İdrar & kan testi negatif olup hamile olanlar

Masmavi0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
145
77
29
Benim de reglim 5 gün geçti. Erken gebelik testi yaptım bugün negatif. İlk defa gecikiyor böyle. Pazartesine kadar bekleyip kan tahlili yaptırcam ama hiç gebelik var gibi gelmiyor. Ne göğüslerde sızı ne sancı ne de akıntı ... niye böyle oldu bilmiyorum 🤦‍♀️
Her gebede belirti farklı olurmuş bazısında hiç olmazmış ben 7 seneni 2 senesinde her ay belirti yaşadım biraz da psikolojik oluyo zaten yani bazen belirti olmaması daha iyi gibi sanki inşallh güzel haberler alırsın

positive_ayrimci

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
300
425
Merhaba benim de bata 2 gün kala idrar testim negatifti, bugün adet günüm saati bile şaşmaz sabah olmuş olmam gerekirdi ama hala olmadı hiçbir belirti de yok. günlerdir krem akıntı var günde 3-4 kere gelen. Meraktan çatlamak üzereyim

Nurfmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
55
18
22
kızlar neler oldu gelişme yok mu ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın