İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Burcu Kadını

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179İkizler ilk hava burcudur , o yüzden bir nefeste her şeyi öğrenmeye çalışan bir çocuğa benzer. Sevgili İkizler , enerjinin çiçek dürbünüsünüz, sürekli değişkenlik gösterir ve başka bir şeye dönüşürsünüz. En iyi özellikleriniz kolay adapte olabilme , esnek olabilme , çok yönlülük ve iletişim becerilerinizin çok gelişmiş olmasıdır. Eğer bir şeyi yaptıysanız , aynı şeyi aynı kolla yapmayı bir daha denemezsiniz. Bu geniş dünyada çok fazla emek harcamanın gereksiz olduğunu düşünürsünüz. Şu anda bilgi çağındayız , eğer dünya sizden tavsiye almaya gelirse ve nasıl başardığınızı öğrenmek isterse şaşırmayın. Neticede, bu sizin hayal ettiğiniz ve icat ettiğiniz dünyadır. Bu yeni dünya size çok daha uygundur ve bu da iyi bir şeydir.Burçların Kıskançlıkları, Tepkileri ve Davranışları

Kendi hayatı içinde kendine yetebilen burçlardan biri olan İkizler için ilk bakışta kıskançlık söz konusu değildir. Son derece pozitif bir tutum içinde yaşayan İkizler, içten içe sahip olduğu kıskançlık gibi negatif duyguları saklamasını ve yerine daha pozitif yönlerini sergilemesini iyi bilir. İçinden geldiği gibi davranmayı seven birisi olduğu için de çevresi tarafından kıskanç yönü kolay kolay keşfedilemez. İlişkilerinde kalbi kırılmadığı veya aldatılmadığı sürece, kıskançlık duygularını ortaya çıkarmaz, aksine umursamaz bir tutum sergiler. İkizleri mutlu etmek kolay görünse de, aslında yorucu ve zordur. Hem duygusal hem de cinsel yaşamda tatmin edilmeyi bekleyen İkizler, ancak ilişkisini bu şekilde ayakta tutabilmektedir. İkizler ile bir birliktelik yaşamak için öncelikle güven ve samimiyet gerektiğini unutmayın!


Temel İlkesi : Bence

Bir çok alanda aynı anda yer almaktan hoşlanır, yeni fikirler ve kavramların yanı sıra ,gerçeğe dayanan bilgileri toplamayı ,denemeyi ve paylaşmayı sever. Sizin gelecekteki göreviniz elçiliktir. İletişim beceriniz sayesinde, farklı dinden ,farklı ülkelerden gelmiş çeşitli sosyal sınıflardaki insanları anlamak ve birliği güçlendirmek ,bu dünyaya sağlayacağız katkıdır.İKİZLER AŞIK OLURSA:

Sevdiğinde yeri göğü inletir. Gözleri kör olur sadece sevdiğini görür. Sevdiğinin her dediğini yapmayı severler.
BURÇLARIN DAVRANIŞ BİÇİMLERİ VE NİTELİĞİ

entellektüel, iletişimci, objektif ,Değişken,uyumlu ve dağıtanPratik zekaya sahiptir
İnatçıdır
Kararlıdır
Zor affeder
Mazeretlere kapalıdr
İlginç fikirleri vardır hep

Kendine güvenin son derece tam ve
elde edemeyeceğin hiçbir şey yok. En sevdiğim
özelliğin herşeye karşı çok güçlü olman aferin.
Gözlerini dört açıp dikkatli ol seni kandırmak
istiyor birkaç piç. Başarını kıskananlar çoğalıyor
sağlam adımlar at.


İKİZLER'i delirten 5 şey;
-Kıskanmak
-Telefonunun kurcalanması
-Israrda bulunulması
-Bekletilmek
-Yalan söylenilmesi
Burçlar Sinirlenince

Sinirlendiğinde bir o yana bir bu yana yürür, el kol hareketleri yapar, sürekli konuşur. O sırada biri teskin etmeye kalkışsa bile dinlemez, bildiğini okur. Sizi en çok, susturulmak, durdurulmak, gezmekten alıkoyulmak, anahtarınızı, telefonunuzu kaybetmek öfkelendirir.Takıldığın birisi de düzgün çıksın be. Ya sapıkla, ya manyakla, ya deliyle ömrünü bitirdin be. Kör talih dedikleri bu işte , çevrende seni kıskandırmak isteyenler var kaybettiğini sandığın şeylere fazla kafa yorma. Neyse ki güzel günler seni bekliyor.

