İkiz gebelik olabilir mi sizce değerlerime bakarmısınız

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
Arkadaşlar ayın 17 sinde 51. 66 olan beta hcg ayın 20 sinde 301.72 oldu.
Randevum haftaya ama ailemizde çok ikiz olduğu için şüphelendim ve daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim bu hamileliğim diğerlerine hiç benzemiyor Belirtilerim çok fazla uykudan uyanamıyorum resmen ve daha şimdiden akşamları mide bulantısı mahvediyor beni. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var sizce yanılıyormuyum

Renklirenkli

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
208
Bence normal. Her gun ikiye katlanarak gidiyor cunku. Ben ilk ogrendigimde 99du. Iki gun sonra 300 kusur. 4 gun sonra 1000 li bi sayiydi.

patilibirhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.508
Arkadaşlar ayın 17 sinde 51. 66 olan beta hcg ayın 20 sinde 301.72 oldu.
Randevum haftaya ama ailemizde çok ikiz olduğu için şüphelendim ve daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim bu hamileliğim diğerlerine hiç benzemiyor Belirtilerim çok fazla uykudan uyanamıyorum resmen ve daha şimdiden akşamları mide bulantısı mahvediyor beni. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var sizce yanılıyormuyum
Canım benimde adetime 2 gün kala beta değerim 221 çıktı, doktor normale göre yüksek dedi, bende ikizden şüpheleniyorum, amcamın kızları ve teyzemin cocukları ikiz.. yarın tekrar kan vereceğim bakalım kaç çıkacak

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
13.209
60,58'den 860'a çıkmıştı benim, ikiz olabilir demiştik ama tek :KK51: Bence değeriniz normal ama belli de olmaz anca ultrasona girdiğinizde anlaşılır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
Emoji Skoru
19.098
Bazen fazla artik saglikli ilerleme olabiliyor bazen de ikiz.Artisiniz 2 bucuk kati gibi.Olabilir ikiz.

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
Canım benimde adetime 2 gün kala beta değerim 221 çıktı, doktor normale göre yüksek dedi, bende ikizden şüpheleniyorum, amcamın kızları ve teyzemin cocukları ikiz.. yarın tekrar kan vereceğim bakalım kaç çıkacak
Maşallah Allah gönlünüze göre versin zor olacağını bile bile istiyorum hayırlısı olsun hakkımızda 🤭

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
60,58'den 860'a çıkmıştı benim, ikiz olabilir demiştik ama tek :KK51: Bence değeriniz normal ama belli de olmaz anca ultrasona girdiğinizde anlaşılır
Maşallah sizinde çok güzel artmış değerleriniz 😍 Hayırlı olsun bebeğiniz sağolun yanıt için

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
13.209
Maşallah sizinde çok güzel artmış değerleriniz 😍 Hayırlı olsun bebeğiniz sağolun yanıt için
Çok teşekkür ederim, Allah herkese nasip etsin inşallah :dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt