idrar testinde kesinlikle negatif kanda pozitif çıkanlar

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
hanımlar merhaba benim sorunum adetim 6 gün geçti hasta olacağıma dair hiçbir belirti yok dr.umu aradım hemen test yap dedi idrar testi yaptım ikinci çizgi silik bile değilsenağlama acaba kan testinde pozitif çıkarmı böyle bişi yaşayan arkadaşlar varmı yazabilirlermi bana sevgiler...............

ELALI

biriciğim, canım kızım...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
hanımlar merhaba benim sorunum adetim 6 gün geçti hasta olacağıma dair hiçbir belirti yok dr.umu aradım hemen test yap dedi idrar testi yaptım ikinci çizgi silik bile değilsenağlama acaba kan testinde pozitif çıkarmı böyle bişi yaşayan arkadaşlar varmı yazabilirlermi bana sevgiler...............
Efsane aynı durum hıkk demiş benim burnumdan düşmüş:roflol:
Benimde ayın 25inde adet günümdü, ama hiç bişey yok adet belirtimde yok, bu sabah test yaptım çok belirgin tek çizgisenağlama
benim adetlerim düzensiz olurdu, geçtiğimiz aylarda heralde iğnelerden dolayı gününde olmuştum 2 ay.
Senin adetlerin düzenli oluyosa ne mutlu sana, inşallah geç döllenme olmuşturda testte çıkmamıştır. sevgiyle kalŞeniz

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
teşekkür edrim elalı nisan ayında tüp bebek yaptırmıştık tüplerim kapalı 1i tamamen kapalı 1i yarım açık ümitsiz vaka yani ,yine allahtan ümit kesilmez inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerimizi alırız sende sevgiyle kal canım ümitsizlik yerine umudu seçmeliyiz bizler tatlım teşekkürler

ELALI

biriciğim, canım kızım...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
teşekkür edrim elalı nisan ayında tüp bebek yaptırmıştık tüplerim kapalı 1i tamamen kapalı 1i yarım açık ümitsiz vaka yani ,yine allahtan ümit kesilmez inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerimizi alırız sende sevgiyle kal canım ümitsizlik yerine umudu seçmeliyiz bizler tatlım teşekkürler
Canım hiç bi zaman umudunu kaybetme, benimde kanalımın birinde incelme var, hipotiroit hastasıyım, 2 aşılama yaptırdım olmadı:1no2: ama genede insan umutlanıyo işte:Saruboceq:
İnşallah rabbim kendiliğinden yada ilk tedavinde seni ve isteyen herkesi (benide) meleklerimize kavuşturur:Saruboceq:

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
bu durumda yada benzer olay yaşayan kimse yokmuuuuuuuuuuu:sm_confused:

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
eltim yaşadı bu olayı
kaç kez idrar testi yaptı çıkmadı tek çizgi çıkıyodu sürekli ,fakat kan tahlilinde hamile çıktı
şimdi oğlu var 5 yaşındaaa

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yani eğer kanda posiztif çıkarsa kesin hamilesindir
idrar testleri o kadar doğru sonuç vermiyor yani

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
nurtanesi umut oldun ışık oldun hala tık yok bende gelmedi takıntı yaptım deli gibi.başka bişi düşünemiyorum.ilk idrar testini ne zaman yaptı hatırlıyormusun canım benim bugün 6 . gün

Yukarı Alt