Bu burcun insanlarının karar verme yetisinin değişken olabileceğini kabul etmek gerekir. baskıdan hiç hoşlanmazlar ve özgür olmaları gerektiklerini her fırsatta belli ederler.Gülmeyi sevdikleri gibi, güldürmekten de hoşlanırlar. Bir topluluk içinde ilgi odağı olmak ve hayran hayran izlenmek onlara büyük haz verir. Keskin zekaları, düzgün ve güzel konuşmaları, hiç eksilmeyen neşeleri ve oradan oraya koşuşturmalarıyla insanların dikkatini kolayca çekerler.


♊Bir İkizler yalnız kalmaz. Sadece yalnız kalmayı tercih eder♊ Herkes tarafından nasıl bu kadar çok seviliyorsun?


♊Bazen İkizlerin bir gülüşü bir bakışı her şeyi unutturur.


♊Zaman zaman çılgın, zaman zaman akıllı ve uslu olmayı başaran, bütün güzellikleri bir yerde görebileceğiniz insanlardır.


♊ Onun güzelliğini yalnızca gözlerinle değil bütün azalarınla hissetmelisin. İşte o zaman aşktan sonsuz tat alırsın.

♊ Ne sorun yaşarsanız yaşayın dostlarından desteği hiç eksik etmiyorsun. Sen bu yüzden vazgeçilmez bir arkadaşsın. Kıymetini...


♊ Duygularla kuvvetlendirilmiş bir hayatın, kişiliğine uygun olduğu ve onu böyle bir hayatın mutlu edeceği düşüncesiyle hareket eder


♊Unutmak zordur İkizler için. Yaşadıklarını, acılarını unutmuş gibi görünebilir çünkü dışarıya yansıtmaz, içinde yaşar.
♊
D
uygularını açmakta, sorunlarını anlatmakta zorlanabilir. Sorarsanız anlatırlar. Sormazsanız herşey yolunda bile sanabilirsiniz.


♊ Yol verme konusunda dünya markasıdır. "Gelene git, gidene gel" yoktur.


♊ Doldur bakalım bir İkizler'in yerini doldurabilirsen.♊ İkizlerin ne kadar çok değer verdiğini anlarsın değer vermediği zaman.
♊Suskunluğu asaletindendir. Şaka şaka İkizler'in sustuğu nerde görülmüş ..


♊Yalnızca sevdiklerinin dedikleri önemlidir, sevmediklerinin değil, herkesin söylediğini umursamaz.


♊Candandır İkizler. Bu yüzden
samimiyet konusunda kimse onlarla yarışamaz.


♊Seni çekemeyenlere karşı kendi bildiğini yapmaya devam et. Sürekli gül ve umursama hiçbir şeyi, kıskançlıktan çatlasınlar.

♊Kendisine bir şeyin ısrar edilmesinden hiç hoşlanmaz İkizler. O bir şeyi istemiyorum demişse, istemiyordur. O yüzden sadece sus.

*İkizler, en bunalımlı dönemine girdik. Hava erken kararıyor ve soğuk. Soğuk neyse de, erken kararan hava yaşam enerjimizi düşürüyor.

*Bir "ikizler"e ne yapması gerektiğini söyleyen, "ikizler"e karşı hiç yapmaması gereken bir şeyi yapmış olur aynı zamanda.

*İkizler burcu merhamet doludur.

*Bazen bir İkizler koyar birde duvar koyar en güzelinden.


*İkizlerin gülüşü çok özeldir. Değerini bilin.


*Bir ikizler insanı çok iyi bir dinleyicidir. Ve çok iyi bir sırdaştır. Güvenlik abidesidirler.

*
İhanet.. Ona asla ihanet etmeyin!
*İntikamını almak için fazla beklemez. Hiç beklenmedik anda onu üzene cezasını verir.


*İkizler için öncesi değil, şimdi ve sonrası önemli. Geçmişinde ne yaptığınla değil, gelecekte kimin yanında olacağınla ilgilenir.

*İkizlerle iyi geçinin aksi takdirde sonuçlarından kimse sorumlu değildir. Dobra,dediğim dedik ve baskın karakterlidir

*"İkizler"canı isterse insanı parmağında oynatmak gibi bir yeteneğe sahiptir.Karşındaki kafasını bozarsa bu yeteneğini harika kullanr


Zekasıyla parmağında oynatamayacağı adam yok İkizlerin.


*En zeki burç ♊ İKİZLER

*Aydın ve sanatsever bir aşka imrenirim..

*Herkese yanlış yapılır ama İkizler'e asla*Zannedildiği gibi utangaç değillerdir İkizler. Sadece kendilerini koruma altına alırlar..
ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
**Alttan alır, içine atar hep. Mutluluk ve huzur için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

**Katlanamadıkları

Karşısındaki insanın kendisini dinlememesine tahammül edemez! Çünkü dinlememek ona göre saygısızlıktır. İkizler için saygısızlık, affedilemeyecek bir kusur!

