• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hukukcu arkadaslar yardim edin

Kelebekcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013
1.886
460
Merhaba kizlar.

Biz 15 gun once esimle.tartistik. bana 2 tane tokat atti. Ben de darp raporu aldim. Elimde bulunsun diye. Sikayetci olmadim. Sadece tartistik ve 2 tokat atti dedim. Ama dava acilmis temmuzda davam varmis. Hic boyle bisey yasamadim. Darp.raporu aldigima da pismanim. Esim guvenlik gorevlisi. Ceza alirsa isinden olabilir. Bana bi.akil verin ceza alir mi. Isinden olur mu. Ne cezasi.alir. ceza almamasi.icjn nasil.ifade vermeliyim. Cok.uzgunum. aslinda artik.birlikte.yasamiyoruz ama.issiz.kalirsa uzulurum.

Jessey

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2015
4.653
12.496
Ben hukukçuyum Ama sizin gibi kadınlara akıl vermeyi yardım etmeyi tercih etmiyorum.
İnşallah hakim biraz da olsa iyi bir hukukçudur ki kocanız hak ettiği cezayı alır.

LastMadOnEarth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
4.802
7.221
Hukukçuyum,kocanızın en fazla açığa alınıp daha sonra yüksek ihtimalle göreve iade edileceğini düşünüyorum.

Ancak Jessey 'in söylediklerinin altına da imzamı atıyorum.

O yaptığı iğrençliğin arkasında durup ilk tokattan sonra ikincisini atmış ama siz gururlu duruşunuzun ardında durmaktan çekiniyorsunuz.

Kelebekcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013
1.886
460
Esimle.zaten ayri yasiyorum. Bosanmak vs umurumda degil. Ama issiz kalirsa vicdan azabi cekececegim. Kafam karisik. Daha once basima boyle bisey gelmedi. Bi.taraftan da diyorum sahip cikanim yok. Hukuk sorsun hesabini. Isini.etkilemeyecegi bir ceza alsa uzulmem ama.issiz.kalma ihtimali rahatsiz ediyor. Ceza alirsa guvenlik ehliyeti.iptal edilebilirmis.

Yukarı Alt