• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

ikiz anneleri ve ikiz annesi olacaklar

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.418
2.774

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nazo1509

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
388
495
Rica ederim. 31 haftalık doğdular şimdi 3 yaşındalar, inşallah tez zamanda bebeginize kavuşursunuz siz sadece çocuğunuzun sagligini düşünün ki sütünüz cogalsın onun şu an sizin sütünüze cok ihtiyacı var, güzel günler göreceğiz inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun bir an önce kurtulalım şu corona belasından...
Maşallah rabbim sağlıklı ömür versin kuzularınıza ortak yanımız çokmuş geçmiş mesajları okudum şimdi. Benimde 10 yol sonra tüp bebekle oldu ikisi de erkek miş. Amin inşallah allahın izni ile kazasız belasız kurtulalım bu musibetten

Twinsmom1

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
832
176
Maşallah rabbim sağlıklı ömür versin kuzularınıza ortak yanımız çokmuş geçmiş mesajları okudum şimdi. Benimde 10 yol sonra tüp bebekle oldu ikisi de erkek miş. Amin inşallah allahın izni ile kazasız belasız kurtulalım bu musibetten
Amin inşallah sagolun.

Gizemm0

Hayatı sev 🍀 doğayı koru 🌱🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.524
4.678
daha hamile bile değilim ama bende istiyorum ikiz :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Saç baş dağılmak istiyorum ağzım burnum yer değişsin istiyom ama istiyom da istiyom:anne::anne::anne::anne::anne:

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.418
2.774
Tüp bebek psikolojikmen ne de zor bir süreç Allah isteyen herkese versin inşallah hastane kapılarında bekletmesin. Senin ikizler ne kadarlık?
Yaşayan bilir. Ne desem az kalır. 25 haftalık oldu minnoşlarım kazasız belasız kucağıma alabilsem 🙏

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.418
2.774
Maşallah şimdi fıkır fıkır oynuyodur onlar cinsiyetleri ne? Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin🤲
Plesantam göbeğim ile bebişlerimin arasına girdiği için çok sağlam tekme yemiyorum. 22. Hafta zaten dokunuş hissettim oda derinlerden geliyor 😂 bir kızım bir oğlum olacak inşallah 🙏 amin cümlemizin bebeklerini rabbim bizlere bağışlasın.

Twinsmom1

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
832
176
Plesantam göbeğim ile bebişlerimin arasına girdiği için çok sağlam tekme yemiyorum. 22. Hafta zaten dokunuş hissettim oda derinlerden geliyor 😂 bir kızım bir oğlum olacak inşallah 🙏 amin cümlemizin bebeklerini rabbim bizlere bağışlasın.
Aa plasenta olayını ilk defa duydum her hamilelik o kadar farklı ki kimseninki kimseye benzemiyor, maşallah biri kız biri oğlan sağlıkla gelsinler.

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.418
2.774
Aa plasenta olayını ilk defa duydum her hamilelik o kadar farklı ki kimseninki kimseye benzemiyor, maşallah biri kız biri oğlan sağlıkla gelsinler.
Aynen arkada, yanda, benimki gibi önde bunların yanında rahim ağzında aşağıda olma durumu var. O biraz sıkıntılı oluyor. Çok şükür rabbim ikisini de verdi 🙏🙏

Yukarı Alt