ilk aşıkınızı unutabildiniz mi ??

seralay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayır unutmadım 24 sene oldu hala deli gibi seviyorum ve hala beraberiz bir gün kavuşacağız inşallah

1.cu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
Unutmamak denemez buna lakin o yogun heyecan ve sevgi bir daha hic olusmadi bende.. Unuttum, aci cekmiyorum, yeniden de sevdim ama o farkliydi. Eminim bircok kisi benim dusundugum gibi dusunuyordur.. Ayrildiktan sonra iki yil kendime gelemedim ki ben terkettim sayilir.. Umarim mutludur, yuzu hep gulsun :))

sema3455

yoğun yorgun uykusuz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Unutmak yoktur üzerini örtersin. Arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın. Fakat aşk utanılacak bir şey değil. Sevdim diyebilmek yada seni seviyorum diyebilmek basit bir cümle değil.

öyle kolay değil ilk duygular aşka dair ömür geçer diğerleri yanında sönük çıkar peşinde kalır
yok mümkünatı unutmanın
alışıyosun kabulleniyosun dediği gibi arkadaşımın tamamen üstünü kapatıyosun
araya neler neler giriyo evlilik çoluk çocuk ayıp değilki sonuçta her an o aklında değil kimseyi aldatmakta değil
ama hatırlayınca adı geçince yüzüne acı bi gülümseme kalbine ani bi çarpıntı oluyo işte kimse bu olmuyo bende yok demesin
10 yıl oldu biteli 6 yıl beraberdik
evlendi evlendim ayrı ayrı çocuklarımız oldu
ben ayrıldım eşimden başka nedenlerle ailemin yanına geri döndüm şimdi rastlaşıyoruz yolda bi an duraksıyoruz slmlaşılmıyo bile inanın
o öyle geride ama geçmişte unutulan olmuyo işte
böyle bişey ilk aşk derseniz nacizane benim içinn:KK37:

MagicD

hayat senin şarkın
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
877
unutulmaz diye bir şey yok kafanda kesin bitirdiğin an zamanında yardımıyla unutursun muhakkak...

ben unutamam yok daha sevemem gibi şeylere inanmıyorum açıkçası

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.642
Sanırım gençler basmış burayı...:emir_bebek:
Unutmayıp ne yapacaksınız kızlar?
Hayat öyle hızlı akıp gidiyor ki yeni insanlar,yeni yaşamlar,yeni acılar,yeni sevinçlere yetişemiyorsunuz bile!:KK6:
İlk aşkımla dillere destandı beraberliğimiz.
Oysa yıllar yüzünde sadece buruk bir gülümseme bırakıyor.:KK12:
Ne kadar gerçek bir yorum olmuş herşey unutuluyor aslında ama ancak zamanla anlıyor bunu insan😉

Lilruba

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.642
unutulmaz diye bir şey yok kafanda kesin bitirdiğin an zamanında yardımıyla unutursun muhakkak...

ben unutamam yok daha sevemem gibi şeylere inanmıyorum açıkçası
Çok doğru insan duyguların yoğunluğuyla hiç unutamam zannediyor ama unutuluyor

Lilruba

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.642
Ilk ask unutma ozel formulu: (bu kisma dikkat, cok onemlidir) ZAMAN!

Zaman gecmesini bekle. Eger gercekten asik olduysan, onu gordugunde kalbin yerinden cikacak gibi oluyorsa, adi aklina geldiginde nefesin kesiliyorsa, aklindan cikmiyorsa, onun icin bir cok seyi goze alabiliyorsan, o zaman diger arkadaslarinla gorusup, sosyal aktivitelere katilip, baska seylere yogunlasip onu bir kac asyda unutmayi bekleme. Ben ilk askimi unutmadim elbette. Unutmak o guzel duygulara ihanet olurdu. Ama ona askim bitti. Bir guzel hatira olarak kaldi yasamimda. Askim ne zaman bitti? Sanirim onu gormeden, yalnizca arada sirada haberleserek gecen 2,5 - 3 sene sonra bitti. Tuhaf bitmesi. Bi bakiyorsun gun icinde aklina gelmedigi zamanlar basliyor. Sabah kalktiginda ilk onu dusunmuyorsun ve gece yatarkende. Baska birini dusunmeye basliyorsun, kalp ve akil baska insanlari kabul etmeye basliyor. Bi bakiyorsun artik onun yasamindaki degisiklikler senin canini acitmiyor. Ve zamanla ask bitmis oluveriyor. Bekle ama sabret.
O kadar doğru bir tespit ki yazdıklarınız ancak bu kadar güzel anlatılırdı

bay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
427
liseden üniversite sonrasına kadar olan ilişkim oldu. Güzel günlerimiz oldu,unutmamak değilde ne bilim ne eğlenmişim be hayatın g**tne parmak atmışız ne güzel diyorum bazen kendi kendime..

Bak yine hatırladım :işsiz:

Yukarı Alt