonuçlarım nasıl sizce? Geçen bir doktor senin zamanın sayili erken menapoz olacak hemen tup bebek yapalim ocakta demişti ama sonuçlar bana normal gibi geldi ne dersiniz .yaş 27. 1 buçuk yıllık evliyim bebek istiyorum hamile kalamiyorum.
Daha çok erken evliliğin amh da bakılmamış nasıl anlamış menepozunu

Penyez2728

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
88
47
CA-12517.4
TSH2.72
FSH8.21
Estradiol E223.18
Proklatin4.34
Ve ayrıca bir arkadaşıma da öyşe demişlerdi hamilr kaldı hemde kendiliğinden bence bir başka doktora daha hörününü g0venilir birine.

Yukarı Alt