İdrar & kan testi negatif olup hamile olanlar

Merimerii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
257
197
29
Merhabalar güzel anneler ve geleceğin tatlı anne adayları :KK25: 33günde bir regl dönemim. Daha önce düşük yaşadım. Sorum şu adete 3gün kala idrar testim negatif bugün kan verdim (2gün kala yani) ne yazıkki 1.20 inanmak istemiyorum bu kez bilmiyorum ikna olamıyorum sizce adet dönemim geçince idrar yada kan tekrar test yapmalımıyım ?yoksa sonuç zaten kan testi ile kesinleşmişmidir?... Sanırım kendimi yalnız hissetmediğimi duymaya ve biraz telkine ihtiyacım var hepinize sevgiler:KK68:

Matmazeell

Annesiz annelik..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
2.936
3.989
Merhabalar güzel anneler ve geleceğin tatlı anne adayları :KK25: 33günde bir regl dönemim. Daha önce düşük yaşadım. Sorum şu adete 3gün kala idrar testim negatif bugün kan verdim (2gün kala yani) ne yazıkki 1.20 inanmak istemiyorum bu kez bilmiyorum ikna olamıyorum sizce adet dönemim geçince idrar yada kan tekrar test yapmalımıyım ?yoksa sonuç zaten kan testi ile kesinleşmişmidir?... Sanırım kendimi yalnız hissetmediğimi duymaya ve biraz telkine ihtiyacım var hepinize sevgiler:KK68:
Seni üzmek asla istemem ama 2 gün kala için düşük bir değer ama bu kadar umutluysan adetinin olduğu sabah tekrar bi test yap canım belki değişir:) Olmazları olduran bi Allahtır

Merimerii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
257
197
29
Seni üzmek asla istemem ama 2 gün kala için düşük bir değer ama bu kadar umutluysan adetinin olduğu sabah tekrar bi test yap canım belki değişir:) Olmazları olduran bi Allahtır

Çok teşekkür ederim umarım değişir. bir kaç yerde okudum adet gecikmesinden 1 hafta sonra bile kan testinde çıkmayıp sonradan pozitifi görenler olmuş belki birileri vardır umuduyla 🙏🏻

Ozamannezaman

Ozamanbuzaman🙏
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2017
164
74
Çok teşekkür ederim umarım değişir. bir kaç yerde okudum adet gecikmesinden 1 hafta sonra bile kan testinde çıkmayıp sonradan pozitifi görenler olmuş belki birileri vardır umuduyla 🙏🏻
evet herkeste o kadar farklı ki durum gerçekten sabırla beklemek gerekiyor, umarım olumlu sonuç alırsınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-11-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

crosword

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
760
244
Bat a 2 gun var dollenmenin 12.gubu kan testim 1.20 cıktı benim de.

Masmavi0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
145
77
29
Benimde reglim 6 gün geçti 2 gün önce test yaptım evde negatif çıktı bekliyorum bakalım en güzeli bekleyebildiğin kadar beklemek 😶

Merimerii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
257
197
29
Benimde reglim 6 gün geçti 2 gün önce test yaptım evde negatif çıktı bekliyorum bakalım en güzeli bekleyebildiğin kadar beklemek 😶

Kan testi yaptır istersen canım inşalah olumlu sonuç alırsın. Kimisinde negatif çıkıyor sonradan hamile olduğu anlaşılıyor sanırım öyle birşey bekliyorum ben de 😔

Masmavi0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
145
77
29
Kan testi yaptır istersen canım inşalah olumlu sonuç alırsın. Kimisinde negatif çıkıyor sonradan hamile olduğu anlaşılıyor sanırım öyle birşey bekliyorum ben de 😔
Ne bilim ya o kadar çok hayal kırıklığı varki fazla ümitlenmek istemiyorum hayırlısı olsun hakkımızda😔

Masmavi0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
145
77
29
Kızlar kimseden ses çıkmadı durumlar ne sizde ben hala regl olmadım açık sarı bi akıntı var ve sürekli kasık ağrısı yarın kan tahlili yaptıracağım kısmetse

Merimerii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
257
197
29
Kızlar kimseden ses çıkmadı durumlar ne sizde ben hala regl olmadım açık sarı bi akıntı var ve sürekli kasık ağrısı yarın kan tahlili yaptıracağım kısmetse

Bende siyah çamur gibi birşeyler oldu dün bugün birşey yok artık düşünmekten üzülmekten yoruldum. Umarım güzel sonuç alırsın canım benim 🙏🏻

yhekbkr

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
130
60
Benim de reglim 5 gün geçti. Erken gebelik testi yaptım bugün negatif. İlk defa gecikiyor böyle. Pazartesine kadar bekleyip kan tahlili yaptırcam ama hiç gebelik var gibi gelmiyor. Ne göğüslerde sızı ne sancı ne de akıntı ... niye böyle oldu bilmiyorum 🤦‍♀️

Masmavi0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
145
77
29
Bende siyah çamur gibi birşeyler oldu dün bugün birşey yok artık düşünmekten üzülmekten yoruldum. Umarım güzel sonuç alırsın canım benim 🙏🏻
Canım ben 1 hafta gecikmenin sonunda hastalandım çamur gibi olduğu zaman üşütmüşte olabiliyorsun ama inşallah güzel şeylerin habercisi olsun