İleri Nesil Okulları (İNO) hakkında bilgisi olan var mı?

sinemcan83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhana benimde oğlum şuan 5 yaşında seneye anasınıfına yazdırmak ve sonrasında ilkokula devam edebileceği çekmeköy civarında okul arayışındayım bu okul sadece reklamlarından dolayı aklımda kalmış geçen yaz bikaç kişi yorum yapmış şuamki gidişhatla ilgili memnuniyet beklenti ve gördüğünüz karşılığı kıyaslayarak gbilgilendirmeniz mümkünmü? bu okul durumu büyük sorun yardımlarınızı bekliyorum.sevgiler..

KolyeModa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Ben de Çekmeköy'de yaşıyorum, okuldan beklentileriniz nedir bilemediğim için bir tavsiyede bulunamıyorum. Büyük kızım 5. küçük kızım 2. sınıfta İsabet Okulları'na gidiyorlar, biz oldukça memnunuz.

Geçen sene, bu sene için İNO'ya kayıt yaptıranlar memnun mu ben de merak ediyorum.

Mevlana123

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.805
Merhaba ilkokul fiyatı için 34 bin tl fiyat kistesini görüyorum gerçekten fiyatlar bu şekilde i yoksa indirim yapıyorlarmı

Ben de Çekmeköy'de yaşıyorum, okuldan beklentileriniz nedir bilemediğim için bir tavsiyede bulunamıyorum. Büyük kızım 5. küçük kızım 2. sınıfta İsabet Okulları'na gidiyorlar, biz oldukça memnunuz.

Geçen sene, bu sene için İNO'ya kayıt yaptıranlar memnun mu ben de merak ediyorum.

Mevlana123

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.805
Merhaba. Okulun sitesinde fiyat olarak 34 bin tl görrdüm ama + yemek ücreti vs. İndirimlimi kayıt oldunuz ? Fiyatları nedir ?
Merhaba arkadaşlar, haftasonu okula görüşmeye gittik kayıt işlemimizi gerçekleştirdik. Veeeeee sonunda okul arayışından kurtulmuş olduk... :KK28:

KolyeModa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Merhaba ilkokul fiyatı için 34 bin tl fiyat kistesini görüyorum gerçekten fiyatlar bu şekilde i yoksa indirim yapıyorlarmı
Erken kayıtta indirim oluyor, ortaokul için bursluluk sınavları var oradan da indirim kazanmak mümkün oluyor. %50 burs + kardeş indirimi ile 17 bin'e geldi bize. Erken kayıtta da %30 indirim oluyor.

Yukarı Alt