ilişkiden sonra kasıkta ağrı

61_6161

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
1
0
20
merhabalar ben genelde her ilişki esnasında kasıklarımda bi ağrı hissediyorum acaba nedir bu bilen var mı yada yaşayan

Zeynep Zey

💙
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
436
164
Sanırım çatımız dar çünkü bende de aynı sorun oluyor

Ceyda2000

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
1.841
1.498
merhabalar ben genelde her ilişki esnasında kasıklarımda bi ağrı hissediyorum acaba nedir bu bilen var mı yada yaşayan
Ben ilkinde yaşamıştım bir tek, bir kontrol ettir bence yoksa zevk alamazsın hiç

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-06-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Peripella

Hiç birşey sebepsiz değildir.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
1.515
2.641
Bazı pozisyonlarda rahme baskı olduğundan oluyor. Kadın üstteyken genelde. Bide adet yakın olduğunda olur. Rahim aşağı indiği için.
Bir diğer sebebi de enfeksiyon veya mantar olabilir. Bende enf çıkmıştı ama hala bazen olur oda baskıyla alakalı