Ikiz bebege tek bakilabilinir mi

cennet35

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
2.591
1.533
bakılır canım benim ikizler 18 aylık oldu bide abileri var 4 buçuk yaşında doğumdan sonra ilk ay dikişler iyi olana kadar birileri vardı sonra tektim hala tek bakıyorum yanımda 1 ay kalsalarda o zamanda ben ilgilendim hep düzen kurmaya çalış kendine göre olur yani asla bakamam diye düşünme biz anneler çok güçlüyüz

1994mucuzeikizlerim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
59
43
bakılır canım benim ikizler 18 aylık oldu bide abileri var 4 buçuk yaşında doğumdan sonra ilk ay dikişler iyi olana kadar birileri vardı sonra tektim hala tek bakıyorum yanımda 1 ay kalsalarda o zamanda ben ilgilendim hep düzen kurmaya çalış kendine göre olur yani asla bakamam diye düşünme biz anneler çok güçlüyüz
Sagol cnm benim guç aldimmm sozlerinden

1994mucuzeikizlerim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
59
43
Her dert bitince diğeri başlıyor canım mesela gaz bitiyor diş başlıyor ama insan alışıyor yeter ki hasta olmasınlar :KK68: en zoru dikişler iyileşene kadar oldu ama sonra kendim iyileşince iyi kötü düzen oturttuk. İnşallah senin kuzuların da sütü uykusu bol ve gazsız bebişler olur Rabb'im güç kuvvet versin
Amin cnm benim İnșanllahhh 😍😍🤗

Lemmy

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
426
459
Valla canim imrendim sana. Nasil basedebildin? Tavsiyelerine vercekten ihtiyacim var

Busonolsunbuson

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
683
954
Ikiz bebew hamiileyim tek bakabilirmiyim destek almadan 🤗 arkadaslar
Tanidigimizin ikizleri var. Anne calistigi icin anneanne ve dede bakiyordu. Krese kadar anneanne bildiginiz ruh oldu. Yani ikizlerin bakiminda anneanne ilk 2 yil enkaz oldu simdi simdi toparlaniyor. Dede alisveris vb. isleri halletti. Nereden, kimden destek alabiliyorsaniz mutlaka alin. Bu arada saglicakla kucaginiza alirsiniz bebeklerinizi insallah.

Elizabeth

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
413
743
Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin. Yazılanları okuyunca kendimi kahraman gibi hissettim :KK59:ikizlerim on beş günlük olunca yanımda kimse kalmadı. Ben , dört yaşındaki çocuğum ve kolik iki bebeyle...Allah yardım ediyor bir şekilde bir düzen oturtuyorsunuz. Alışınca hiçte zor değil bence..

1994mucuzeikizlerim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
59
43
Tanidigimizin ikizleri var. Anne calistigi icin anneanne ve dede bakiyordu. Krese kadar anneanne bildiginiz ruh oldu. Yani ikizlerin bakiminda anneanne ilk 2 yil enkaz oldu simdi simdi toparlaniyor. Dede alisveris vb. isleri halletti. Nereden, kimden destek alabiliyorsaniz mutlaka alin. Bu arada saglicakla kucaginiza alirsiniz bebeklerinizi insallah.
İnșanllahhh sagolun

yasemin hafsaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.358
830
slm kızlar bende ikiz anne adayiyim.. 7 senelik evliliğinin sonunda 2. Tup bebek denememde pozitifi aldım çok şükür 🤲 dün kalp atışı için gittiğimde doktorum tek kesede iki tane yolk sac kesesi gördü ve tek yumurta ikizi olduğunu söyledi kalp atışları icinde daha gelisiyolar 10 gün sonra görelim dedi.. çok şükür ben tek isterken rabbim bana iki tane melek annesi olmayı nasip etti.. 7 haftalığına belki erken ama bakım konusunda bnm ailem yanimda değil sanırım bende tek bakarm 2 3 hafta belki yanimda biri olur sonra tek bakarm.. onlar gelsinde herşeyle savaşır bakarım allahın izniyle

Yukarı Alt