Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İki Haftada 7 Kilo...

Konusu 'Diyet Listeleri' forumundadır ve forumuncadisi tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : forumuncadisi
  1. forumuncadisi

forumuncadisi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben bunları yiyerek 7 kilo verdim.
    ben 12 yaşındayım biliyorum daha çok küçüğüm ama artık alaylardan bıktım ve diyete başladım yaklaşık iki haftadır devam ediyorum 7 kilo verdim. günde 150 mekik çekiyorum.ayrınca 30-60 dakika hızlı dans ve 30 dakika kadar da step yapıyorum.Step yoksa bir saat yürüyün yada koşun.

sabah: 10:00
    kibritkutusu kadar peynir salatalık(hıyar) ve zeytinli poğaçanın dörtte biri(sade yada peynirli de olabilir)

ara öğün 13:00
    bir salatalık eğer çok açsanız bir kase çorba yada biber.

öğlen: 15-16:00
    bir kase çorba

akşam yemeği 18-19:00
    yağsız ızgara tavuk yağsız salata(az miktarda)

ben çocuk olmama rağmen 7 kilo verdim darısı başınıza.. dondurma krizim vardı diyet dondurma yedim. :) tatlı kriziniz olursa kesinlikle cartedorun diyet dondurmasını alın hem hafif hem ucuz..
    hedefim 43-40 olmak.. inşallah motive olup veririz kiloları :) hihoyyythihoyyythihoyyyt

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.