İğne yerleriniz ne zaman geçtiiiiiiiiiiiiiiii

gozdemmmmmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Arkadaşlar ilk denemede yaklaşık 20 tane progynex, 4 tane proluton dupot oldum..En son iğnem ağustos sonundadydı.Bebeğimi kaybettim ne yazık ki..İğne yerlerim tam geçmişti gene ağrımaya başladı...Dokununca ağrıyor..Bacağımı falan ağrıtmıyo ama oralar uyuşuk gibi..Bende mi var sadece korkmaya başladım....

eylul08

Allahım bizi koru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım iğnelerin özellikle progneyx in yerleri uzun süre geçmiyor bende aynı şeyleri yaşadım hele ilk denememde çok daha fenaydı yürüyemiyordum yatamıyordum ağrılar beni ağlatacak hale getiriyordu morluklar çok uzun süre geçmedi ağrılarda tabi
sonraki denemelerimde de çok ağırıyordu ama iğneden sonra biraz yürüyordum alkollü pamukla iğne yerlerine masaj yapıyordum morarma daha az oldu
seninde zamanla geçecektir canım

gozdemmmmmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
canım iğnelerin özellikle progneyx in yerleri uzun süre geçmiyor bende aynı şeyleri yaşadım hele ilk denememde çok daha fenaydı yürüyemiyordum yatamıyordum ağrılar beni ağlatacak hale getiriyordu morluklar çok uzun süre geçmedi ağrılarda tabi
sonraki denemelerimde de çok ağırıyordu ama iğneden sonra biraz yürüyordum alkollü pamukla iğne yerlerine masaj yapıyordum morarma daha az oldu
seninde zamanla geçecektir canım
sağol canım inşallah geçer...

Yukarı Alt