• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hydrafacial hakkında bilgisi olan var mı?

disibjk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2011
3
0
Ben çok araştırdım. Kesinlikle lazer gibi değil. Hiç bir yan etkisi yok. 2011 yılının en iyi cihazı seçilmiş. Ama türkiyeye yeni geldiği için ve kişiye özel kapsüller başlıklar kullanıldığı için pahalı bir sistem. Gittim görüştüm biryerle.Önümüzdeki hafta uygulatıcam canım. Ayda birkere yapılabiliyormuş ayrıca. Aktif akneleri olanlarda kullanıma uygunmuş. lekelerde başarı oranı çok yüksek dediler ama oyuklarda okadar yüksek beklentiler oluşmaması gerektiği söylendi.

cigggdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
3
0
Ben çok araştırdım. Kesinlikle lazer gibi değil. Hiç bir yan etkisi yok. 2011 yılının en iyi cihazı seçilmiş. Ama türkiyeye yeni geldiği için ve kişiye özel kapsüller başlıklar kullanıldığı için pahalı bir sistem. Gittim görüştüm biryerle.Önümüzdeki hafta uygulatıcam canım. Ayda birkere yapılabiliyormuş ayrıca. Aktif akneleri olanlarda kullanıma uygunmuş. lekelerde başarı oranı çok yüksek dediler ama oyuklarda okadar yüksek beklentiler oluşmaması gerektiği söylendi.
Uygulatabildiniz mi?Sonuclari nasil? Yaz gelmeden bende ciltteki akne lekeleri icin birsey yaptirmak istiyorum ancak sizlerin yorumunu gormeden karar vermek istemiyorum,deneyimlerinizi bekliyorum.

darksugar

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
2
1
merhaba arkadaşlar hydrafacial uygulatan kimse var mı acaba? istanbul avrupa yakasında hangi merkezlerde uygulanıyor bilen var mı?

mdizzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2014
46
2
Konu açılalı uzun zaman olmuş ama ben de merak ediyorum istanbul avrupa yakasında hydrafacial uygulatıp memnun kalan var mı acaba?

cansoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
233
42
Arkadaslar merhaba ben ptesi gunu 3. Seansima gittim 15er gun aralikla. Cildim cok bozuk diyemm hafif lekeler ve siyah noktalar var yaptiktan bi kac gun sonra kuruumaya baslio cilt sorasinda daha guzel oluyo tabi fazla yaglanma fln yok eskisi gbi ve daha temiz. Ama mucize beklemeyin ozellikle lekelerde de cok etkili bi cihaz diil klasik cilt bakiminin saglikli olan versiyonu diyelim hele ki biz kadinlar hemen hemen hergun makyaj yapip gozeneklerimizi dolduruyoruz digerr yontemler sadece gozenekleri bosaltirken bu bosaltip sikilastiriyo seans sonrasi makyaj yapmaya kiyamadigim icin de cok guzel goruntu olmuyo ama bi kac gun sonrasinda goruosunuz etkiyi parlak guzel bi cilt oluyo. Seans sonrasinda da rahatlamis fresh hissediosunuz. İnsallah yardimci olabilmisimdir.

ozzyyalcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
4
3
Arkadaslar merhaba ben ptesi gunu 3. Seansima gittim 15er gun aralikla. Cildim cok bozuk diyemm hafif lekeler ve siyah noktalar var yaptiktan bi kac gun sonra kuruumaya baslio cilt sorasinda daha guzel oluyo tabi fazla yaglanma fln yok eskisi gbi ve daha temiz. Ama mucize beklemeyin ozellikle lekelerde de cok etkili bi cihaz diil klasik cilt bakiminin saglikli olan versiyonu diyelim hele ki biz kadinlar hemen hemen hergun makyaj yapip gozeneklerimizi dolduruyoruz digerr yontemler sadece gozenekleri bosaltirken bu bosaltip sikilastiriyo seans sonrasi makyaj yapmaya kiyamadigim icin de cok guzel goruntu olmuyo ama bi kac gun sonrasinda goruosunuz etkiyi parlak guzel bi cilt oluyo. Seans sonrasinda da rahatlamis fresh hissediosunuz. İnsallah yardimci olabilmisimdir.
Merhabalar. Pahalı bir sistem bu. Sizce yaptırmamıza değer mi? Cildinizde kalıcı etkileri oldu mu?

cansoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
233
42
Merhabalar. Pahalı bir sistem bu. Sizce yaptırmamıza değer mi? Cildinizde kalıcı etkileri oldu mu?
Malesef hicbir yontem kalici diil. Cildimize cok iyi bakip ozenle korusak bile makyaj, iklim, tukettigimiz yiyecekler vs dogrudan olmasa bile cildimizi etkiliyor. Ben dogrudan sonucu gormek isterim derseniz tavsiye etmem. Ama ben peeling gibi cildi soyan ya da agresif islem gorenlerin ileride daha buyuk problemlerle karsilastigini goruyorum. Hydrafacial a tekrar gidicem benim tercihim, ben begendim ama ben cikar cikmaz net sonuc gormek isterim derseniz hydrafacialda en fazla gorebiliceginiz cildnzn yag dengesini korumasi ve ferahlamasi olur. Benim ve etrafimda yaptiranlarin hepsi bu dusuncede. Bu arada nerde kaca yapiolar bilmiyorum ama ben ankarada 150 ye yaptiriyorum. 300 e yapan da var. Bi defa gittim 300 e yapan yere ama tekrar gitmem acikcasi. Umarim aciklayabilmis ve yardimci olabilmisimdir

Yukarı Alt