İbrahim Saraçoğlu göbek eritme kürü

yaren33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2008
22
0
beyaz lahana kürü ne demek?

arkadaşlar ben bunu değildi beyaz lahana kürünü yapmaya başladım.7 haftalık.3.haftasındayım.
Gece uykuda acayip terliyorum.Bakalım bitiminde neler olacak.Aynı zamanda gun içinde orijinal yeşil çay içiyorum 2 bardak.
Sürekli duş alıyorum.Zaten öyle bir ibare okumuştum.Sürekli duş almalısınız.Antioksidan atıyorsunuz,vücudunuzun kendini yenilemesi için sık sık duş alınmalı...

silkworm86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
8
0
mihrace05 sadece lahana suyu mu yoksa ibrahim saraçoğlunun verdiği kür tarifi mi? bir de sadece akşam yatmadan mı içiyorsun yoksa sabah akşam mı? benim de göbeğimden sorunum var da:KK43:(((

mihrace05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
241
1
mihrace05 sadece lahana suyu mu yoksa ibrahim saraçoğlunun verdiği kür tarifi mi? bir de sadece akşam yatmadan mı içiyorsun yoksa sabah akşam mı? benim de göbeğimden sorunum var da:KK43:(((

yok sadece lahana suyunu içiyorum,eğer evde varsa içine maydanoz da koyuyorum.ben gece yatmadan içip hemen yatağa giriyorum :KK1: sabah zaten vücudundaki farkı kesinlikle anliyorsun.hafiflemiş hissediyor insan kendini.ödemi atıyorsun sonuçta.göbekte kendini hissettiriyor dene bak göreceksin.kalanını da canım isterse sabah içiyorum,istemezse bal+sirke+ılık su içiyorum.

mihrace05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
241
1
anladım canım.
bende yapıyorum bunu şuan 2.haftamın içerisindeyim fark var:KK8:
bende sabah yapıyorum hergün.günde 3 bardak içiyorum. 21 gün bunun süresi benim 1 haftam kaldı bitmesine iyi bişey yaa :))

bende her sabah sirkeli su içiyorum ılık olarak ama içine bal koymuyorum. bal koyunca dahmı etkili oluyo acaba ??
tadı nasıl bal+sirke nasıl bir tat acaba ?

elma suyu gibi bir tadı var,güzel yani.bal metabolizmayı hızlandırdığı için özellikle koyuyorum.normalde balsız daha çok seviyorum ama koyuyorum yine de.özellikle öneriliyor.ben içindeki şekerden dolayı koymak istemedim ama daha fazla kalori harcatıyor diye ballı tercih ediyorum...karar senin....

evlikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
8
0
öncelikle merhaba ben aranıza(yani bu siteye)yeni katıldım.
Kilo problemim var ve bir sürü şey denedim bi türlü zayıflayamadım.kilolarda artık iyice yerleşti.bakalım bide bunu deneyelim.Ama spor yapmadan olmuyo bence.

mavi___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2010
4
0
bende yarın başlıyorumama kabak çorbası diyetini yapıcam bide arada lahana suyunu denicem bi 5 kilo fazlalığım var inşlh weririm daha önce hiç kabak çorbası diyetini yapan warmı??

destna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.550
3
35
bende dün itibariyle başladım lahana suyuna maydonoz koydum ama limonu eklemeyi unuttum bugünkine eklerim artık bakalım sonuç ne olucak 64 kioyum şöyle bi 8 kilo versem iyiydii spor yapamıyorum oğlum 14 aylık bi afacan akşam yemeğinde ekmeği ve aburcunburu kestim bakalım ne olucakk

garslan55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
161
5
arkadaşlar göbeğe mekik çekmek çok fayda ediyor ben mekikle 2 haftasa 3 kilo verdim ve göbeğimide bayağı sıkılaştırdım memnunum yani..tavsiye ederim..

destna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.550
3
35
arkadaşlar göbeğe mekik çekmek çok fayda ediyor ben mekikle 2 haftasa 3 kilo verdim ve göbeğimide bayağı sıkılaştırdım memnunum yani..tavsiye ederim..

ay ne güzel canım yaa bende sabah erkenden çekiyim biraz onu yapiyim barii hareketsizlik mahvediyor bizii ne kadar koştursakta evişi çocuk beden daha zorunu istiyor bu arada lahana suyuyla 1 kilo vermişim 1 haftadaa

cuttygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
586
0
32
ya bende başlamak istiyorum bu lahana kürüne veya suyuna ama korkuyorum ya ilerde bi zararı olur mu acaba diye :18:

candannn

O BENİM DÜNYAMMM
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
473
2
arkadaşlar ben 9 ay önce doğum yaptım kilom çok çok ii 16 kilo aldım hepsini verdim 50 kiloyum.ama ne yazıkki göbeğim kaldı zaıf insanda göbek çok çirkin duruyor.mekik çekmem gerekli belki ama biraz zor geliyor sanırım kesin faydası olacağını bilsem başlıcam mekiğe ama.si bana ne önerirsiniz bu kürümü yoksa başka bişeyimi?