Ikiz yada ucuz hamisler transferden sonra kacinci gun neler hissetiniz?

Periningelecegi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
161
59
28
Merhabalarrr 16 ocakta 3. Gun 3 tane dondurulmus embriyo transferi yaptirdim. 7. Gunum ve ne yesem cikariyorum. Ilaclarin etkisi desem ayni ilaclari 12 gundur kullniyorum. Icimden bi ses cogul gebelik diyor.
Cogul gebeligi olanlar mide bulantiniz ne zaman basladi acaba?

duygukaktus

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
11
5
32
.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 102 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerinin yüzeyi , akciğer dokularını bir arada tutan ve hava keselerinin şişmesini sağlayan sürfaktan adlı madde ile kaplanmıştır. Bebeğinizin beyni artık olgunlaşmış ve normal bir beyin şeklindedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
İkiz hamileyim dediğiniz etkiler için çok erken. İlaçlardan olduğunu düşünüyorum. Progestan şişkinlik ve hafif bulantılar yapabiliyor çünkü. Benim 8 hafta olucak hafif tiksinme oluştu yiyeceklerde o kadar ama çoğu şeyi yiyebiliyorum. İnş güzel sonuçlar alırsınız 😊

birminikask2020

Bir minik el🌸❣️🌸
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
640
748
İkiz hamileyim dediğiniz etkiler için çok erken. İlaçlardan olduğunu düşünüyorum. Progestan şişkinlik ve hafif bulantılar yapabiliyor çünkü. Benim 8 hafta olucak hafif tiksinme oluştu yiyeceklerde o kadar ama çoğu şeyi yiyebiliyorum. İnş güzel sonuçlar alırsınız 😊
remell forumda görürdüm sizi çok sevindim darısı başıma. tebrik ederim tekrar.

Periningelecegi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
161
59
28
Merhaba ccok uzun sure oldu. Ama ikizmis bebegim tek devam ettim ve kucagimda suan çok şükür

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Idrar testinde kaçıncı gün öğrendiniz acaba? Benim 5.gün embriyosu. Transferle sayarsak 7.günde negatif çıktı malesef
Şu an tam hatırlayamadım bile inanın 7 ya da 8 di sanırım. Henüz çok erken lütfen kendinizi üzmeyin stres bu dönemde çok zararlı sizin için. İnş pozitif haberlerini alırsınız. Tek embriyo tuttuğunda dahada geç pozitif oluyor benim ikisi tuttuğu için beta çabuk yükselmişti.

The best

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
478
479
29
Şu an tam hatırlayamadım bile inanın 7 ya da 8 di sanırım. Henüz çok erken lütfen kendinizi üzmeyin stres bu dönemde çok zararlı sizin için. İnş pozitif haberlerini alırsınız. Tek embriyo tuttuğunda dahada geç pozitif oluyor benim ikisi tuttuğu için beta çabuk yükselmişti.
Çift embriyoydu o yüzden çok korkuyorum. İnşallah tutunmuşlardır. Teşekkür ederim ❤

Periningelecegi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
161
59
28
Allah bağışlasın. Maşallah uzun ömürler versin. Transferden kaç gün sonra idrar testinde öğrendiniz.
Canim benim dondurulmuş ve 3. Gun embriyosuydu. 3 gun embriyosunu idrarda 8. Gün öğrendim
5 gun embriyomu da idrarda 6. Gun öğrendim ve o gun kan da verdim tabiki
5. Gun olan kanda 48 çıktı tek gebelikti
3. Gun olan ise 8. Gun 42 iki gun sonra 124 diye 4 kati artisliydi

Periningelecegi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
161
59
28
Allah bağışlasın. Maşallah uzun ömürler versin. Transferden kaç gün sonra idrar testinde öğrendiniz.
Saol canim bu arada sorunu yeni gördüm. Simdi ben ne zaman tuttuğunu biliyordum mesela çok iyi hatirliyorum 5. Gun embriyom sabah onda oldum aksam 7-8 gibi tutundu o yuzden onda once kan vermiştim sonra idrar testi yaptim. Hayali çizgi vardi. 3. Gun olani da erken gebelik testiyle yaptim yine hayali çizgi idi.
Ama onemli bir tedayi atlamayalim. Ben dondurulmus kullandim. Yani o ay catlatma ignesi kullanmadim o testlere o yuzden guvenebilirdim. Diger bir detay ise bi yumurtanin dollenme suresi 7 gun 6 günde yerleşme evresi ne yaptı 13 gün. Sizinki zaten beşinci günlük yani 8. Gununuzde daha yeni kana karışıyor olabilirsiniz. Kana karistiktan sonra zaten idrara karışıyor. Bu arada ben totelde 3 tup bebek yaptim. 1. 5. Gun embriyosu 2. Yine 5. Gün 3. De 3. Gun embriyoru. 1. Ve 2. Yi idrarda silikte olsa gormustum ama 2. Yi beta yüksek olduğu halde görmemiştim. Vucudunuzu iyi taniyorsaniz tutundugu zamani bilebiliyor musunuz

İlginizi Çekebilir