**En belirgin duygusu

İkizler, arkadaşlık kurduğu insanlarla her hangi bir ortama girdiğinde, o ortamda neşe kaynağı oluverir.

♊ Seçilmez seçer İkizler.

**Onun güzelliğini yalnızca gözlerinle değil bütün azalarınla hissetmelisin. İşte o zaman aşktan sonsuz tat alırsın.
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
**Yol verme konusunda dünya markasıdır. "Gelene git, gidene gel" yoktur.


**Seni herkesin anlaması imkansız lavaş ekmeğim. O yüzden seni üzeni dürüm yap, gerekeni yap. Diğerleriyle mutlu olabilirsin.

**İkizlerin gülüşü çok özeldir. Değerini bilin.

♊ İkizler insanın kalbine daha önce hiç kimsenin dokunmadığı yerden dokunmayı da bilir kimsenin kırmadığı kadar kırmayı da bilir.


-------------------------------------------------------------
İnsanlara yardım etmeyi çok sever!


Genelde ortamın neşe kaynağı olurlar. Başkalarına karşı duyarlıdırlar. Düşünceleri berrak ve tarafsızdır. Dakiklerdir. İkizler burcu, Zodyak’ta üçüncü evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Merkür kardeş ilişkileri, iletişimi, öğrenim ile kısa yolculukları, çevre ilişkilerini ve kısa süreli planları etkiler. Üçüncü evi tanımlayan şifre entelektüellik! Yakın çevre ve kısa yolculuklar, üçüncü evi temsil eder. Üçüncü evde bulunan gezegenler, kişinin yakın çevresi ile ilişkilerini, düşünce ve davranışlarını, toplumda var olma mücadelesindeki zihinsel tavrını doğrudan etkiler.
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.1792015 İkizler Burcu Neler Bekliyor
2015 yılı hayatınıza daha fazla yolculuk, yabancılarla ilişki ve aynı zamanda bilginizi geliştirebileceğiniz, akademik çalışmalar getirebilir. Zihinsel açından daha dikkatli, anlaşmalara özen gösteren, ilişkilerinizi daha iyi kullanan bir konuma gelmektesiniz. Kardeşlerle ilişkilerinizde daha dengeli olmak, uyum ve anlaşma yaratmak durumundasınız. Bu yıl eğitim hayatı devam eden ikizler içinde başarılı bir yıl olacak. Hayata bakış açınız canlanırken, eğitsel konular ufuklarınızı genişletebilir. Düşünsel açıdan özgürleştiğinizi hissedebileceksiniz. Bu yıl çocuklarınıza daha çok vakit ayırdığınız onlarla ilişkileriniz her zamankinden daha iyi olduğu bir olacak. Uzakta yaşayan çocuklarınızla daha sık haberleşeceksiniz varsa aradaki kırgınlıkların veya yanlış anlaşılmaların düzeldiğini göreceksiniz. Yurt dışında yaşayan ikizler burçları ise bu yılın ilk yarısı memleketlerine dönüş yapabilir yâda yapmayı düşüneceklerdir. Maddi sıkıntılar bu yıl çözüme kavuşabilir ancak şunu da belirtmeliyiz ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız. Artık sizi sıkan kemerlerden kurtuluyorsunuz. Bazılarınız oldukça zorlandılar. 2015 sizi ödüllendirecek. Hem iş, hem aşk konusunda şanslı bir yıla giriyorsunuz. İş kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenize daha kararlı davranarak, size sunulan fırsatları değerlendireceksiniz. Gelirler konusunda kazançlarınız olabilir. Kredi, sigorta, miras ve alacaklarınız ile ilgili beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir.


2015 İkizler İş Burcu İş Hayatı
Yılın ilk yarısı İş konularıyla ilgili bir görüşme için bir yere gitmeniz mümkün. Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı gerilimleriniz olabilir. Ancak iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yok. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz. 2014 un son aylarında iş değişikliği yapmamış olan ikizler 2015 in başından itibaren yeni iş arayışlarına girebilir. Yılın ikinci yarısından itibaren iş yaşamında beklentileriniz gerçekleşecek.
Şubat ayı parasal konularda meydana gelen aksamalar sizi zorlayabilir. Bu dönemde biraz sabır. Bu ay borçlanmalar açısından çok uygun değil.
Özellikle nisan ayından sonra maddi açıdan rahatladığınız bir döneme gireceksiniz. Kariyerle ilgili konularda çok şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Genel olarak etrafınızda iş fırsatlarının çok olduğu bir döneme olacak. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmelere nisan ayından sonra kavuşacaksınız iş yaşamında kazançlı bir döneme ve yoğun bir iş temposuna giriyorsunuz. İş gelirlerinizde meydana gelen artışları iyi değerlendirmelisiniz.


