Iki ayri yerde dügün olacagi icin, IKI kez gelinlik giyen arkadaslar yardimmmm!!!??

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Hosgeldiniz kizlar....vaktinizi ayirdigniz icin tesekkürler...a.s.

Seneye dügünüm olacak insallah..Sorun su:

Cuma aksami salon dügünüm olacak memlekette...pazar günüde Istanbul da nikahimiz kiyilacak..Arada dinlenmek icin ve yola koyulmak icin bir cumartesi var...Benim derdim gelinlik..hem dügünde hemde nikahta giyinecegim icin cok kirlernirmi acaba salon dügününde diyorum...cumarteside bir günde kuru temizlemede teslim edemezler sanirim..birde yola cikicaz ISTye gitmek icin!

Elde yikansa olurmu...hic degilse eteklerini elden gecirsem??

Cokmu kirleniyor kizlarrrrr gelinlik?? Yardimmmmmm edin bana bacilarrrr!! Bi akil verin...kafamçokkarıştı

:enbuyukkk:

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet gelınlık kırlenıyor ama sadece ucları onlarıda uygun bır sekılde sılmen yeterlı oluyor sorun yapma bence bu kadar.

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım benim de iki yerde oldu...ama bir hafta ara ile ben kuru temizlemeye vermiştim, zira ilkinde felaket kirlenmiştii kuyrukluydu bir de gelinliğim ...
canım benim gelinliğim ipek taftaydı o yüzden biraz sönme oldu kuru temizleme yaparken, konu açmıştım istersen bak gelinliğime bariz fark var sen de anlarsın...o yüzden kuru temizleme yaptırma derim ben...bence kumaşına göre değişir, organze filan olursa elde ykaman kolay olur da ipekse zor olur...

aysen_balikesir

nazlı miray yaşam hediyem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
benimde iki ayrı yerde ardarda düğünüm oldu dinlenme payıda yok
kirleniyo canım gelinlik hemd nasıl kirleniyor biz ertesi sabah hemen kuru temizlemeye verdik ben kuafördeyken aldılar getirdiler giydim hadiii yolculuk bide sıcaaktı
offfff bayılmıştım sıcaktan yollarda molo verip eteklerimi havalandırmıştımsırnaşık şey millet noluyoz gibisinden arabalardan el sallıyo sende yap çok zevkli hihoyyyt
anaaa bende amma uzatmışım konuyu sonuçta kirleniyo işte :1rolleyes:

KxixymA

(¯`·Kocesinin Meleee•´¯)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benim de 2 düğünüm oldu. Birisi Perşembe akşamı diğeri Cumartesi akşamıydı.

İlk düğünden sonraki Cuma sabahı evde elimizde yıkadık. Biraz da Oxi Action koyarsan süper oluyo. 3 kişi yıkadık kaydirigubbakcemile3 Organze eteği vardı, kuyruğu çok uzundu. Bi de benim gelinlik ütü istemediği için çok kolay oldu.

Gelinliğini seçerken bunlara dikkat edersen sorun çıkmaz yerimseniben

Bu da gelinliğimin eteği :eek:

B

berkeley

Ziyaretçi
kızlar benim de sorum şu:

benim de bir memleketimde bir de eşimin memleketin de iki düğün olacak inş.eşim sadece onların düğünde gelinlik giymemi istiyor.asıl üğün o olmuş olacak ya.bizim düğün de abiye giymemi istiyor.annemler de burdakiler seni gelinlikle görsünler ,birdaha göremezler diyor.ikisini de kırmak istemiyorum kızlar.sizce hangisi doğru olur.sizler nasıl yaptınız?

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Canim benim benimde ayni olacak ben kuru temizlemeye vereceğim. Sen öyle yap istersen. Beyaz olduğu için çabuk kirlenir.

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604

benim de bir memleketimde bir de eşimin memleketin de iki düğün olacak inş.eşim sadece onların düğünde gelinlik giymemi istiyor.asıl üğün o olmuş olacak ya.bizim düğün de abiye giymemi istiyor.annemler de burdakiler seni gelinlikle görsünler ,birdaha göremezler diyor.ikisini de kırmak istemiyorum kızlar.sizce hangisi doğru olur.sizler nasıl yaptınız?
benim annemde senin annenin dediğini gibi olsun istiyor. Bişver giy. Hemen verirsin kuru temizlemeye herkes görsün gelinlikle seni

mavis87

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2

canim bence ikisindede gelinligini giy cünkü ikinci dügününde hem senin tarafin görmek ister birde kendi dügününde gelinlik degilde abiye giyersen bence cok komik olur...

KxixymA

(¯`·Kocesinin Meleee•´¯)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3

Kesinlikle ikisinde de gelinliğini giy. yerimseniben

Yukarı Alt