Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İkizler İle Yay / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.903
  Beğeni:
  18.479
  Ödül Puanları:
  488
  İKİZLER ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

  Bu kadının, bireysel özgürlüğünü sevmesi, ortak bir hayat için iyi bir temel olabilir. Çok sportiftir ve yenilmekten hoşlanmaz, bunun için teniste veya başka uğraşılarda devamlı yenmeye çalışacaktır. Çok gerçekçi düşündüğü ve enerji dolu olduğu için bazen ona yetişmekte zorluk çekeceksiniz.

  Seyahat etmeyi sever. Bütün her şeyin iyi yanını görmeye çalışır ve hiç bir işten korkmaz. Eğer kendinizi değiştirmeye karar verirseniz, size yardımcı olacaktır. Ayrıca sizi yönetmeye de çalışmayacaktır. Eğer bu size yeterince sevilmediğinizi düşündürürse, bu onu şaşırtır, çünkü onun fikrince siz kararları kendiniz verip hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz.

  Yay kadınının kalbi dilindedir. Bu sizi bazen kıracaktır. O, düşündüğünü söyleyen dürüst, iyi huylu ve geniş bir insandır, değişime ve heyecana ihtiyaç duyar. İkinizin de farklı ilgi alanları olduğu için, aranızda doğacak bir kopukluk tehlikeli olabilir.


  YAY KADININA GÖRE İKİZLER ERKEĞİ

  Gerçek bir uyum için ikisi de fazlasıyla canlıdır. İkisi de eğlenceyi sever ve pek çok ortak girişimden zevk alır Ancak daha sonra İkizler tehlikeli hale gelebilir ve Yay mümkün olduğu kadar kestirme çareler arar. Hayatınızda heyecanı, değişimi ve dramatik gelişmeleri seviyorsanız, İkizler erkeği sizin için doğru bir seçimdir.

  Durmadan bir amaçtan diğerine koşturacak, hiçbirine bağlanmak istemeyecek ve bu nedenle önemli kararlar vermekte zorlanacaktır. Girişimlerini dikkate alın, ama ona emirler vermeye ya da hareket özgürlüğünü kısıtlamaya kalkmayın, buna hayatta katlanamaz.

  Yay kadını duygularını açıkça sergilemediği için, içinden neler geçtiğini anlamak, İkizler erkeğine zor gelecektir. Belki de bu nedenle onu daima yeni şeylere büyüleyen kadın siz oluyorsunuz. Değişime olan erkeksi düşkünlüğü, az ya da çok zararsız flörtlerde de görülür.

  İkizler erkeği kolayca yabancı yataklara koşabilir. Onu yatağınıza geri çekmek için tüm fantazi ve fikir zenginliğinizi ortaya dökmelisiniz. Genellikle sınırlarını bilmediğinden, ona yol gösterme ve böylelikle alkol gibi zararlı şeylerden onu koruma görevi, size düşmektedir.

  Fiziksel çalışma ve zahmetten nefret ettiği için ev bakımını severek size bırakır. Her şeye rağmen, kendisini mükemmel bir mutfak şefi olarak da ispatlar ve bunun için sizinle çok iyi anlaşır. Kesinlikle ilgi alanına girmeyen bir iş söz konusuysa, hava grubu İkizler erkeğini tekrar yola getirmek için iyi düşünülmüş bir yol izlemelisiniz.

  Parayla arası iyi değildir ve bu nedenle evlilikten sonra da iş hayatına devam etmeye karar vermeniz onu mutlu eder. Cüzdanı tamamen boşaldığında borç alacağı kişi sizi dikkate alabilir. Tıpkı başta söz edildiği gibi, İkizler erkeğiyle hayat, rengarenk olacaktır.


  YAY ERKEĞİNE GÖRE İKİZLER KADINI

  Her şeyden önce gerçekten dengeli bir ilişki! İkizler kadını herkesi cezbetmeyi bilir, çünkü cazibeli, akıllı ve meydan okuyan bir sohbet arkadaşıdır. Ona istek ve beklentilerinizi açtığınızda, karşınızda sizi istekle dinleyen bir insan bulacak ve asla yanıtsız kalmayacaksınız. Bir konu üzerinde uzun süre konsantre olmak, ona çok zor gelir.

  Aşkta da bunun bir istisnası yoktur. Özellikle gençken, birçok erkekle ilişkiye girmeye eğilimlidir. Sadece yaşamınızı, kişiliğinizi ve ilkelerinizi değiştirmek ona çok gereksiz gelir ve onu mutlu etmez. Şaşılacak kadar çok yönlü bir kadındır.

  Gerçek bir İkizler, bir dereceye kadar bölünmüş bir kişiliğe sahiptir. Güvenilir bir yaşam deneyiniz olduysa, bu ilişkinin devamı için şansınız vardır. İkizler kadınının anlayışa çok fazla ihtiyacı vardır. Onu kendinize bağlamayı, emir vermeyi ya da özgürlük güdülerim bastırmayı düşünmeyin.

  Değişimler, onun yaşam tarzıdır. Özgür ruhlu biridir ve asla altın kafesi, özgürlüğüne değişmez. Sıra gelmişken paradan da söz edelim: Paraya çok fazla ihtiyaç duyar. Sadece kendisinin değil, sizi ve çocukları da şık ve pahalı şeylerle şımartacaktır.

  Sıcak ve nazik olmasına rağmen, birçok kişi onun soğuk olduğunu düşünür. Bunun nedeni duygularından çok, aklına güvenme eğilimidir. İkizler kadınının gerçekten nasıl biri olduğunu keşfetmek, hayatınızın amacı olabilir.


  İKİZLER KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

  Onu hiç bir şeye zorlamayacağınız için ona uygun bir eş olmanıza rağmen, bir Yayı kendine bağlamak çok zordur. Çünkü özgürlüğüne düşkündür ve onu bir ilişki yüzünden kaybetmek istemez. Ahbaplığı sever ve ilgi odağı olmaktan hoşlanır. Kaygısızlığının arkasında ne istediğini iyi bilen bir insan gizlidir.

  Kısa bir iş ya da uzun bir konuşma fark etmez, beraber geçirdiğiniz her an ateşli, şaşırtıcı ve harikulade olacaktır. Tam anlamıyla bir iyimserdir, çok sevilen bir misafirdir. Çevresi daima kadınlarla çevrilidir. Doğruluğu, dürüstlüğü ve açıklığıyla bazen insanları gerçekten şaşırtır, çünkü bu herkeste görülen bir özellik değildir.

  Gecelerini pek fazla evde geçirmez. Doğası gereği dur durak bilmez biridir, heyecanı ve hayatı sever, bir yerde çok eğlenirse, onu oradan ayırmak çok zordur. Onunla çok eğleneceksiniz. Bir kere evliliğe karar verirse, dürüst olacaktır, bunun tecrübesini daha önceden yapmıştır. Serserilik tutkusuna rağmen, bir yuva huzuruna ve sizin aşkınıza ihtiyacı vardır. Sizi ölçüsüzce şımartacaktır, en güzel kıyafetler üzerinizden eksik olmayacaktır.

  Uzak ülkelere gezilerin onun için hayati önemi vardır. Maddi durumu kötü olsa bile, bir sonraki hesabı ödemek için kasasında yeterince para kalmasına dikkat edecektir. Aşkta ikiniz birbirinize uyuyorsunuz. Evlendikten sonra başka aşığınız olmamalı, çünkü onu çok derinden yaralar. Çocuklarla iyi anlaşabilmesine rağmen, çocuk sahibi olmak ona göre değildi
   
  Nevreste bunu beğendi.
 2. 23 Nisan 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. asikız

  asikız Ziyaretçi

  aynen benim hoşlandıım kişide yay burcu aynı kaderi paylaşıyoruz yani baby_girl.. ama sen öğrenmişsin ne mutlu sana ama benim işim çokk zor......:KK43:
   
 4. 3 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 5. siva

  siva Aktif Üye Üye

  Katılım:
  2 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  14
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  benim eşim yaya burcu görür görmez aşık olmuştuk birbirimize............
   
 6. 8 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 7. EU1

  EU1 Ziyaretçi

  gerçekten uyumlu mudur yay erkeği ve ikizler kadını?
   
 8. 20 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : Elif
 9. Verite

  Verite Guru Üye

  Katılım:
  27 Kasım 2006
  Mesajlar:
  1.136
  Beğeni:
  37
  Ödül Puanları:
  348
  of of bizimki imkansızzzzzzzzz :'( ühühühü...
   
 10. 13 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Elif
 11. selena

  selena araştırmacı Üye

  Katılım:
  5 Şubat 2007
  Mesajlar:
  306
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  senağlamaarkadaşlar ne yalan söyliyim benim eşim yay burcu .ben ikizler ama hiç uyum sağlayamıyoruz. zevklerimiz çok faklı o yüzden bazen tartışmalar yaşanıyo .
   
 12. 30 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Elif
 13. asmunikal

  asmunikal Aktif Üye Üye

  Katılım:
  29 Eylül 2007
  Mesajlar:
  7
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  benim sevgilim yay burcu ve 2 senelik güzel bir ilişkim var. kesinlikle sıkıştırılmayı sık boğaz etmeyi sık sık aranmayı hayatta sık neler varsa nefret eder çünkü sıkıntıya gelemez... çok üstüne giderseniz ve çok vıdı vıdı yaparsanız kaçın... onunla bir fikir alış verişi yaparken ciddi olun sözünüzü dinlemesini istiyorsanız kesin bir dille makul bir açıklama ve ciddi bir tavırla istediinizi söyleyin... onun dışında sizi gerçekten şımartmayı seven biraz temel ama tamamen eğlenceli kişilerdir... ve ben ikizler burcu olarak şunu söylemeliyim ilk aşkım da yaydı.. şimdi ciddi düşündüğüm kişi de yay... sevgilimle aynı liseye gidip flört edip ayrılıp ve 5 sene sonra tekrar buluşan biri olarak söylüyorum ki ikizler yay mükemmel uyum...
   
 14. 19 Aralık 2007
  Konu Sahibi : Elif
 15. gemxixnxix

  gemxixnxix Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Ekim 2007
  Mesajlar:
  565
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  benım nısanlımda yay burcu 7 senedır cıkıoruz ama hcı ıyı anlasmıoruz cunku benım kara dedıgıme o beyaz der o da bende kıskanılmaktan hoslanmıoruz ama vazgecmıoruz da oyle garıp bır olayy bızımkı
   
 16. 1 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 17. ergazili

  ergazili Aktif Üye Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  1
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  bende ikizlerim esim yay bu adam çocuk gibi yaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! herseye küsüyo:KK43:
   
 18. 5 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 19. Selen_Ay

  Selen_Ay Guru Üye

  Katılım:
  26 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.223
  Beğeni:
  1.888
  Ödül Puanları:
  363
  ben ikizler burcuyum ve yükselenim yay :) yay burcu birini bulsam ne olur acep merak ediyorum heehe