Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
2.837
2.360
Kurban olsun size ikisi de ,bu dediğimi hiç unutma Rabbim asla onların yanına bırakmaz , sadece sabır göreceksin sende... İlahi adalete güven
 

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
2.837
2.360
Boşanma davamı açtım. O da karşı avukat tutmuş. Çekişmeli boşanmaya dönecek herhalde. Artık biraz daha iyiyim , önüme bakmak istiyorum .Avukat işlerinin hallolmasını bekliyordum, oğlumu da alıp tatile gideceğim, belki biraz daha toparlanırım. Hatta yaşadığım şehirden taşınma niyetim de var düşünme aşamasındayım. Yorumlarınızı okudum güç aldım, ne çok dostum varmış onu fark ettim, iş yerimde herkes destek oldu, bende artık içime kapanmıyor, yalnız kalmamaya çalışıyor, onlarla zaman geçiriyor, yeni bir düzen kuruyorum. O ise kadınla hala görüşüyor, resmen beni oğlunu yarı yolda bırakıp bir sürtüğü tercih etti. Kocasına bunları yapan bana neler yapmaz demiyor. Beter olsun inş. Arkadaşlarıma da mesele o kadın değil, beni çok ihmal etti bana şöyle dedi , böyle dedi diye bahaneler üretiyormuş. Yani hala pişkinliği elden bırakmıyor . Ama artık canımı acıtmıyor, yaptığı hainlikleri hazmettim, onu da kalbimden cıkardım, onun için ağlamıyorum artık. Annesi çocuk gibi WhatsApp durumuna iğneleyici laflar yazıyor, sanki ben aldatmışım gibi 🙄 tamam hepimiz çocuğumuzu sevip koruruz ama böyle bir olayda bile oğlum sen napıyorsun, nereye gidiyorsun böyle diyeceğine , hala onun pisliklerine kol kanat germek onu daha cok batağa saplamak olduğunu nasıl anlamaz bir anne . Bende onu da sildim , engelledim, görmüyorum sinirlerim de bozulmuyor. Herkesi uyardım, konuşsanız da bana onunla ilgili haber getirmeyin, ben artık kapatmak istiyorum dedim .Sadece bana kocalık yapmaması değilmiş mesele şimdi fark ediyorum babalık bile yapamamış ki. Bugün 10. gün ve o, oğlunu hiç görmedi. Bir baba oğlunu 10 gün görmeden nasıl yapabilir. Şu an gözü çocuğu bile görmüyor, bir rüzgâra kapılmış gidiyor, bılıyorum kadın tekmeyi basınca aklı başına gelecek ama o zaman da iş işten geçmiş olacak. Onu affetmeyeceğim.
Rezil adam kurban olsun oğluna , :KK62:
 

AnneAslan

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
1.910
10.676
:KK61:mahfettin beni yaa.Neler okudum ben.
Cok kotu seyler yasamissin canim.Rabbim bundan sonra karsina iyi insanlar cikarsin.Rezil et sigdirma bir yere onuda hic dusunme o seni hic dusunmemis
 

Asi00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
437
532
Canım çok üzüldüm ya okurken bile icim acidi. Benim annemde böyle şeyler yaşadı üstelik yaşı geçti onun umudu çok yoktu ama sen genç bir kadınsın hayatinin basindasin ayaklarının üstüne sağlam basacağına eminim ve sakin onu affetme çocuğun içinde affetme. O onun babası birlikte yaşamak zorunda değil gelip görür seviyorsa cocugunun peşini bırakmaz zaten. Ayrıca acıma şikayet et işyerine derdim ama bencede onu yapma insanlık sende kalsın o da kaybettiklerinin pismanligiyla kalsın.. ama nafaka ev araba ne alabilirsen hepsini al sakin acıma bu konuda kendini kurtar derim sana. Içim çok açıyordur eminim ama zaman herşeyin ilacı elbet bugünlerde geçecek. Ileride mutlu olacaksin ve bugunlerini hatırlamayacaksın bile ama dik durursan vede kararlı olursan.. Allah yardımcınız olsun güzel anne. Unutma aldatan aldanır sen birşey kaybetmedin.
 

snag

Girl Power
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
200
202
Keşke yaşamasaydınız bunu, her şeyi geçtim çocuğunun annesinin adını orda burda şizofren diye çıkartmak nedir?
Gerçekten çok üzgünüm. Ama merak etmeyin ilahi adalet diye bir şey var, ikisinden de çıkacak bunun acısı. Siz çocuğunuza hem anne hem baba olabilirsiniz sakın kendinizi yemeyin nasıl yaparım ederim diye.
Kv kp karaktersizlermiş, ne diyeyim. Büyük konuşmayayım ama benim oğlum bunları yapacak il sınırlarından içeri bile sokmam.

Sabır diliyorum size, yavrunuz için güçlü kalın. Kendinizden, yavrunuzdan başka kimseye güvenmeyin sırt dayamayın...
 

YPluie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
147
84
Öncelikle çok güçlü bir kadınsınız bunca olan şeye rağmen hala ayaktasınız okurken bile tüylerim ürperdi size tavsiyem şirkette söyleyin ne halt olduklarını acımayın onlar size çocuğunuza acımış mı..
 

guluseven

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
534
579
okurken kanım dondu pislik heif donuna kadar al rezil rüsva olsun çocğunu da görmeyi hak etmiyor elbet bi gün keöpek gibi döner geri ağlay ağlaya o gün geldiğinde sen çocuğunla dimdik ayakta duracaksın ve merak etme karşına elbet düzgün biri çıkar biri şerefsiz çıktı diye insanlara küsme güvensizlik etme zamana bırak bu da geçecek şükret ki fark etmişsin 1 yıl değil dah çok uzun da sürebilirdi böyle bi pislikten kurtulmuş oldun elin ekmek de tutuyo ona muhtaç değilsin çocğunla hayatını yaşa unutma bu hayatta en değerli şey sen ve çocuğunsun sen hiçbiey kyabetmedin
 
Yukarı Alt