İlk defa saçımı boyayacağım

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
Merhaba bayanlar , 17 Yaşındayım şuana kadar saçımı hiç boyatmadım ve boyatmayı düşünüyorum...

Herkez beyaz tenlisin diyor sınıfta filan benden daha beyaz tenli gelen kişiler var soruyorum o mu beyaz benmi diye sen daha beyazsın diyolar mesela sanırım ben alıştığımdan dolayı bana çok beyaz gelmiyor :)

Neyse öncelikle saç rengim koyu kahverengi gibi bişey güneş ışığında filan hafiftan açık kahverengi birazda hafif turuncular çıkıyor aradan böyle bi saçım var :)

İstediğim Saç rengi;

Normal Rengi Bu ;

$Adsýz.png

Güneş ışığındada şöyle açılabilir ;

$s.png

Ne Yapmalıyım Boya Olarak ne önerirsiniz ve nasıl boyamalıyım evde kendim boyayacağım :) şuanda para bakımından biraz sıkıntılıyım o yüzden kendim boyayacağım :)

ve Olduda istediğim renk olmadı kendi saç rengime nasıl döneceğim ?

Son düzenleme:

findiklinescafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
1.465
162
ne demek istediğini anlayamadım ki tatlım. o fotoğraftakiler senin istediklerin değil mi? öyle olmadı mı şimdi nasıl oldu normalde saç rengi ne? :KK70:

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
o resimler istediğim saç renkleri öyle boyamak istiyorum nasıl boyayacağım ilk defa boyayacağım saçımı şuana kadar hiç boyamadım

şuanki rengi koyu kahverengi güneşte açılıyor bi kaç turuncumsu bişeyler çıkıyor bende anlamadım rengini :)

istediğim renkler o resimdekiler :) birileri bilgi verirse nasıl boyayacağım hangi boyaları kullanacağım tavsiye olarak bende ona göre boyayacağım.

eğer istediğim rengi tutturamazsam veya kötü olursa şuanki saç rengime nasıl dönebilirim :)

findiklinescafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
1.465
162
küllü kumrala boya.daha sonra açık küllü kumrala boya biraz zaman geçsin.en açık sarı renk boya al.saçını boya alimünyom folyoya sar. olmazsa saçına benzer rengi boyarsın:)

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
saç açıcı vb şeyler var onlar ne kadar açıyor ? bilginiz var mı ? örneğin şuanki saç rengimde kullansam hangi renk olur ?

Tufi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
123
25
ben hep saçımı %9luk oksidanla kendim evde açıyorum ve herkes kendi saç rengim sanıyor çok doğal duruyor yaklaşık 3 4 yıldır yapıyorum ve rengini çok sevdiğim için boyatmayı da düşünmüyorum. benim saç rengim kahverengi uzunluğuna göre kaç şişe oksidan alacağını belirle, her yerine sür ve 4 saat beklet turuncumsu renk kesinlikle olmuyor. saçında kesinlikle yanma olmuyor. benden gören bir arkadaşım da denedi aynı şekilde ve onda da yanma olmadı çünkü %9luk. saçımdaki renk değişikliğini göstereyim sana. saç rengim aynen böyle oldu tek seferde. ilk resim benim rengim diğeri açılmış hali.

http://s1308.hizliresim.com/1d/j/rkquy.jpg

crn_ee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
41
5
Sacinda boya yoksa acmana gerek yok, istedigin renk tutar. Ablam dogal sacini sadece boyayla platine boyuyo.

Yukarı Alt