İdrarda Gebelik testi

Gri bulutlar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
140
89
Merhaba, adetime 2 gün kala evde idrar testi yaptım. İlk negatifti ancak sonradan çok hafif bir çizgi oluştu. Belirli bir süre geçtikten sonra çıkan sonuç geçersiz biliyorum ancak bu gün başka marka bir testle yeniden yaptım yine bir zaman sonra fotoğrafta zor görünen bir çizgi oluştu. 1 hafta önce kan testinde gebelik görünmedi. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?
D474E07C-213D-44FB-A66F-F313B729902A.jpeg

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
14.152
31.361
Merhaba, adetime 2 gün kala evde idrar testi yaptım. İlk negatifti ancak sonradan çok hafif bir çizgi oluştu. Belirli bir süre geçtikten sonra çıkan sonuç geçersiz biliyorum ancak bu gün başka marka bir testle yeniden yaptım yine bir zaman sonra fotoğrafta zor görünen bir çizgi oluştu. 1 hafta önce kan testinde gebelik görünmedi. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?Eki Görüntüle 2257569
Canim genelde sonradan çıkan sonuçlar geçersiz sayılıyor ama badem istisnalar olabiliyor yani bence bi daha kan ver 1 hafta uzun bi sure varsa mutlaka yükselmiştir bat ne zmndi

minik kalp0753

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
6.265
13.390
kuzum allah inşallah sana sağlıklı bir evlat verir yakın zamanda ama ben birşey göremedim 2 - 3 gün sonra yenile testini

Gri bulutlar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
140
89
Canim genelde sonradan çıkan sonuçlar geçersiz sayılıyor ama badem istisnalar olabiliyor yani bence bi daha kan ver 1 hafta uzun bi sure varsa mutlaka yükselmiştir bat ne zmndi
Haklısınız.. bat 2 gün sonra olur büyük ihtimal.. aslında 15 gündür geçmeyen kasık ağrısı üzerine şüphelendim ne gebelik ne de başka bir sıkıntım çıktı doktor kan değerlerin gayet iyi dedi

Usengecliktezirve

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
1.315
1.532
Çizgiyi bende gördüm inşaAllah vardır canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bgkmn

Bir mucize olsun. 👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
892
3.797
Canım ben gördüm çizgiyi.
İnsallah vardır bebiş.
Ama bende böyle olup sonradan regl olmuştum.😟

Tulparr