İlişkiye girememe

Gzdths

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
64
7
Bir haftalık evliyim. İlk gün ilişkiye hiç bir şekilde giremedim. Ertesi gün ise parmak yoluyla denedik ve o şekilde kanamam geldi. Sonra bir daha denedik hafif girince eşim biraz daha kanamam oldu. Ama yine de cok acıyordu. Bunun sebebi sizce ne olabilir dha önce basına gelen var mı? Yoksa bu ilk zaman kasılması mı ne zaman denesek canım yanıyor. Vajinismus oldugundan şüphe ediyorum.

MaystenG

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.390
2.910
En ufak zımbırtıyı vajinismusa yormayın. Vajinismusun tek belirtisi ilişkiye girememe değil. Yani her gördüğünüzü bu hastalığa yormayın.

Belki bir başka sebebi var? Neyse.

Öncelikle allah mesut etsin.

Ikinci olarak, vücutun tabi daha taze, yani bakireydin. Ilk zamanlarda kasılman, acı çekmen, hatta evet paytak paytak yürüyecek olman normal.

Azar azar deneyin, o şekilde devam edin, olmazsa kayganlaştırıcı jel ile deneyin.

Farklı pozisyonlarla deneyin.

Hergün değil, her iki veya üç güne deneyin.

Vulva, penise alışınca diyelim, kendini salacaktır, fazla kasılmalar olmayacaktır.

Hala zorluk çekiliyorsa, doktordan yardım alınabilir her zaman.

Gzdths

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
64
7
Bir
Vajinismusa odaklanmayın bir kere. Acıyan yer tam olarak neresi mesela?
Bir kadın doguma gittim o bi et parcasının oldugunu ameliyat olabileceğini söyledi. Psikiyatri ise vajinismus problemi olduğunu söylüyor bende artık kime inanacağımı şaşırdım sanırım terapi alacağım

Kimkiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
43
29
Bir

Bir kadın doguma gittim o bi et parcasının oldugunu ameliyat olabileceğini söyledi. Psikiyatri ise vajinismus problemi olduğunu söylüyor bende artık kime inanacağımı şaşırdım sanırım terapi alacağım
Hiç korkma ameliyat ol eğer ertelersen psikolojin daha kötü olur korkacak hiç bişey yok

sweetgirlcandy

Musmutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.525
786
Bir

Başka bir kadın doğuma daha gidin. Psikiyatri nerden bilsin muayene etmeden sizi. Vajinismus demiş yollamış bence. Ameliyat olun kurtulun

Cicibayan14

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
255
166
Bir haftalık evliyim. İlk gün ilişkiye hiç bir şekilde giremedim. Ertesi gün ise parmak yoluyla denedik ve o şekilde kanamam geldi. Sonra bir daha denedik hafif girince eşim biraz daha kanamam oldu. Ama yine de cok acıyordu. Bunun sebebi sizce ne olabilir dha önce basına gelen var mı? Yoksa bu ilk zaman kasılması mı ne zaman denesek canım yanıyor. Vajinismus oldugundan şüphe ediyorum.
Benimde 1 hata 10 gün olmamıştı dediğin gibi olmuştu bende sen gibi buralara falan konu açtım ama oldu yani çok şükür

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
749
807
Bir

Ne gibi bir et parçası içerden sallanan bir et mi. Ağzımızdaki küçük dilimiz gibi mi

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
749
807
Öyle hemen ameliyat deme başka doktora da görün. Ben ilişkiye çok zor girdim cayır cayır yanıyordu. Bir yıl boyunca ilişkide hep acıdı. Doktora gittim muayene etti hiç bir sorun yok dedi. İçimde sallanan bi et parçası var dedim tuvalette kendimi yıkarken elime değiyordu doktor da normal artık kız değilsin zar açıldı dedi. Seninki biraz psikolojik dedi bana. Sen İlk bisiklete bindiğinde hemen sürdün mü hiç düşmedin mi dizin hiç kanamadı mı dedi. Bu da öyle zamanla öğreneceksin dedi. Çok araştırdım ve artık çok rahatım muhteşem bi çözüm buldum anestol uyuşturucu krem ve zeytinyağı mükemmel çözüm .

Yukarı Alt