Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ikiz mi?

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve fundaozlem tarafından 10 Ocak 2007 başlatılmıştır.

10 Ocak 2007
    Konu Sahibi : fundaozlem
  1. fundaozlem

fundaozlem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba

bende sitenin yeni üyesi. 7 haftalık hamileyim doktorum ikiz olabileceğini söyledi. ama kesin birşey söylemedi. ikiz annesi olan var mı? belirtileri ne ikizlerin. :emir_bebek:

2. 14 Kasım 2007
  3. seydanur

seydanur Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    selam canım iki kat daha zahmetli diyebiliriM:) 1x2 çünkü :1hug:

4. 14 Kasım 2007
  5. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    nasıl ikiz olduki canım ilaç tedavisimi gördünn....

6. 18 Kasım 2007
  7. bestemsu1971

bestemsu1971 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    sevgili fundaozlem konuyu yürütemiyeceksen cevap veremiyeceksen niçin açıyosun.?böyle birkaç arkadaş daha var hiç birinizi anlayamıyorum:uhm:

8. 26 Kasım 2007
  9. e.atak

e.atak Ziyaretçi

bende ikiz annesiyim..bizim ikizler onuncu haftada belli olmuştu..ama daha erken belli olanlar varmış.kalp atışlarından zaten görülüyo..allah yardımcınız olsun.sevgiler..

10. 28 Şubat 2008
  11. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende ikizlere hamileyim canım benimkiler 10 haft. ken belli oldular ama hala tek yumurtamı çift yumurtamı o belli deil :) bid eonu bula bilsek büyük ihtimal tek yumurta deniliyo ama yanlışlık riski de ola bilirmiş yani bakalım neyler şuan 3.5 aylılar :)) allahın izni ile bakalım bebeklerim ne olcak:) ya arkadaşlar ikiz anneleri ben kendimce bi başlık yaptım gelin hep beraber orda bir birimise bildiklerimisi söleyelim bilmediklerimisi ögrenelim ben böle şeylere şuanda çok ihtiyaç duyuyorum siz ?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.