• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

HURMA DİYETİ İLE HAFTADA 5-7 KİLO VERELİM ❤️✌️

crzygirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
16
11
Buradayım. Kabızlık sorunu olanlar duydum dikkat edin
Benim bildiğim.aslinda tam tersidir.
Kabızlığı yazan bendim ama bunun bu diyetle alakalı olduğunu söylemedim 😊 Diyeti yaparken kabız oldum. Ben diyetten önce bağırsaklarda kalanlar yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Ben iran hurması aldım 5 günde spor yapmadan 5 kilo verdim. Son iki gün tek öğüne düştüm kilonun gidişi de bununla alakalı olabilir (bu kısmı denemeyin )
Kilonun göbek kısmından gittiğini söyleyeyim. O da yoğurttan kaynaklı büyük ihtimal.

Şimdiden kolay gelsin hedefinize ulaşırsınız İnşallah

yst38

Kendi küçük poposu büyük :)
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
7.898
17.405
Kabızlığı yazan bendim ama bunun bu diyetle alakalı olduğunu söylemedim 😊 Diyeti yaparken kabız oldum. Ben diyetten önce bağırsaklarda kalanlar yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Ben iran hurması aldım 5 günde spor yapmadan 5 kilo verdim. Son iki gün tek öğüne düştüm kilonun gidişi de bununla alakalı olabilir (bu kısmı denemeyin )
Kilonun göbek kısmından gittiğini söyleyeyim. O da yoğurttan kaynaklı büyük ihtimal.

Bilgi için teşekkür ederim çok geziyorum bilemedim kim yazdı😇

ilkbahar1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2011
1.806
490

çok mesaj yazılmış.karıştırmışım bende.ne güzel kilo vermişsiniz:nazar:

Yukarı Alt