2015 İkizler Burcu Aşk Hayatı
Son yıllarda gerçek aşkı bulmanın zor olduğunu düşünmeye başlamıştınız. Karşınızdaki kişiden sıkıldığınız yada bu benim tanıdığım insan değil artık, dediğiniz ilişkilerden yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Şunu hemen belirtelim evrenin sizi ödüllendireceği günler yakın. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının.Bu yıl mutlu olduğunuz dost toplantılarında karşılaşacağınız kişilerle kısa süreli birliktelikler yaşanabilir.Yılın ilk aylarından itibaren duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak.Yalnız ikizler burçları yeni tanışacakları biri ile güzel bir birlikteliğe adım atacak. Şubat-Mart arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden beklenmedik sorunlar çıkabilir, sahiplenici davranmak yerine olayları biraz da akışına bırakmayı deneyin.
Mayıs ayında Kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya eski bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelişmeler veya yeni haberler olaylara daha güzel bakmanıza sebep olacaktır.
Haziran –Temmuz aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr ikizler burçları için oldukça kısmetli bir dönem. Eylül ayında aşk hayatınızda karışıklık çıkabilir.Bu dönem eski hatalar gündeme gelecektir. Bu ara dikkatli olmalısınız.
Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler yaşanacak.Yalnız bir kadınsanız bu dönemde kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilir ve hızlı bir evlilik kararı alabilirsiniz. Evli ikizler burçları için kavga ve gürültüden uzak huzurlu bir aile hayatı yaşanacak.Evli ikizler bu yıl çocuk sahibi olmayı da düşünebilir.


2015 İkizler Burcu Sağlık
Omurganızı, belinizi ve sırt kaslarınız zorlamayın. Kalp ve sırt problemleri yaşayanlar Ocak- Mart dönemini daha dikkatli geçirmeli. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. Öğünlerinizin düzenli olması, kendinizi daha enerjik hissetmeniz açısından önemli. Artan enerjiniz gerginleşmenize neden olabilir. Dediğimiz gibi oldukça enerjik olduğunuz bir yıl olacak ancak yorgunluğa bağlı kas ağrılarından şikayet edebilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmalı ve kendinizi fazla zorlamamalısınız. Abartılı hareketlerde bulunmaktan ve kendinizi fiziksel açıdan zorlamaktan kaçınmalısınız. Spora gereken önemi vermeyi unutmayın.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
*****Sıkıntıya, daraltıya, bunalıma, depresyona hiç gelemez İkizler.

♊ Kimseye kötü davranmak istemez İkizler. Ama bazıları iyilikten anlamaz. Onların anladığı dilden de konuşmayı çok iyi bilir..


***Sen sus bazı şeyleri gözlerin söylesin bir İkizler insanına! Çünkü sözlerinle aklına, ama gözlerinle kalbine raks edersin.


♊ Güçlü durur, ne sağlam duruyor ya dersiniz hayret ederek. Oysaki içinde ürkek bir çocuk vardır.
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
**Gülücükler eksik olmuyor diye insanlar sanıyor ki hiçbir şeye kızmazsın. Anlaşılan onlar daha seni sinirliyken görmemiş.

**Herkese yanlış yapılır ama İkizler'e asla

♊ Cin gibidir bir İkizler. Canını sıkanı fena çarpar.

♊ Her şey birdenbire yaşanır İkizlerin aşkında;Kimini yakalarsın Dünyanın en mutlu insanı olursun;Kimini kaçırırsın "Kaçırmış" olursun.


♊ Yalnızlık kadar asil, kalabalık kadar hayran uyandıran kişilik..

Alıntıdır..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Boga Burcu Uyumu
Bu iliski zit karakterlerin çekimi olacaktir. Birbirini izleyen burçlar genelde çok farkli olup birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Ikizler zeki, hazir cevap, entelektüel ve burçlarin en hizlisidir. Siz Ikizler her seyden çabuk sikilirsiniz, hareket, is, aktivite ile dolu yasamaktan zevk alirsiniz. Değişken nitelik tasidiginiz için yeni sartlara adapte olma kabiliyetiniz inanilmazdir.

Gazete, haber kanallari ve dergilerin haber odalari, tarafsiz bir sekilde gerçegin pesinden kosan Ikizler burcu insanlari ile doludur. Bilgi dolu olmaniza ragmen detaylara inecek vaktiniz olmadigi için o is çaliskan Boga`ya kalmaktadir.

Siz disari çikmak isterken, Boga evde oturmak isteyecektir. Siz esneksinizdir ve duygularinizi açikça dile getirirsiniz. Boga ise inatçi ve içe dönüktür. Boga insani yaptigi ise tamamen konsantre olur ve sirasina göre, yavas ve dikkatli olarak isini yapmak ister. Siz ise bir çok seye dagilmis, hizli ve dikkatsizsinizdir.

