Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İkizler İle Başak / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.907
  Beğeni:
  18.550
  Ödül Puanları:
  488
  İKİZLER ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

  Başak kadını çok pratik zekalı ve mantıklı bir kadındır. Mükemmele ulaşmak için güçlü bir istek duyar. Güvenilir, doğru sözlü ve düzenlidir. Ani fikir değişiklikleriniz onu şaşırtacaktır ve bunları belki de zayıflık veya yüzeysellik olarak görecektir.

  O, gerçek bir erkek ister, 'muhallebi çocuğu' değil. Sizin için duygunun ön planda olduğu şeylerde, o genellikle mantığını dinleyecektir. Düzen onun için, yaşamın en önemli parçasıdır ve bunu uygular. Özel hayatında olduğu kadar, çevre temizliğine de duyarlıdır.

  Serinkanlı, ciddi, gösterişsiz ve edalı bir kadındır. Toleranslı, sabırlı ve iyi huylu olabilir. Enerjisi ve azmi genelde şu üç şey için yeterlidir; Her işi en iyisi olmak mantığıyla ele alır. Her şeyi dener ve özenle planlar. Sonuçta başarılı da olur.

  Geç evlenir, mükemmel bir ev kadını ve annedir. Onu gerçekten sever ve yarı yolda karşısına çıkarsanız, size ilginç ve dürüst bir eş olacaktır. Onun soğuk ve serinkanlı dış görünüşünün altında bir tutku ateşi yanar. Gerçekten severse, bütün sınırları yıkar. Başak kadını ikiyüzlülüğü sevmez, kendisi hakkında yapılan eleştirileri kaldıramaz ve hataları görüp düzeltmek ona zor gelir. Tutumludur.


  BAŞAK KADININA GÖRE İKİZLER ERKEĞİ

  Bu iki burcun bir çok ortak ve karşıt yönleri vardır. İkisi de Merkür tarafından yönetilir. Bu gezegen zeki İkizlere ve çözümleme yeteneği mükemmel olan Başağa farklı karakterde zihinsel hareketlilik verir. Diğer yandan İkizler hava grubundandır. Bu onları hesaplanamaz yapar ve değişim çabalarının temelini oluşturur.

  Başak tam tersine toprak grubunda hayata gözlerini açmıştır ve daha çok deneyimlerine güvenir. Bu ilişkide uyum potansiyeli çok fazladır. İkizler erkeği, sizin soğuk olmanıza asla izin vermeyecektir. Ya ondan büyülenirsiniz ya da onu dönek ve yüzeysel bulursunuz.

  Çok cazibeli olmasına rağmen, onun maceracılığı ve ani ruh hali değişimleri sizi deli eder. Bin şeyi, bir anda yapabilir (çok azını bitirmesi olasıdır). Kesinlikle sıkıcı bir eş değildir. Hareketli aşk hayatı ve çabuk sıkılma hastalığı, onun bir evlilik için pek uygun olmadığını gösterebilir Bu nedenle hayatınızın erkeği değilse, hiç ümitsizliğe düşmeyin. İkizler erkeğiyle bir kaçamak yine de sizin için unutulmaz bir deneyin olabilir.


  BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE İKİZLER KADINI

  İkizler kadınının yanında neyle karşı karşıya olduğunuzu asla bilemezsiniz. İnsanın tutmayı başaramadığı bir cıva küresi gibidir. Ani ruh hali değişimleri sizin için anlaşılmazdır. Sık sık harika bir şey karşısında şaşırıp kalmak isterseniz, bunu onunla deneyin.

  İkizler kadını cazibesinden emindir ve erkekler karşısında alışılmamış başarılar elde etmiştir. Onunla olmak çok eğlencelidir. Partilerde ve samimi buluşmalarda onunla çok eğleneceksiniz. Ama sıkı bir beraberlik için çabalıyorsanız, yaşama açlığını biraz olsun yenmesini beklemeniz gerekecek.

  Kendisiyle ve dünyayla anlaştığında ve alışılmamış hayat biçiminin uzun vadede bir şey getirmediğini fark ettiğinde, sizin için vakit tamamdır. Ama dikkat: onu değiştirmeye çalışmayın. Sizin hayal ettiğiniz özenli anne ve iyi bir ev kadını olmak, İkizler kadını için imkansızdır.


  İKİZLER KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

  Bir Başak erkeğiyle mutlu olabilmeniz pek mümkün değildir. Çok katıdır, ayakları yere basar, fantazileri ve pratik zekası yoktur, kolay kolay uyum sağlayamaz. Sakin, soğuk ve hükmedicidir. Umursamaz olduğu söylenemez, çünkü her şey ona göre düzgün ve açık olmalıdır. İlk tanıştığınızda davranışları ve çekingen tarzı sizi etkileyecektir. Ama sakin düşününce, onda kolay kolay romantizm ve şefkat bulamayacağınızı keşfedeceksiniz.

  Başakların açıklık ve dürüstlük gibi yönleri de vardır. Eşine karşı her zaman saygılı ve kibar olacaktır, sadık ve dikkatli bir aşıktır. Ama hayatınızı avucu içine alma alışkanlığı olmasaydı, sizin için daha iyi olurdu. Bağımsızlığınızı ve kariyerinizi korumak istediğinizi söylediğinizde, aşırı tepki göstermeyecektir.

  En büyük endişesi reddedilmektir. Sizi anlamak için çok uğraşacak, ama başaramayacaktır, analitik fikirleri size göre negatiftir. Düzen, disiplin ve açıklık her konuda hayatının temelidir. Ev işlerinde kendine düşen payı severek yapacaktır, ama yine de peşinizde koşuşturup etrafı toplamayı sevmez.

  Sizi seçtiyse, ilgi bekler ve korunmak ister. Babalık, onu tatmin etmediği için, bu konuda pek başarılı olamayacaktır. Eğer Başak erkeğini böyle kabul ederseniz, evliliğiniz mutlu olacaktır
   
 2. 10 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. e.irem

  e.irem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  yaa bu kadar olur ancak,sanki beni ve eşimi anlatıyorsunuz.gerçekten harfi harfine doğru.çok tşk emeğinize
   
 4. 18 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 5. carpediem

  carpediem idealist Üye

  Katılım:
  28 Mart 2007
  Mesajlar:
  214
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  286
  "Sizin hayal ettiğiniz özenli anne ve iyi bir ev kadını olmak, İkizler kadını için imkansızdır"
  Bence de öyleee,ne kadar çabalasam da ya da çabalamsam ama çabalamak istesem de ev kadınlığı zor zanaat allahtan anlayışlı bi kocişim var ve beni sıkmıyoooo
   
 6. 27 Aralık 2007
  Konu Sahibi : Elif
 7. bagee

  bagee Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  35
  Beğeni:
  16
  Ödül Puanları:
  78
  ben ikizler kadınıyım eşimde başak
  hareketli ikizlere göre başak çok donuk,rahat,gamsız
  ben çok düzenl ve titizimdir aslında başak burcunun düzenli olduğu söylenir ama bizde tam tersi eşim çok dağınıktır.
  ben herşey yerinde ve zamanında olsun isterim o ise bekler bekler bekler:kızgın:
  birbirimize pek uygun değiliz ama yinede birbirimizi çok seviyoruz:dance:
   
 8. 8 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. eldeniz

  eldeniz Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Aralık 2007
  Mesajlar:
  701
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  86
  güzel,mantıklı açıklamalar,bir çok benimle örtüşüyor...bazıları hariç...en azından bana göre öyle,eşime göre nasılım bilemem...
  teşekkürler..
  not:eşim ikizler,ben başak burcuyum...
   
 10. 1 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Elif
 11. dragonfly

  dragonfly geçici bu öfke,bu hırs; Üye

  Katılım:
  17 Nisan 2007
  Mesajlar:
  104
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  başaklar iyidirler ama şu sabit fikirleri olmasa
   
 12. 17 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Elif
 13. yalnizligim

  yalnizligim Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Mart 2009
  Mesajlar:
  308
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ben ikizlerim, eski sevgilim de başaktı. anlatılanlar tam anlamıyla uyuyor. ikizler kadınına başak erkeği yetmez. ben denedim, olmadı en azından. hiçbir zmana anlaşılamadım tam anlamıyla
   
 14. 7 Ekim 2009
  Konu Sahibi : Elif
 15. glsh85

  glsh85 Ziyaretçi

  eşi ıkızlr olupta kendı basak olanlar ?? nasıl aranızz
   
 16. 19 Eylül 2011
  Konu Sahibi : Elif
 17. pampampam

  pampampam ๑ ƸӜƷ ๑ Gülümse &#3665 Üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  174
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  41
  ikizler kızına başak annesi yokmuydu ya :KK16:
   
 18. 26 Haziran 2012
  Konu Sahibi : Elif
 19. ebrutolga

  ebrutolga FByiÇekemynAntenBağlatsın Üye

  Katılım:
  11 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  4.808
  Beğeni:
  13
  Ödül Puanları:
  61
  Ben ikizler, sözlüm başak. Bunları hiç biri bize uymuyor.. :KK53: