• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hsg sonrası tüpleri açılıp gebe kalanlar

AslIhannnnnnnn

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
353
210
İyi akşamlar kızlar hsg çekinip tüpleri açılarak gebe kalan varmı aranızda
Bence çok umut bağlamayın hsg ye Bn yaptırdıktan sonra hamile kalırım DİE bekliyordum 5 ay oldu hsg sonucum çok iyi çıktı hiç bir şey yok yumurtlama oluyor kist yok eşimin sonuçları normal ama yok yani zamanı var daha demek ki. yine de yaptırın ama uzun süredir bekliyorsanız

Tugba0042

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
18
5
Bence çok umut bağlamayın hsg ye Bn yaptırdıktan sonra hamile kalırım DİE bekliyordum 5 ay oldu hsg sonucum çok iyi çıktı hiç bir şey yok yumurtlama oluyor kist yok eşimin sonuçları normal ama yok yani zamanı var daha demek ki. yine de yaptırın ama uzun süredir bekliyorsanız
Ben hsg yaptırdım ve tüplerimin açıldığını söylediler açıkçası biraz ümitlendim ve merak edip bu postu açtım. Yazdığınız için çok teşekkür ederim nasipten ötesi olmuyor rabbim ne verirse hayırlısını versin.

Mstfamls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
568
896
18 aydir korunmasız düzenli iliskiye ragmen olmadı. Eşimin de benim de hiçbir sorunumuz cikmadi sadece rahim biraz geride ama engel değil dendi. 4 gün önce rahim filmi cekildim tuplerde açık çıktı. Reglin 2. Günü gel tedaviye baslayalim dediler ama nasıl bir tedavi bilmiyorum. Rahim filminden bu ay sonuç alirsam yazarım 😔

Tugba0042

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
18
5
18 aydir korunmasız düzenli iliskiye ragmen olmadı. Eşimin de benim de hiçbir sorunumuz cikmadi sadece rahim biraz geride ama engel değil dendi. 4 gün önce rahim filmi cekildim tuplerde açık çıktı. Reglin 2. Günü gel tedaviye baslayalim dediler ama nasıl bir tedavi bilmiyorum. Rahim filminden bu ay sonuç alirsam yazarım 😔
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız 🤲

Su nehri

Rabbim hep yanımızda ol
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
249
211
İyi akşamlar kızlar hsg çekinip tüpleri açılarak gebe kalan varmı aranızda
Canim ben çekildim ama kalamadim tüplerim açik hiç bir sorunum yok sana bir şey söyleyeyim bizim devlette yabanci bir doktor var adetin 11. Günü ilişkiye başla ve gün aşırı yap dedi bu ay bunu deniycem

Yukarı Alt