Hizli basdöndürücü hayat tarziniz bazen size bile fazla gelmektedir. Boga insani ile sakinleseceginizi düsünseniz de buna fazla dayanamayabilirsiniz. Boga`ya fazla itiraz etmezseniz size çok iyi davranacaktir. Buna ragmen sizin gibi biri ile birlikte olmaktan sinirleri bozulabilir ve tükenebilir. Size göre ise Boga ne zaman ne yapacagi çok belli ve çok tedbirlidir. Onun gücü dengeli olusundadir bu da size çok sikici gelebilir.

Yatakta çok iyi anlasirsiniz. Boga yavas, duyarli, harika bir asiktir. Dikkatli, ilgili, düsüncelidirler ve seks onun için çok önemlidir. Onun ilgisini çekti iseniz çok sanslisiniz. Boga tam sadakat bekleyecektir. Siz ise bunu yapamayabilirsiniz.

Beraberliginizin sansi yüzde ellidir. Iliskinizin basarisi birbirinizi ne kadar çok sevdiginize ve dogum haritanizdaki diger gezegenlerin konumuna baglidir. Ikinizde buna inaniyorsaniz devam etmelisiniz.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Koç Burcu Uyumu
Hava burcu Ikizler, ateş burcu Koç`un atesini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu iliskiyi tanimlamak için yetersiz kalacaktir. Sevgili Ikizler siz Koç`un enerjik, tutkulu ve coskulu karakterine tutulmus olmalisiniz. Ikinizde çok çabuk sikildiginiz için birlikte çok heyecanli bir hayatiniz olacaktir. Sizin
merakli yapinizla Koç`un atilganligi birlesince hiç görmediginiz uzak yerlere gidebilirsiniz.

Fiziksel yapinizla ayni frekanstasiniz. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eglencelidir ve yeni seyler denemek ister. Siz de yeniliklere açik oldugunuz için birlikte çok eglenirsiniz.

Koç öncü nitelik tasir ve yönetmek ister. Ikizler ise değişken nitelik oldugu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. Ikizler burcu sözcüklerle de bastan çikarilmak ister. Koç insani içgüdüsü ile ne istediginizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle bastan çikaracaktir.

Zodyak`in kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracidir. Onun görevi olaylari baslatmaktir. Haberci Ikizler`in görevi ise insanlara disarida olan heyecanli olaylari aktarmaktir. Ikizler tarafsiz, akilci ve gerçek pesindedir.

Koç ve Ikizler o kadar hareketli ve mesguldürlerki duygularina zaman ayiramazlar. Aralarindaki duygusal iliskiyi düsünecek zamanlari yoktur. Dogum haritanizda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir iliskiniz olabilir.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
2015 İkizler Burcu Aşk Hayatı
Son yıllarda gerçek aşkı bulmanın zor olduğunu düşünmeye başlamıştınız. Karşınızdaki kişiden sıkıldığınız yada bu benim tanıdığım insan değil artık, dediğiniz ilişkilerden yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Şunu hemen belirtelim evrenin sizi ödüllendireceği günler yakın. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının.Bu yıl mutlu olduğunuz dost toplantılarında karşılaşacağınız kişilerle kısa süreli birliktelikler yaşanabilir.Yılın ilk aylarından itibaren duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak.Yalnız ikizler burçları yeni tanışacakları biri ile güzel bir birlikteliğe adım atacak. Şubat-Mart arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden beklenmedik sorunlar çıkabilir, sahiplenici davranmak yerine olayları biraz da akışına bırakmayı deneyin.
Mayıs ayında Kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya eski bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelişmeler veya yeni haberler olaylara daha güzel bakmanıza sebep olacaktır.
Haziran –Temmuz aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr ikizler burçları için oldukça kısmetli bir dönem. Eylül ayında aşk hayatınızda karışıklık çıkabilir.Bu dönem eski hatalar gündeme gelecektir. Bu ara dikkatli olmalısınız.
Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler yaşanacak.Yalnız bir kadınsanız bu dönemde kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilir ve hızlı bir evlilik kararı alabilirsiniz. Evli ikizler burçları için kavga ve gürültüden uzak huzurlu bir aile hayatı yaşanacak.Evli ikizler bu yıl çocuk sahibi olmayı da düşünebilir.

ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
**Kırılmıyoruz sanıyorlar ama inanın bana bazen paramparça oluyoruz.

