İdrarda Gebelik testi

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
114
39
Ben 2 hamilelik geçirdim İkiside böyle oldu. Testlerde saatler sonra çıktı hatta bi hamileliğimde sabah yaptım akşam çıktı silik çizgi. Hastaneye gittim hamileymişim ama değerler çok düşüktü iki hamileliğimde kimyasal gebelik olarak sonuçlandı. Acele etmeyin derim eğer kimyasal gebelikse birkaç güne adetiniz başlar. Artık hepimizin korkulu rüyası oldu maalesef. İnşallah Bir sıkıntı olmadan hamilelik müjdesi alırsınız Bizimlede paylaşırsınız :)

Gri bulutlar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
140
89
Ben 2 hamilelik geçirdim İkiside böyle oldu. Testlerde saatler sonra çıktı hatta bi hamileliğimde sabah yaptım akşam çıktı silik çizgi. Hastaneye gittim hamileymişim ama değerler çok düşüktü iki hamileliğimde kimyasal gebelik olarak sonuçlandı. Acele etmeyin derim eğer kimyasal gebelikse birkaç güne adetiniz başlar. Artık hepimizin korkulu rüyası oldu maalesef. İnşallah Bir sıkıntı olmadan hamilelik müjdesi alırsınız Bizimlede paylaşırsınız :)
Haklısınız acele ettiğimiz için stresten de olumsuzlaştırıyoruz aslında hiç ummadığımız anda gelecek çok iyi biliyoruz 😊 benimde umudum kalmadı olsaydı hemen çıkardı zaten. Nasipten ötesi yok 🤗 hepimiz için hayırlısı olsun 💐

bi prenses annesi

B(1.59)B(100)kg🤰b(84)kg🤰g(80.9)kg🤰h(86)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
16.942
38.378
Bend bişey sorucam kızlar bata 2 kaldı, meraktan uyuyamıyorum sabah ilk idrarla değilde şimdi test yapsam çıkarmı hamilelik
Kiminde çıkıyor kiminde çıkmıyor canım fazla testin varsa yap için rahatlasn benimde son 2 gün kaldı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt