İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon ve Acı/Acı Eşiği

obsessedone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
22
6
Merhaba. Sonbaharda bir aksilik çıkmazsa iğneli epilasyona başlıyorum yüzüm için. Daha önce hiçbir yerde hiçbir yerde işlem yaptırmadığım ve acı eşiğime pek güvenemediğim için yaptıranlar veya yaptırıp tamamlamış olanlar yardımcı olabilir diye düşündüm. Bu süreci “acı dolu, çekilecek çile değil” vb. bir şey olarak görmek istemiyorum, böyle yorumlar beni biraz korkuttu açıkçası.

İşlem sırasında hissedilen acı ne kadardır veya işlem öncesi neler yaparak o hissi en aza indirebilirim?
(ağrı kesici, uyuşturucu krem vb) Bazı kişiler o hissi yer yer sinek ısırığına benzetmiş ve tamamen dayanılır olduğunu, abartıldığını söylemiş. Sizlerin düşünceleri ve deneyimleri nelerdir? Neler önerebilirsiniz?
 

sunshine2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
558
212
Jetex krem alin hava almayacak sekilde kapatin sufir aci ama hava kesinlikle almayacak ben hep kullaniyorum. Genitalim ozellikle sifir aci
 

obsessedone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
22
6
Selam. Ne kadar gitmen gerekiyomuş söylediler mi
Selam. Böyle bir konuşma yapmadık yani seneye bugün yüzümün biteceğinden şüphem yok ama 8 ay mı 10 mu 11 mi demedik. Ben her aya 1 saatlik randevu aldım kendisi çok dolu olduğu için ileride bulamam diye. Ama belli mi olur belki haziran randevuma gerek kalmaz da iptal ederim. Önemli olan seans değil tur olduğu için ve biz henüz bir tur yapmadığımız için sanırım söylenen de asla net olmazdı. Benim yüzüm hiç işlem görmemişti ve tüylerim çok ince, çok sık bu yüzden ilk seansta sadece hafifletmeye çalıştı, cildin tepkini ölçtük. Bir turu attıktan sonra yorumlamak daha kolay olur ve o zaman paylaşabilirim dilersen seninle uzmanımın öngörüsünü.
 
Yukarı Alt