Hugo Boss

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.616
Emoji Skoru
21.183
Yaş
55
Çöl renkleri koleksiyonun renk paletini, giysilerdeki yumuşaklık ve karakter ise çölle uyumlu tasarımları oluşturuyor.Palmiyelerin ardındaki gün batımını imgeleyen baskılarda, ferahlatıcı bir hava vardır. Bazı üst gruplarda çizgili şeritler kullanılır. Tişörtlerdeki boyamalar beklenmedik etkiler yaratır. Hafif sweatshirtler ve elbiseler her zaman giymek istediğimiz rahatlığı sunar. Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Zarif ve dar ceketlerŞeritlerde, baskılı şirin astarlarda, çıkarılabilir ceplerde, pli detaylarında ve rengarenk düğmelerde görülebilecek feminen dokunuşlarla yumuşatılmış, üste oturan zarif ve dar görünümlü küçük ceketler, koleksiyonun özelliklerini taşır. Manşetlerindeki ve çeşitli kıvrımlarındaki metallerle karşımıza çıkan bir ceketi giymek ve yenilenmek her
zaman için büyük bir zevktir.
Takı seçenekleri de var

Keten ve ipekten yapılmış, birbirinden farklı düğmeleri ve dikişleri olan yıkamalı ceketler ise en gözde parçalardandır. Kaba kesimler ve ipek astarlar, farklı bir hava yaratmak için sert ve yumuşak ilhamları birbirine karıştırılır. Koleksiyondaki kolyeler, zincirler ve bilezikleri içeren cezbedici takı seçeneklerini de unutmamak gerekiyor.
 
Yukarı Alt