İlk cinsel ilişki

Deli dolu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
40
10
Bende o sekilde 2 ay sonunda kurtuldum zeytinyag ile ve esimin ustunde rahat yaptim kendimi kasmadim ustde yaptik cok sukur 3 4 gun kanamam oldu 1.5 hafta ara verdik artik bundan sonrasi rahat olur derken 2. Denememizde niye bilmiyorum kendimi kastim biraz ne ustde ne altda yapamadim morelim alt ust oldu sizinde sonraki denemeleriniz zormu oldu rahatmi peki
Yok ben sonrasinda sorun yasamadim ama hep zeytinyagi kullandim tabi ki hala kendimi kasiyorum istemsiz ilk giris aninda ama artik beyinde oturdu bazi seylee o yuzden zorlanmiyoeum cok sukur

Kamelya08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
3
0
Yok ben sonrasinda sorun yasamadim ama hep zeytinyagi kullandim tabi ki hala kendimi kasiyorum istemsiz ilk giris aninda ama artik beyinde oturdu bazi seylee o yuzden zorlanmiyoeum cok sukur
Bende mantar yapar diye korktugum.icin zeytinyag kullanmak istemiyorum ama alisana kadar olmadi bende kullaniyim zeytinyagi

Zeynep korkmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
43
6
Vemcaine diye bi sprey var super ben evleneli 2 ay oldu bnde yapamadim korktum agladim sonra balayinda trabzonda eczaneye gittim bunu verdi vajinaya fisfisli sıkıyorsun ne agri ne sanci bnm esim bni onla kizligimi bozdu ve gercekten korkum gecti
10 fıs fıs sıkıyoruz ya içine doğru mu sıkıyoruz vajina içine mi vajina içind sıkarsak kızlık bozulmaz mı sen nasıl kullandın canım

Yukarı Alt