İkiz gebelik olabilir mi sizce değerlerime bakarmısınız

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
114
39
Arkadaşlar ayın 17 sinde 51. 66 olan beta hcg ayın 20 sinde 301.72 oldu.
Randevum haftaya ama ailemizde çok ikiz olduğu için şüphelendim ve daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim bu hamileliğim diğerlerine hiç benzemiyor Belirtilerim çok fazla uykudan uyanamıyorum resmen ve daha şimdiden akşamları mide bulantısı mahvediyor beni. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var sizce yanılıyormuyum

Renklirenkli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
2.410
4.214
Bence normal. Her gun ikiye katlanarak gidiyor cunku. Ben ilk ogrendigimde 99du. Iki gun sonra 300 kusur. 4 gun sonra 1000 li bi sayiydi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

poncikvegece

Pipili bir bebiş :)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2019
6.411
21.883
Arkadaşlar ayın 17 sinde 51. 66 olan beta hcg ayın 20 sinde 301.72 oldu.
Randevum haftaya ama ailemizde çok ikiz olduğu için şüphelendim ve daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim bu hamileliğim diğerlerine hiç benzemiyor Belirtilerim çok fazla uykudan uyanamıyorum resmen ve daha şimdiden akşamları mide bulantısı mahvediyor beni. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var sizce yanılıyormuyum
Canım benimde adetime 2 gün kala beta değerim 221 çıktı, doktor normale göre yüksek dedi, bende ikizden şüpheleniyorum, amcamın kızları ve teyzemin cocukları ikiz.. yarın tekrar kan vereceğim bakalım kaç çıkacak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-07-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Mart 2011
5.748
14.586
60,58'den 860'a çıkmıştı benim, ikiz olabilir demiştik ama tek :KK51: Bence değeriniz normal ama belli de olmaz anca ultrasona girdiğinizde anlaşılır

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
20 Ocak 2008
12.698
24.448
Bazen fazla artik saglikli ilerleme olabiliyor bazen de ikiz.Artisiniz 2 bucuk kati gibi.Olabilir ikiz.

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
114
39
Canım benimde adetime 2 gün kala beta değerim 221 çıktı, doktor normale göre yüksek dedi, bende ikizden şüpheleniyorum, amcamın kızları ve teyzemin cocukları ikiz.. yarın tekrar kan vereceğim bakalım kaç çıkacak
Maşallah Allah gönlünüze göre versin zor olacağını bile bile istiyorum hayırlısı olsun hakkımızda 🤭

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
114
39
60,58'den 860'a çıkmıştı benim, ikiz olabilir demiştik ama tek :KK51: Bence değeriniz normal ama belli de olmaz anca ultrasona girdiğinizde anlaşılır
Maşallah sizinde çok güzel artmış değerleriniz 😍 Hayırlı olsun bebeğiniz sağolun yanıt için

Yukarı Alt