Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve mi-nick tarafından 6 Eylül 2017 başlatılmıştır.

6 Eylül 2017
    Konu Sahibi : mi-nick
  1. mi-nick

mi-nick Sana emanetiz Allah'ım. Üye

Ödül Puanları:
    163
    Evettt arıyorum arıyorum böyle bir konu bulamadım e dedim bari ben açayım hem paylaşayım hem paylaşılsın bakalım hamilelik belirtileri gerçekten hemen belli olurmuymuş görelim:anneadayı:
    Öncelikle kendimden bahaedeyim;
    Allah bağışlarsa 4yaşında bir oğlum var bir süredir düşünsekte bir türlü - tam emin - olarak ikinci çocuğu isteyemedik biraz maddiyat düşüncesi biraz da sanırım rahata alıştığımızdan :KK14:
    Neyse sadede geleyim bu ay ilk kez kesin bir kararla yumurtlama günümü değerlendirdik ve ertesi gününü de..
    Normalde kendimi çok dinleyen bir insan olarak ilk defa bu sefer 'aman olursa olur olmazsa uğurlar olsun' dedim kendime ve bugün, daha ilişkinin üzerinden iki gün geçmesiyle birlikte bende aniden inanılmaz bir şekilde göğüs ağrısı başladı reglime bir hafta kala hafif şekilde ağrım olurdu ama bu kadar erken ve bu kadar şiddetli ilk defa oluyor ve yine bugün kasıklarım da ve belim de ağrılar yaşadım ara ara. Israrla kendimi dinlemek istemesem de bu aniden başlayan göğüs sancısı beni düşünmeye itiyor ve gerçekten döllenme gerçekleşmişse bu kadar erken hissedilir mi diye merak etmeden duramıyorum. Ne kadar baksam da bu kadar erken hissedilir mi konularını bulamadım bu sebepten an itibariyle ben açıyorum :oha:
    Bu konuyu açmamla birlikte burda reglime kadar yaşadığım her keskin belirtiyi paylaşarak sonucunda da yapacağım testle garantilemek istiyorum. Eğer sizler de bu kadar erken hissedip doğruluğunu teyit ettiyseniz lütfen paylaşın:KK45:
    Evet şimdi,
    Reglime 12gün var, belirtiler; şiddetli göğüs ağrısı ve ara ara uğrayan bel kasık ağrıları..
    Bekleyelim görelim :KK51:

Asiyemmm2121, tgcseda, Patisafir ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. 6 Eylül 2017
  3. Jameya

Jameya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    128
    Bence psikolojik bu söylediğiniz belirtiler. Mümkün değil böyle bişey..

mujimujgan ve melankolimm bunu beğendi.
  4. 6 Eylül 2017
  5. mi-nick

Ödül Puanları:
    163
    Gerçekten bende çok merak ediyorum birkaç gün daha geçsin bi deneme testi yapacağım, psikolojik olarak böyle şiddetli bir ağrı oluşuyorsa ona da ayrı bir şok geçireceğim.

6. 6 Eylül 2017
  7. duckling

duckling 12.5.12 Üye

Ödül Puanları:
    108
    Benim de 4 yaşında bir oğlum var :) bu ay ikinci için ilk ayımız yumurtlama dönemi tek ilişki oldu sadece (oğlumda ilk ay hamile kalmıştım) ama sizin de söylediğiniz gibi o tarihten itibaren yani 2 haftadır karnımda ve kasıklarımda çok ağrı oluyor hiç yumurtlama dönemi ve adet arasında bu şekilde uzun süren ve şiddetli ağrılarım olmazdı. Günlük hayatımı aşırı derece de etkiliyor. Son 10 gündür de göğüslerimde çok acıma var. ve yine yumurtlama döneminden beri bitmeyen akıntı normalde biterdi adete kadar. adetime bugün 4 gün kaldı dün test yaptım ama negatif. Ben benimkinin psikolojik olduğunu düşünmüyorum ya korunmayı bırakınca vücut şaştı :) ya başka birşey var ya da bebek var bilemiyorum.

Nilay09 ve mi-nick bunu beğendi.
  8. 6 Eylül 2017
  9. mi-nick

Ödül Puanları:
    163
    Hayırlısı olsun o vakit :) korunmayı bırakınca vücut afallıyor gerçekten inşallah sizinkisi bebektir reglinize de az kalmış bakalım belirtiler neye çıkacak :) benim adete bugün itibariyle 11 gün kaldı yine göğüs ağrısı ve karın kasık ağrısı var bir kaç gün geçse de test yapsam çok meraktayım :)

tursucuk, Nilay09 ve duckling bunu beğendi.
  10. 6 Eylül 2017
  11. duckling

duckling 12.5.12 Üye

Ödül Puanları:
    108
    sizin için de hayırlısı olsun :) umarım sizinki de bebektir :emir_bebek:

tursucuk ve mi-nick bunu beğendi.
  12. 6 Eylül 2017
  13. Nurmur87

Nurmur87 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Yazinizi okuyunca ayni durumda oldugumdan yazmadan duramadim 3 bucuk yasinda oglum var ve ikinci cocuk icin hala kararsiz olmakla beraber ilk defa bu ay korunmasiz 2 iliskimiz oldu, yumurtlamaya denk geldimi bilemiyorum biri 12. Gun biri 15. Gun ve o gunlerden itibaren kasiklarimin agrisi basladi, geceleri karin agrisiyla uyaniyorum,belim agriyor. hala devam ediyor. reglime en az 8-9 gun var. Psikolojik degildir, usutmuste olabiliriz, bebekte olabilir. Bende bilemedim. Ama hayirlisi olur insallah hepimiz icin. isteyenlere nasip etsin insallah.

mi-nick bunu beğendi.
  14. 6 Eylül 2017
  15. mi-nick

Ödül Puanları:
    163
    Hayırlısı olsun benim konu açma sebebim de tam olarak bu kadar erken belirti olup olmadığı ve yaşadıklarım gerçekten bir gebelikle sonuçlanırsa anne olmak isteyenlerin bir merakını gidermiş olurum. gun gun yasadigim her belirtiyi not aliyorum umarim herkese yardimci olur actigim bu konu :)

Ceymiceyn ve damla cikolata bunu beğendi.
  16. 6 Eylül 2017
  17. slnkhrmn008

slnkhrmn008 iyi düşün iyi olsun! Üye

Ödül Puanları:
    53
    Bu konuyu ben de merak ediyorum..
    Çok yeni evliyiz ama korunmasız bir ilişki sonrası benimde dediğiniz gibi 10 gündür göğüslerim hassas ya komik belki ama ara ara midem bulanıyor bir gece uykudan uyandırdı, kasıklarım ağrıyor değişik değişik şeyler. Eşim bana dokunamıyor vücudum öyle hassas ki dokunmasın istiyorum.

mi-nick bunu beğendi.
  18. 6 Eylül 2017
  19. mavipamugum

mavipamugum Canım oğlum ♡ Üye

Ödül Puanları:
    103
    Gebelik belirtileri bu kadar erken olmaz
    Siz psikolojik olarak öyle hissediyosunuz
    Allah gönlünüze göre versin

minnos26, mi-nick ve Jameya bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.