Hukuk fakultesine yatay gecisim gerceklesti:)))))

ahhhu

şafağımıza 325...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
MERHABALAR KK LI ARKADASLARIM OYLESINE MUTLUYUMKI BILENLER WARDIR EDEBIYAT OKUYORDUM ANCAK HUKUK BOLUMUNE YATAY GECIS YAPMAK ISTIYORDUM.ONUME ENGELLER KONDU ,OLMAZ DEDILER YAPAMAZSIN DEDILER EDEBIYATLA HUKUK ALAKASIZ DEDILER,AMA OLDUU INANDIMM VE OLDUU COK UGRASTIM CABA SARFETTIM GECECGIME INANDIM VE SUAN ITIBARIYLE HUKUK OGRENCISIYIM.COK MUTLUYUMM HAYALLERIM GERCEK OLDUU:))))))))))))))))))))))a.s. SIZI SEVIYORUMM KK HANIMLARI:)

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
tebrikler canım nasıl oldu anlamadım ama iyi ki olmuş

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
geleceğin avukatına merhaba canım.
ne mutlu sana,azmin ve umudun sayesinde isteğine kavuşmuşsun.allah yolunu acık etsin.

M

melek25

Ziyaretçi
edebiyattan hukuğa nasıl yatay geçiliyor ben anlamadım. yatay geçiş aynı bölüm şartıyla başka fakülteye, dikey ise ortak dersleri olan başka bölüme geçmektir benim bildiğim. yan dal desen o da değil. nası yaptın arkadaşım bunu öss yemi girdin tekrar?

limoni_lady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Tebrik ederim arkadasım..Bende edebiyat okuyorum suan bu sene cift ana dal da yapmayı düşünüyorum ama senin durumunu pek anlayamadım nasıl yaptın??

ahhhu

şafağımıza 325...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
acıklayayım arkadaslarım evet normalde olmuyor aslında ben ozel olarak hukuk fakultesıne basvurdum ve super tam 1 ay ugrastıgım ve neden hukuk okumak ıstedıgıme daır dekana bır mektup yazdım.bunun yanı sıra not ortalamam yatay gecıse basvuranların en yuksegıydı yanı 100 uzerınden 98 dı yıl sonu ortalamam bu tabıı cok buyuk bır etken oldu.arkadaslar ımkansız dıılmıs hıcbısey bunu anladım.ayrıca ıc yatay gecıs dıye bır sey war kı bu da aynı unıversıte ıcınde bellı farklı bolumlere gecebılmek dıkey gecıs ıse 2 yıllık fakultelerden 4 yıllıga gecmektır arkadaslar yanı boyle bırsey war olmasa yapamazdım:))

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
cnm tebrık ederım cok sewındım

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
tebrikler hadi gözünaydın olsun.

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tebrikler canım...bu yolda inşallah yolun acık olur.basarılar...

Yukarı Alt