İbrahim Saraçoğlu göbek eritme kürü

Nare83

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
35.547
78.771
diyet ve spor yaptıgım halde 2 kilo fazla çıktım bu hafta

deniycem bu kürü 2 hafta bakalım fayda saglıycakmı
maydanoz tutam tutam sayıyormusunuz kızlar merak ettim
25 tutam fazla gibi geldi bana:26:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :78.3 Kg. Şimdiki Kilom :78.3 Kg.

nurci_tan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
44
0
Kızlar bu lahana suyunu ilk yaptığımızda sıcak sıcak içeriz de..kalanını sabah ya da öğle içerken ısıtıcaz mı yoksa soğuk mu içiliyo?

yasemink

Cadı Kızım!!
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
771
0
merhaba kızlar....

benim bu kürde son haftam. pazar günü bitiyor. 7 gün içiyoruz, 3 gün duruyoruz. ben herakşam taze taze içtim sabahta bazen hafifi ısıttım, bazen (dolaba koymuyorum) öylece limon sıkıp içtim. 77 kusur klioydum. dün akşam yemeğinden sonra tartıldım 75 kiloyum. sabah kesin 1 kilo eksik çıkarım. yemeğime tabiki dikkat ettim. sonuçta kilo vermeyi hedeflediğinde zaten yemeğe dikkat etmen gerekir. bu kürü sabah aç karna akşamda yemekten en az 2 saat sonra içtim. bitince ne yapacağımı araştırıyorum bende. bal+elma sirkesi mi denesem?!

sedabayrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
358
5
vallahi bunu içenlere helal olsun diyorum başka da birşey diyemiyorum:KK9:
dün yapayım dedim gaza geldim burda okuduklarımdan sonra.. sonra da içeyim dedim aman allahımmm zaten kendimi biliyorum ben niye kalkıştıysam onu içmeye :KK60: tabiiki içemedim midem kaldırmadı... tebrik ediyorum sizi ben lahananın yemeğini yemeye devam edeyim anca bu geliyo elimden :KK9:

nermis

O♥N*seviyorum bitanemi:)*
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
119
0
benimde göbeğim çıktı bu aralar bende mutlaka denicem bu akşam sonuçları yazarım bende heycan yaptım yahu :KK52:

nurcan3368

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
406
54
39
13 aylık emen bir kızım ve kocam bir göbeğim var bende denesem bi kürü emzirdiğim için kızıma bir zararı olur mu acaba emziripte yapan var mı acaba

simurgh

bir kadın
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2011
1.203
1
13 aylık emen bir kızım ve kocam bir göbeğim var bende denesem bi kürü emzirdiğim için kızıma bir zararı olur mu acaba emziripte yapan var mı acaba

Ben daha anne bile degilim ama annem bana demisti ki bikere, annenin yedikleri, sut yoluyla bebegi de etkiler. Emziren anne kurufasulye falan yerse bebete gaz yapar. Lahana kurunu kullaniyorum ben, asiri gaz yapiyor bana, bebek icin gaz tehlikesi olabilir. Ama baska arkadaslardan da yorum gelsin. Belki yaniliyorumdur.

Son düzenleme:

inci_tanesi

Allah'a emanetsin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
19.964
88
Yok yok ne yaparsam yapayım bu göbüş erimeyecek. Giyinikken hiç belli değil herkes ne göbeği falan der ama üzerimi çıkardığım an fırlıyor resmen. Ben vazgeçtim artık. Eşim sayesinde sevmeye bile başladım göbeğimi :KK1: