İkinci el kitap alan arkadaşlar..

cemreeylul

j'attends avec patience.
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2010
6.915
11
Taksimde aslıhan pasajı var (kocaman biyer ve içi sahaf dolu, sakın girince her gördüğünü almaya başlama, önce iyice gez sonra karar ver) çok eski şeyler değerli oldugu için pahalıdır, yeniler güncel oldugu için, ama ben bulantıyı 2 liraya aldım mesela
kadıköyde akmar pasajı (burdakiler sahaf gibi değildir ama iyi pazarlıkla herşeyi çok ucuza alırsın)
beyazıttakilere hiç gitmedim bende ama çok meşhurlar
ortaköydeki sahaflar pahalıdır bide bunu söyliym :KK52:

dilarabalci

“İçindeki düşü uyandır! Düşlere uyan.''
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
66
57
Arkadaşlar nerdeyse haftada bir bi kitap bitiriyorum dolayısıyla kitaplara çok para harcıyorum. Bu yüzden ikinci el kitaplar hakkında bilgi almak istiyorum.
Acaba ikinci el ile sıfır kitap arasında çok para farkı oluyor mu?
ve...
İkinci el kitaplarınızı en uygun fiyata genelde nereden alırsınız?

Umarım yardımcı olursunuzz. Hepinizi öpüyoruma.s.
Merhabalar 🤗 Önceden ben de kitaba çok para harcıyordum. Özellikle şiir kitaplarını çok hızlı okuduğumdan sürekli yeni kitap alırdım. Okumayı da seviyorum açıkçası. Yani kitapsız bir hayat düşünemiyorum. 😇 Bu yüzden sahafları araştırmaya başladım. Ankara'da Olgunlar'da çok uygun fiyata ikinci el kitaplar bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Tarz2 diye bir site var, belki duymuşsunuzdur. Kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarın haricinde ikinci el kitap işine de girdiler. Kitap eleme kriterleri de yüksek. Çok yıpranmış, kirli kitap almıyorlar. İstersen buraya da bir bakabilirsin. Kitaplar gayet uygun fiyatlı. Bir de satın almanın yanı sıra ben bazen arkadaşlarımdan da güzel kitaplar rica ediyorum. Sağ olsun benimle paylaşıyorlar, ben de onlarla kitaplarımı paylaşıyorum. 🙏 Hem paylaşmanın tadı daha farklı oluyor. Tabii sadece güvendiğim arkadaşlarıma kitaplarımı veriyorum. Birkaç kez geri getirmeyen olmuştu, insan üzülüyor ister istemez. 😇

Yukarı Alt