İLK ADIM ayakkabı MARKASI önerileri!!

BilalsMom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
7
3
mrb güzel anneler.. bebeğim için ilk adım ayakkabısı arayışındayım. önereceğiniz markalara ihtiyacım var. vicco yu çok duyuyorum. sizde önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..
Merhaba ben vicco nun bebek icin botunu almıştim.arada farkettigimde ve bi iki kişide deyince çocuğun içe bastığını farkettim.yazın aldığım ortopedik ayakkabı imizida evin içinde goydiriyordum.
onda öyle birseyle karsilasmamistim hiç...firmayı aradım...hiçbir ayakkabisi ortopedik degilmis.anatomik dediler.pek ilgilenen olmadı. .ilk defa sizden duyuyoruz dediler.ayakkabı yi olmadı gönderin bakarız dediler ama onundagelmesi 1 ay bulurMuş. .o süre zarfında çocuk dışarda çıplak ayakla gezecek hali yok.
kayinvaledem minican marka bot almis cirtcirtli.onda hiç içe basmiyordu.hala da öyle. Yazlık ayakkabısinda da o şekilde...vicco yu beğenmedim hiç.
Kız mi erkek mi bebeğiniz.kifidisler kaç no.satma imkanınız varmi
Bizimki erken yürüdü hiç durmuyordu yerinde 1 saniye.koşuyordu hep.yürümefen önce koşmayi öğrendi ☺
Kızlar size tavsiyem Minipicco diye bir marka. Yeni keşfettik İzmir'de oturanlar için Mavibahçe AVM'de Çocuk katında şubesi var. Kesinlikle bütün modelleri çok güzel ve rengarenk istediğiniz modellerde çocuğunuza uygun seçenekler bulabilirsiniz. Biz çok rahat ettik. Anatomik ve Memory foam taban Ortopedik destekli seçenekleri var ve tamda aradığım modelleri hep orada buluyorum. Bulunduğunuz İlde var ise mutlaka gidip bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle görümcelerimin kızları için geçen gün gittik kız botları çok şık ve içi kürklü modelleri var. en beğendiğim özelliği de içi deri modeller yapıyorlar. Hakiki deri kullandıklarını söylediler test ettik cidden ayak ter kokusu kesinlikle yapmıyor. İşlerini iyi yapıyorlar ☺
 
Yukarı Alt