**Kendini uyanık sanan insanları bile istese ayakta uyutacak zekaya sahiptir İkizler.

**Her şeyin karşılığını tek tek verir İkizler. Kötülükse kötülüğün iyilikse iyiliğin karşılığını çok iyi verir.
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Ikizler Burcu Uyumu
Iki Ikizler ayni evde iken basdöndürücü bir hizla sürekli ileriye dogru giden bir hayatiniz olacaktir. Ikinizde çok dolusunuz ve zamaniniz yok. Gece yarisi bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde bulusabilirsiniz. Ikinizde üretkensiniz ama romantik degilsiniz.

Sizler değişken nitelik tasidiginiz için esneksinizdir ve iliskiyi sürdürebilirsiniz. Ikinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyaci vardir, bir tane çalisma odaniz olsa bile ayri ayri bilgisayarlariniz olacaktir.

Sürekli yeni haberleri takip eder ve olan bitenden haberdar olmak istersiniz. Bu da sizi stresli yapacaktir. Heyecan ve adrenalin dolusunuz. Bu durum yipratici olmakla birlikte sizin için eglencelidir ve bu konuda birbirinizi iyi anlarsiniz.

Ask hayatinizda çok yönlü, konuskansiniz ve birbirinizin ilgisini yillarca canli tutmayi becerirsiniz. Ikinizde genç görünüslü, zeki ve hazircevapsiniz. Bütün bu özellikler sizi birbirinize çeker. Örnek olarak John Kennedy ve Marilyn Monroe`yu verebiliriz.

Ikinizde hava elementi oldugunuz için iyi iletisim kurarsiniz. Bu da saglikli bir iliski için en gerekli özelliktir. Duygu ve düsünceleri karsilikli dile getirebilmek iyi bir beraberlik için basta gelen sartlardan biridir. Ikinizde duygusal sayilmazsiniz, askinizi kalbinizden çok kafanizda tasirsiniz. Soguk ve tarafsiz olmamaya çalisin. Uzun süreli bir iliski için duygulariniza daha fazla önem vermeniz gerekecektir. Yüksek IQ` lerinizle bu açigi kapayamazsiniz. Hayatiniza biraz romantizm katmak için çaba göstermelisiniz.

Ikizler`in kafaca saygi duymadiklari birini sevmeleri mümkün degildir. Bu yüzden birbirinize hayran olursunuz. Her konuda konusmaya bayilirsiniz. Birbirinize ask mektuplari göndersenizde içine dergilerden kesilmis ilginç bir yaziyi da koymayi ihmal etmezsiniz. Paylasmayi sever, seyahat etmeye bayilirsiniz. Günleriniz küçük sakalar ve esprilerle çok eglenceli geçecektir.

Ikinizinde ev isleri ile alakaniz olmadigi için bir yardimci bulmalisiniz. Pratik olmadiginiz için de iyi bir muhasebeci tutup dediklerini aynen uygulamalisiniz.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu
Ilk bakista Ikizler ve Yengeç burçlari bir araya gelemeyecek kadar farkli gözükseler de, biraz çaba ile harika bir beraberlik olabilir. Siz hava elementisiniz ve sevgiliniz Yengeç ise su elementidir, bu ikili çok iyi bir karisim olusturabilir.

Önce farkliliklarinizi ele alalim. Yengeç insani evine, ailesine baglidir ve kök salmak ister. Siz ise bavulunuzla seyahat ederek yasamak, sonsuz merakinizla hiç durmadan dünyayi dolasmak istersiniz.

Yengeç burcu geleneklerine baglidir, çocuk, bahçeli bir ev ve aile yasami ister. Siz ise kalabalik bir sehirde eglenceli ve heyecanli bir yasam istersiniz. Hatta, imkaniniz olsa bir kaç sehirde birden yasamak isterdiniz. Degisiklige ve harekete ihtiyaç duyarsiniz, durgun bir hayat tarzindan sikilir, mutsuz olursunuz.

Siz de bir gün çocuk isteyebilirsiniz ama onu sirtiniza alip dünyayi dolasabilmek sarti ile. Yengeç ise çocuklarini güvenli ve düzenli bir evde yetistirmek ister. Ikizler burcunu hareketli hayatindan alip sakin bir ev ortamina sokun, sikintidan patlayacak ya da depresyona girecektir.

Ikizler insani bütün bunlarin yanisira, kendinde olmayan su elementi özelliklerine ihtiyaç duyar. Su elementi Yengeç ise çok hassastir ve duygulara çok önem verir. Duyarli Yengeç, size dokunmaktan, seslerden, görüntüden ve damak tadindan zevk almayi ögreterek hayatiniza siirsel güzellikler getirecektir. Siz kendi basiniza kesfedemeyeceginiz duygusal bir dünyayi onunla kesfedebilirsiniz. Hatta Ikizler`in meshur " konsantre olamama" özelligi bile Yengeç sayesinde azalabilir.

