Ikiz bebege tek bakilabilinir mi

Lemmy

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
455
Dikişlerin iyileşene kadar kesinlikle yardımcı lazım ama sonrasında yavaş yavaş düzen oturtabilirsin belki canım. Benim çocuklarımın arası 2buçuk yaş olmasına rağmen ikizlere bakmak gibi oldu o yüzden şöyle bir taktik vereyim, otomatik sallanan beşik aldık küçük olan 4 ay hep onda uyudu. Uyanıkken de sling ile kendime bağlayarak büyüğün peşinde koştum. Sen de titreşimli anakucağı oyun halısı hoppala vs artık maddi durum elverdiği ölçüde hazırlıklı olursan biriyle ilgilenirken diğeri oyalanır bir şekilde. Sling olarak da neko wrap sling tavsiye ederim icat edenden Allah razı olsun :)
Sağlıkla kucağına al miniklerini inşallah 😘
Canim otomatik sallanan besik benimde isimi kolaylastirabilir arastiriyorum ancak internette aparatini buldum besik bulamadim. Sen nerden hangi marka aldin bide fiyati nedir acaba?

Emira SY

Mutluluğun resmini çizen üye :)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
29.449
Canim otomatik sallanan besik benimde isimi kolaylastirabilir arastiriyorum ancak internette aparatini buldum besik bulamadim. Sen nerden hangi marka aldin bide fiyati nedir acaba?
N11den almıştım sunny baby marka canım fiyatı 400 küsürdü şimdi artmış olabilir. İkinci el de bakabilirsin çünkü 5 - 6 aydan fazla kullanılamaz temizdir yani

Yukarı Alt