• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Iliskide cinsellik

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
287
72
Heh super.
Gıtsın kendi gibi bırını bulsun sende kendin gibi bul. Sen eger istersen olursun beraber boyle baskıyla sacmalıkla degıl
Beraber oldum diyenlere kac sene de oldu evlendın mi gibiler sorular soruyorsun
Evlendik bırıncı ayda oldu dese ne yapacaksın onu soruyorum
Birsey yapmicam merak ettim. Sanirim böyle şeyler akisina birakmak lazım. Zaten zorlayınca olmaz. Iliskide duygusal bag öncelik mi olmadı o gibi konular ikinci planda olmali diye düşünüyorum

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
3.113
5.225
Bence cinsellik tabu değildir. Yasanabilir. Ama erkek arkadasinizin sizi zorlaması çok kötü. Hayır dediginiz halde ısrarcı olması sen de istiyorsun demeler. İtici kurtul gitsin seni sevmiyor

astrojurnal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
4.518
10.384
Herseyin bi zamani ve siniri var ama bence her istediklerini yaparsan ilişkiden hayir gelmiyor mesafe gerek
bazı insanlar tanıştıkları gece beraber olup senelerce sevgili de kalabiliyor. yani bunun matematiği yok. insanın içinden ne geliyorsa o.
zaten irrite oluyorsunuz belli, bunun üzerine beraber olmak önce insanın kendine hakaret. ayrıca bu sözlerden rahatsızsanız neden ayrılmayıp eziyet ediyorsunuz kendinize?

yenGEnC

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
6.875
22.787
İlişkide aşna fişne,oynasma,cinsellik ilişkiye renk katar, ama İLİŞKİDE
Ben bu yazıya okuyunca ortada bir ilişki görmedim taciz gordum. Açıkçası tüylerim urperdi.
Sizin istemediğiniz bir şeyi -kendi ilkel dürtüleri icin sizi manipüle edip,taciz edip zorla onay vermenizi istiyor. Siz istemediğiniz halde size dokunuyor... Buna müsade etmeyin. Bunun adı cinsellik de değil. Bunun adı taciz

amazzon7

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
194
299
Seninle cinsellik icin birlikte olan bir adama deger verip bir de burda bize mi soruyorsun. Bunu anlayamadin mi sahiden? Kendine saygin olsun

Diger postundan hareketle bukadar net konuştum kusura bakma. Kendine değer ver biraz adam mi kalmadi

Yukarı Alt