Idrar yolu enfeksiyonu bebeğe zarar verir mi

tr_lelli

çook da şaapmamak lazım :P
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
30.402
57.842
Sirkeyi deneyin bi de.
Benim enfeksiyon azaldimi bilmiyorum tekrar test yaptirmadim daha ama idrarimin rengi normale dondu ve agrim gecti.
Domatese falan sirke dokup yiyorum.
Yani salataya falan katiyoruz neticede.
suyuma damlatiyorum.
Internetde okumustum bakteri oldurucu etkisini.
Agrilarimin gecmesi bile rahatlatti beni.
Ama o sase benim midemi bozdu.
ishalden cekiyorum sadece gunlerdir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.497
751
Sirkeyi deneyin bi de.
Benim enfeksiyon azaldimi bilmiyorum tekrar test yaptirmadim daha ama idrarimin rengi normale dondu ve agrim gecti.
Domatese falan sirke dokup yiyorum.
Yani salataya falan katiyoruz neticede.
suyuma damlatiyorum.
Internetde okumustum bakteri oldurucu etkisini.
Agrilarimin gecmesi bile rahatlatti beni.
Ama o sase benim midemi bozdu.
ishalden cekiyorum sadece gunlerdir.
Canim benim de agrim yok hicbir belirti yok gittim baktım yukselmis enfeksiyon

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.734
2.064
Gebelikte enfeksiyon tehlikeli doktorunuzun verdigi ilaclari mutlaka kullanin gerekirse antibiyotikte veriyor. Enfeksiyonun ilerlemesi ilaclardan daha zararli zaten zarari olucak ilaci doktorunuz vermez. Prospektus bilgisine takilmayin. Sirke ve ya baska seylerle yikama yapmayin vajinanin florasini ph degerini bozmayin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt