İlişki sorunları

Ghosties

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
15
12
Hanımlar çok özür dileyerek başlıyorum yazıma. Çok uzatıp sıkmak da istemem ama təcrübəsizlik bilgisizlik çok zor. Erkek arkadaşım var uzun süredir birlikteyiz. Oyun bağımlısı ben de saygı duyuyorum özel alanı olsun kendine vakit ayırsın diye. Ama son zamanlarda çok umursamaz davranmaya başladı sabah oyun oynuyorum diye bi gidiyo gece 12-1 gibi aklına ancak geliyorum onda da anlattığım şeyleri hiç umursamıyo hm anladım peki vs diyip geçiştiriyo. Arkadaşlarıyla daha çok ilgilenip onlarla daha çok vakit geçiriyor bugün bu konu hakkında tartıştık hatta sabah tartıştık öğlen yine oyuna gitti ve gece gelebildi üzgünüm pişmanım değişeceğim falan dedi ciddi düşünüyorduk temmuz gibi söz nişan olacaktı ama ben çok kırılıyorum beni umursamayan biriyle ömür geçirebilir miyim cevap verirseniz çok mutlu olurum bu arada ilk ilişkim daha önce erkek arkadaşım olmadı

Son düzenleyen: Moderatör:

annaboleyna

Seduce Me 👸🏻🔥
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
2.008
1.322
Üzerine gitmek yerine biraz soğumuş gibi uzaklassaniz?
Tartışma çıkarmak ters tepki yaratabilir.

annaboleyna

Seduce Me 👸🏻🔥
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
2.008
1.322
Kıymetlenir diyorsunuz yani deneyeyim konuşmuyoruz dünden beri yazıyor ama geçiştirdim hep
Yeni yeni erkeklerin bug' ını keşfetmiş bulunuyorum.

Tartışma üslubuyla ne yazık ki bir yere varamıyoruz. Daha da itiyoruz yapmamasını istediğimiz şeylere.

Tatlı dille, hafiften cilve yaparak ve bizzat şöyle böyle yap demek yerine bebeğim sence böyle yapsan daha iyi olmaz mı gibi gibi şekilde orneklendirebilirim 🤔

Ghosties

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
15
12
Oooo
Yeni yeni erkeklerin bug' ını keşfetmiş bulunuyorum.

Tartışma üslubuyla ne yazık ki bir yere varamıyoruz. Daha da itiyoruz yapmamasını istediğimiz şeylere.

Tatlı dille, hafiften cilve yaparak ve bizzat şöyle böyle yap demek yerine bebeğim sence böyle yapsan daha iyi olmaz mı gibi gibi şekilde orneklendirebilirim 🤔
Ooo çok teşekkür ederim 💕 deneyeceğim hemen

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
16.080
40.803
Taze konuya ekleyelim ...

MrsDelfino

Frank's girl
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2017
249
439
Bende de var benzeri. Ben de oyuncuyum ama farklı oyunlar oynuyoruz. Aynı odada saatlerce farklı farklı kendi dünyalarımızda takılıyoruz. Bazen ben yanına oturup izliyorum oyunlarını ya da tepkisine göre ne oldu vs soruyorum o anlatıyor bana oyununu. Bazen de ben yeni bir ev vs yaptıysam açıp gösteriyorum simsten. Direkt ortak oynayabildiğimiz 1-2 oyun oldu bazen onları oynarız. Onun dışında da oyun hariç anime dizi vs var birlikte oturup izlediğimiz. Kahvaltıları o hazırlar ben tablette oyun oynarken, akşam yemeklerini de büyük çoğunlukta ben hazırlıyorum et vs pişmeyecekse o da o sırada oyun oynuyor böyle bölüşmekte bulduk çareyi. Yoksa ikimiz de saatlerce aç da kalsak oyun başından kalkmayız 😂. Bir de bazı oyunlarda hevesi geçti mesela, ben de sorun pek çıkarmadım oyun konusunda belki onun da etkisi vardır. Önceden aynı oyunu sabah 10’da kalkıp gece 3’e kadar başından kalkmayan adam şimdi farklı farklı oyunları günde 5 saati aşmayacak şekilde oynuyor, bu kadarına da ben de bir şey demiyorum artık. Ama evli olsak çocuğumuz vs olsa ikimiz de çalışsak saatlerce oyun oynayamaz o da bunun bilincinde.

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
74
121
benim eşim de oyun bağımlısıydı 7 yıllık evliliğimde. Çok sorun yaşadım yıllar içinde. Aynı duyguları hissettim ben de. Ev arkadaşı gibiydik. şimdi hamileyim. Eskisi gibi değil benimle ilgileniyor oyunu bıraktı. Sanırım erkeklerin ilgisini sürekli çekmek zor bence. Ama oyun oynaması dışarda takılmasından daha iyi emin ol . Uğraşacak zaman dolduracak bişey lazım hep onlara

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt