Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İkizler İle Oğlak Burcunun Evliliği

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Mart 2007 başlatılmıştır.

15 Mart 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

annem ve babam bunun bir örneği. anlaşamaz denen 2 burcun insanı 33 yıldır evliler. allah bozmasın gayette iyiler ve mutlular...

2. 15 Mart 2007
  3. guldennn

guldennn Ziyaretçi

ikizler ile oğlakın ilşkisi nasıl olur?çok güçlü bi sevgi varsa yürür diye biliyorum ya eğer bir gün o sevgi biterse......ne olacak o zaman:mymeka:

4. 15 Mart 2007
  5. guldennn

guldennn Ziyaretçi

benim eşim oğlak ben ikiz.umarım bizimde uzun soluklu olur.gerçi 6 yıl çıktık evlendik ama ikizler ve oğlak için yazanlar beni korkutuyooo.saol yorumların için.

6. 2 Nisan 2007
  7. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    hic korkma...oglak burcunun sakinligi ikizler burcunun enerjisini kaldirabiliyor.onlar muthis uyumlu cift oluyor...bende cevremden sahidim

8. 2 Nisan 2007
  9. nero_angelo

nero_angelo Ziyaretçi

...................................

10. 11 Nisan 2007
  11. Alf layla wa layla

Alf layla wa layla Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Benim eşim oğlak ben de balığım.Çok iyi anlaşıyoruz.Çok konuşup herşeye karışan kadınlardan hoşlanmazlar.Kibar ve bakımlı olmalısın.Asla bilmişlik taslama ve onunla inatlaşma.Oğlak burcu uyumludur,onunla geçinmek kolay.Yalancıktan bi ağlarsın ne istersen yaparlar:))

12. 2 Mayıs 2007
  13. nazlxixbuse

nazlxixbuse Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    ben oğlak eşim ikizler ve tam 5 yıldır evliyiz daha ne kavga ettik ne de birbirimize bağırdık

14. 29 Haziran 2007
  15. yessillim

yessillim Guru Üye

Ödül Puanları:
    313
    canlarım ben ikizler bburcuyum sevgilim oglak 4 senedir birlikteyiz. ben cocugum o olgun. ben deliyim o sakin. tamamlıyoruz birbirimizi. askım scs:nazar:

16. 9 Ağustos 2007
  17. gumusboncuk

gumusboncuk Guru Üye

Ödül Puanları:
    288
    ben oğlak eşim ikizler 17 senedir evliyiz buzamana kadar nasıl geldik bil miyombir dardın bir barışık ama birbirimizi çeken çok kuvvetli bişey var her ne kadar anlaşamasakta

18. 9 Ağustos 2007
  19. EU1

EU1 Ziyaretçi

benim odun oğlak ben ikizler..alakamız yok.tamamen zıt insanlarız.konuşucak bi konumuz bile olmaz.tek bir ortak noktamız bile yok.beni hiç anlamaz.belki o da benim onu anlamadığımı düşünüyordur.hoş bazen yaptıklarına anlamm veremiyorum.tamam seviyoruz ama sadece öyle kalıyo.sıkıcı bişey oluyo ya bi zamandan sonra.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.