Yengeç ise onun arkadas çevresine kattiginiz eglenceli insanlardan ve ilginçlesen hayatindan memnun olacaktir. Içe dönük olmasina ragmen sizin disa dönük sosyal hayatiniza alisacaktir. Yengeç`in sürekli ailesi, akrabalari, eski okul arkadaslari, komsulari vs. gibi insanlarla iliski içinde olmasi sinirinize dokunsa da, esnek bir insan oldugunuz için nese ile buna katilirsiniz.

Seks Yengeç için her seferinde hayatini degistiren önemli bir olaydir. Sizi gerçek ve derin duygulari ile çok sasirtir. Ayni sekilde sizin de daha derin duygulara sahip olmanizi arzu eder. Aslinda siz de zamanla gelisebilirsiniz. Bu sayede sadece onu degil kendinizi de daha yakindan taniyabileceksiniz. Aranizda kuvvetli olan sizsiniz Yengeç basta acemi olacaktir, sizi bastan çikarabilmesi için onu bastan çikarmalisiniz. Sizin neseniz Yengeç`in çok hosuna gidecektir.

ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Aslan Burcu Uyumu
Aslan burcu hayati büyük ölçekle yasamayi sever. Onun hayati sampanya, havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. Ikizler insani ise özgürce, kisitlanmadan yasamayi sever. Gene de hava ve ateş karisimi iyidir. Hava elementi Ikizler, Aslan`in atesini alevlendirir.

Ask hayatinizda Aslan insanin kendine olan güveni sizi çok heyecanlandirir. Sevgiliniz ise sizin onun yastigi altina, ceketinin cebine koydugunuz siirlerden ve ask notlarindan çok etkilenir. Aslan aski ciddiye alir ve siz izin verirseniz bu ask hayat boyu sürebilir. Gerçek bir romantiktir, askin tadini çikarmayi bilir. Sizi hediyelere bogacak, sizi memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. Bu hem kadin hem erkek Aslan için geçerlidir ve iliskiniz yillarca sürse de degismeyecektir.

Aslan burcunun göz alici görüntüsü evlendikten sonra da degismeyecektir. O zarif ve gösterislidir ve de öyle kalacaktir. Bakkala verecek parasi olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktir. Aslan`i hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. Sadece sizin degil, bütün dünyanin hayranligina ihtiyaci vardir. Her zaman hos görünmesi gereken hayranlari olduguna inanir.

Sosyal ihtiyaçlariniz birbirine benzer, ikinizde gezmekten zevk alirsiniz. Ikizler, Aslan`dan daha mütevazidir, neden en pahali restorana gitmeleri gerektigini anlamasa bile bundan zevk alir. Aslan`in ne düsündügünü merak eder, bu Ikizler`in sonsuz merakinin bir parçasidir.

Aslan`in sahipleniciligini unutmamalisiniz. Siz daha hazir olmadan askinizi ve sadakatinizi ilan etmenizi isteyecektir. Aslan insani herkes için ne kadar cazip olursa olsun eger Ikizler bir iliskiden sikildi ise onu kimse tutamayacaktir. Bu özelliginiz yüzünden sürekli ya da düzgün bir iliskinizin olmadigini da unutmamalisiniz.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179İkizler Burcu İle Başak Burcu Uyumu
Hasat zamani dogan Basak üretken ve çaliskandir, onun bu özelliklerine hayransinizdir. Basak, istekleri bitmeyen tiplerden degildir. Ikinizde o kadar mesgul insanlarsiniz ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmaniz gerekebilir. Sizler akilci ve objektif Merkür tarafindan yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsiniz ki etrafinizi unutursunuz.

Ikizler`in daha iyi organize olmasi ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Basak`in en becerikli oldugu konulardan biridir, size konuda yardimci olup hayatinizi düzene sokabilir.

Basak`in sekste de istek ve duygularini rahatlikla dile getirmesi Ikizler`i bastan çikaracaktir. Toprak elementi olan Basak seksi hayatin en önemli olaylarindan biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlidir. Sizi yavaslatarak daha çok zevk almanizi saglayacaktir. Ikinizde kelimeleri seversiniz, birbirine erotik hikayeler okuyabilirsiniz. Basak basta çekingen gözükse de asik oldugu zaman inanilmaz tutkulari su yüzüne çikacaktir.

Basak insani ahlaki degerlere önem verir ve çok sadiktir, sizi aldatma ihtimali çok azdir. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kirikligina ugratmayin.

Ikinizde gergin ve endiselisinizdir. Basak sizden biraz daha fazla endiselenir. Ikinizde birbirinizi sakinlestiremeyeceginizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevsemek için zaman ayirmalisiniz.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Terazi Burcu Uyumu
Bu beraberlik çok hos olacaktir. Ikizler ve Terazi birbirlerinin ihtiyaçlarini dogal olarak karsilar. Terazi, kültürlü, entellektüel, terbiyeli, nazik, zarif, adil, iyimser ve mutlu bir insandir. Bu özelliklerinden dolayi da bulundugu ortama nese katar. Ikinizde hava elementi ve iletisimci oldugunuz için, iliskinizin büyük bir bölümü canli sohbetler ve ilginç konularla dolu olacaktir.

Terazi`de sizin gibi yerinde duramayan bir tiptir, eve tikilip kalmak ikinizide çildirtabilir. Terazi son moda restoranlari, klüpleri, kültürel aktiviteleri yakindan takip eder ve hemen herkesi tanir. Siz de sik sik uçakla uzak yerlere gitmek, hayatiniza yeni bir bakis açisi getirmek istersiniz. Terazi sizinle gelmekten büyük mutluluk duyacaktir. Zaten Terazi `ortaklar` burcudur. Birbirinizi yeni aktivitelerin içine sokarken beyninizin öbür yarisini bulmus olmaktan mutlu olacaksiniz.

Kavga ettiginiz zaman bu adilce olacak ve konuyu uzatmadan barisacaksiniz, ikinizde kin tutmazsiniz.

Terazi sizden daha fazla evlilik yanlisidir, onun için iliskinin basinda gerçek niyetinizi söylemenizde fayda var. Hazir degilseniz zaman istemelisiniz. Terazi evli iken daha mutludur ve sizin gibi sikildigi zaman kaçip gitmez. Terazi, Ikizleri süprizleri ile çok mutlu ettiginden Ikizlerin bu iliskiden sikilip gitme ihtimalide azdir. Evcimen Terazi sicacik bir ev ortami yaratir, evi de arkadaslari, aile üyeleri ile doldurarak herkesi eglendirir.

ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Akrep Burcu Uyumu
Aydinlik ve havai Ikizler ile karanlik ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabii ki ama bu hiç bir zaman klasik bir iliski olmayacaktir.

Önce farkliliklara bakalim, daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere.

Akrep, Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur, bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan, hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir, bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi, kendisinden emin, duyarli, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep`in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ``ya hep ya hiç``tir.

Siz açiksiniz, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir. Onun bir sikintisi oldugunu günlerce anlamayabilirsiniz, bazen kendisi bile ne oldugunu anlamadan günlerce içi içini kemirebilir. Onu yavas yavas açmaya çalismalisiniz. Siz kelimeleri ustaca kullanarak, açik tarafsiz ve net konusursunuz. Sabit nitelik olan Akrep sizin açikliginizi, kolay adapte olmanizi ve esnekliginizi begenir. Ayni zamanda çok beceriklisinizdir, zor durumda kaldiginiz zaman, aklinizi kullanarak aninda çözüm bulabilirsiniz. Akrep ise kendisini yaniltmayan sezgi ve içgüdüleri ile hareket eder. Altinci hissi kuvvetlidir. Sizin basiniz belaya girmeden o beladan kurtulmaniza yardimci olur.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179
İkizler Burcu İle Yay Burcu Uyumu
Sizi büyük ihtimalle Yay`in zeki, merakli, kafa yapisi ve sorulari bastan çikardi. Onun zekasi sizi miknatis gibi çekmis olmali. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, atesle havanin birlikteligi harika olacaktir.

Ikinizde monotonluktan nefret eder, sik sik seyahat etmeyi ve yeni seyler kesfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eglenirsiniz. Ikiniz içinde ögrenmek çok önemli oldugu için biriniz yüksek ögrenimine devam etmek ya da yeniden üniversiteye gitmek isterse digeriniz onu destekleyecektir. Bilgi toplamak ve yaymak sizler için çok önemlidir, büyük ihtimalle üniversite ya da baska bir egitim ortaminda tanismis olabilirsiniz.

Ikinizde konuskansinizdir ama Ikizler`in Yay`in patavatsiz konusma stiline alismasi gerekecektir. Farkli çevrelerden olsa da tonla arkadaslariniz vardir ve bir arada iyi kaynasirlar, birlikte verdiginiz partiler harika olur.

Yatakta ikinizde yeni fikirlere açiksiniz. Degisiklige esit derecede, ihtiyaç duydugunuz için birbirinizden sikilmazsiniz ve askiniz tazeligini korur.


ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179


İkizler Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. Pencere açmadan bir odada duramaz. Seyahat takıntısı meşhurdur.

ALINTIDIR..
 

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
194.797
335.179


IKIZLER, sinirini bozana tahammülün yok, sana
yaklaşan insan çok temkinli olmalı,mütevazi
olacaksınız, gereksiz egoya gelemez, onun için
değer verdikleri her şeyden ötedir, onu
değiştirmeye çalışmayın, ona alışın.


ALINTIDIR..