Hormon tahlilini sonunda yaptırdım.sonuclar hakkında?

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Yaaa gerçekten mi??? Oh icim biraz rahatladı cok teşekkür ederim.😕33 yasındayım, 24 günde bir adet oluyorum.Aslında şöyle ovülasyonda cift cizgiyi gördükteen sonra tam 14 gün sonra adet olunur seklindeki kitabi bilgiye uyuyor dururmum ama ameliyat-kürtaj ,3-4 aydır gebelik olusmaması Bir. Sorun oldugunu düsündürdü bana.Clife macunu da aklıma geldikce bir iki kasık yedim bikac aydır ama E2 yüksek mi acaba 50nin altında olmalı diyenler var bilmiyorum ben de hic :/
E2 30 un aşağısı olmasın yeter, gayet güzel stres yapmayın yeter akışına
Yaaa gerçekten mi??? Oh icim biraz rahatladı cok teşekkür ederim.😕33 yasındayım, 24 günde bir adet oluyorum.Aslında şöyle ovülasyonda cift cizgiyi gördükteen sonra tam 14 gün sonra adet olunur seklindeki kitabi bilgiye uyuyor dururmum ama ameliyat-kürtaj ,3-4 aydır gebelik olusmaması Bir. Sorun oldugunu düsündürdü bana.Clife macunu da aklıma geldikce bir iki kasık yedim bikac aydır ama E2 yüksek mi acaba 50nin altında olmalı diyenler var bilmiyorum ben de hic :/
E2 30 altı olmasın yeterli sonuçlar gayet güzel. Stres yapmayın akışına bırakın.

Phaloex

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
91
62
33
E2 30 un aşağısı olmasın yeter, gayet güzel stres yapmayın yeter akışına

E2 30 altı olmasın yeterli sonuçlar gayet güzel. Stres yapmayın akışına bırakın.
Değişen bi değermis bide e2 onu da öğrenmis oldum.Desteginiz icin teşekkür ederim.Stresi yapmamayı öğrenmeye calısacagim allah hepinizden razı olsun.🥰🥰🥰🥰

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Değişen bi değermis bide e2 onu da öğrenmis oldum.Desteginiz icin teşekkür ederim.Stresi yapmamayı öğrenmeye calısacagim allah hepinizden razı olsun.🥰🥰🥰🥰
E2 nin yüksek olması iyi zaten ne kadar iyi yumurtladığını gösterir düşük olmasın yeter

Phaloex

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
91
62
33
Bir de aklıma takıldı kızlar bu hormon tahlilini ne kadar sürede bir tekrarlamak gerekir acaba? Sürekli yaptırmak da ciddi maliyetli 😏

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Kendinizde bir sıkıntı hissetmediğiniz sürece yılda bir yaptırmak iyi. Ama ilaç kontrolündeyseniz ilaç bitimi zaten yapılması gerekiyor doktorunuz söyler

Phaloex

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
91
62
33
Kızlar pazartesi öğrendim,hamileymisim😇destekleriniz icin teşekkür ederim simdi bebek isteyen herkese her gece dua edecegim.Ne zor bir sürec kendim yasadım gördüm gerci hala bitmis degil,saglık lı mı? Boş gebelik mi dıs gebelik mi? Vs vs .Hormon tahlilim iyi cikinca kafa olarak rahatladım bir de stromega kullandim onun etkisi kesinlikle vardır diye düsünüyorum