İkiz gebelik olabilir mi sizce değerlerime bakarmısınız

gulsumgk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
Benim 164 ten 545 e cikmisti 2 gun sonra 1500 3. Degerdi .Ikiz benimki.Allah gonlunuze gore versin.
Hayırlı olsun yavrularınız Allah hayırlısıyla banada nasip etsin belirtilerim çok aşırı daha önce 2 defa hamile kaldım ama bu sefer herşey 2/3 katı fazla. O yüzden de şüpheleniyorum biraz 😊

Biobellindaavrupa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Mrb hanımlar aranıza yeni katıldım. Size bir sorum olacak. Adetimden 11 gün sonra kan degerim baktırdım Bthcg degerim 11000 ikiz gebelik olma ihtimali varmı acaba

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.267
Arkadaşlar ayın 17 sinde 51. 66 olan beta hcg ayın 20 sinde 301.72 oldu.
Randevum haftaya ama ailemizde çok ikiz olduğu için şüphelendim ve daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim bu hamileliğim diğerlerine hiç benzemiyor Belirtilerim çok fazla uykudan uyanamıyorum resmen ve daha şimdiden akşamları mide bulantısı mahvediyor beni. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var sizce yanılıyormuyum
Valla bilemem canım. Bnm ilk öğrendiğimde değer 1022,82 ydi 5gün sonra 17357.62. E o zaman benimki 3üz mü olmalıydı :)
Değerle bebek sayısının alakası yok, bebek ne kadar hızlı gelişiyorsa değer de o kadar artıyor canım, hayırlı olsun hamileliğin ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minicooper16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
Mrb hanımlar aranıza yeni katıldım. Size bir sorum olacak. Adetimden 11 gün sonra kan degerim baktırdım Bthcg degerim 11000 ikiz gebelik olma ihtimali varmı acaba
Resimde gördüğünüz üzere adetinizden 11gün sonra yaklaşık 6hft ya bitmiş ya da7. Haftanızdasınız.. Değerlere bakın ve zaten hafta hafta gösteriyor. Bence vakit kaybetmeden hemen doktora gidin kese görüp ve kalp atışlarını bile duyabilirsiniz.

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

cokiyiyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86
Benim adetime 1 gün kala 3000. 2 gün sobra tekrarlananda 7000 cikti ama bebis tek. Bizde ikiz diye süphelendik ama degilmis. Saglikla dogsunlar ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-01-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

lilaortanca

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Benim 164 ten 545 e cikmisti 2 gun sonra 1500 3. Degerdi .Ikiz benimki.Allah gonlunuze gore versin.
merhaba kaç günde arttı değeriniz benimde 26haziranda(adet günüme 8–9 gün varken) 20 çıktı.bugün yani 6gün sonra 584e yükselmiş ve adete daha 2gün falan var.normal mi sizce yoksa yüksek mi.Aşılama ile gebe kaldığım için açıkçası merak ediyorum😊

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
Emoji Skoru
19.173
merhaba kaç günde arttı değeriniz benimde 26haziranda(adet günüme 8–9 gün varken) 20 çıktı.bugün yani 6gün sonra 584e yükselmiş ve adete daha 2gün falan var.normal mi sizce yoksa yüksek mi.Aşılama ile gebe kaldığım için açıkçası merak ediyorum😊
Yukselis gayet saglikli ama bazen 3 kati olmasi da ikiz anlamina gelmiyor.Allah gonlunuze gore versin insallahh 🙏🧡🧡

Yukarı Alt