İğnelere başlıyorummm

Dnzvrl

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
258
116
Kızlarrr nasılsnızzzz ben bu ay tüp bebeğe başlıyorum ve çik kistim var 1.5-2 cm civarında basklayıcı iğne yapıldı geçen ay bu ayda başlanmaya karar verildi varmı benim gibi şuan bu durumda olaan

Aselhannn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
197
126
Kızlarrr nasılsnızzzz ben bu ay tüp bebeğe başlıyorum ve çik kistim var 1.5-2 cm civarında basklayıcı iğne yapıldı geçen ay bu ayda başlanmaya karar verildi varmı benim gibi şuan bu durumda olaan
Bende c.tesi günü baslyrm ilk tüp bebek denememde çikolata kisti olmuştu 8 ay önce. Şu an ne durumdaym bilmyrm. 8 ayda anca toparlanp c.tesi gökalp öner hocamla başlicam inşallah iğnelere

Elmas2326

Ömür dediğin bir gün oda bu gün
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
607
483
Ya bişey dicam bu iğneler bizim yumurtalarımızı çoğaltıyomu
Bildiğim kadarıyla çoğaltmaz çünkü öyle birşey olsa benim yumurta rezervim az sürekli doktor yumurta varken toplayalım demez... daha önce gittiğim doktor da yumurta arttırıcı birşey olsada yapsak keşke ama Yok demişti

Dnzvrl

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
258
116
Bildiğim kadarıyla çoğaltmaz çünkü öyle birşey olsa benim yumurta rezervim az sürekli doktor yumurta varken toplayalım demez... daha önce gittiğim doktor da yumurta arttırıcı birşey olsada yapsak keşke ama Yok demişti
Hee tamam kuzum teşekkür edrrim benim kide düşük ama değerlerim 1.09 çıktı

Yukarı Alt