İlk defa saçımı boyayacağım

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
canım aslında saçımıda boyatmak istemiyorum hiç başlamak istemiyorum yani :KK43: Tufi'nin söylediği yöntem güzel benim saç rengim aynı istediğim renkte aynı aynen ama saçı turuncu yapmaması ve yakmaması lazım :KK43: sizce yakar veya turuncu yaparmı. bana hiç yakışmaz çünkü .s bide saçlarım şuan çok güzel yani seviyorum saçlarımı tek sorun renk. saçlarımın canlılığı gitmesin ? .s

ozozo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2012
57
5
Arkadaşlarr merhaba..

Bende saçlarımı kendim boyamak istiyorum. Saç rengim bildiğimiz her 5 kadından 4 ünde olan kestane siyaha yakın doğal bir renk.
Aynısını nasıl evde boyarım . Kahve renkler siyah yapıyor diyorlar, ben asla siyah istemiyorumm. içinde kızıl, turuncu gibi renkler olmayann doğal bir kestane rengi istiyorum. Bilgisi olan varmı???

Afilli_kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
2.107
53
canım aslında saçımıda boyatmak istemiyorum hiç başlamak istemiyorum yani :KK43: Tufi'nin söylediği yöntem güzel benim saç rengim aynı istediğim renkte aynı aynen ama saçı turuncu yapmaması ve yakmaması lazım :KK43: sizce yakar veya turuncu yaparmı. bana hiç yakışmaz çünkü .s bide saçlarım şuan çok güzel yani seviyorum saçlarımı tek sorun renk. saçlarımın canlılığı gitmesin ? .s
Canım açıcı yakmayabilir turuncu da yapmayabilir ama o şimdiki canlılığı yumuşaklığı biraz gidecektir ek yağlar kürlerle desteklemen gerekir:)

Eğer beyaz tenliysen bence saç tonundan bi iki tondan daha açığa gitme, ben de seninle aynı yaşta koyu küllü sarı saçlarımı açık sarıya boyattım ve iki yıl boyunca dip boyası derdiyle uğraştım ayrıca lise sondayken de okula az da olsa makyaj yapıp gidemediğimden çok soluk hasta gibi duruyordum çünkü sarı saç yanaklara allık ister :)

Bana sorarsan hiç boyatma açtırma çok istiyorsan saçına internetten araştırıp evde de yapabilirsn kuaför istemiyorsan; balyaj at:)

Ya da bu yıl çok moda ombre denilen saçlar sadece saçlarının uç ve biraz gövdesini bi kaç ton açabilirsin :) araştır bak ombre saç ombre hair diye:)

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
canım içimde kalmasın istiyorum ya :KK43: merak ediyorum nasıl olacak diye ? birde sen boyadığında kötümü duruyodu ? o yüzden mi sevmedin hani kişiden kişiye değişebilir renk yakışır veya yakışmazda yani kötümü durdu sende yoksa dip boya yüzünden mi sıkıldın

onyediocak

Hayatta Herşey KISMET !
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
591
5
Bugune kdr hic boyamadimmi e zaten yasin 17 hey allahim sac boyamak okadr kolaymi birkere boyayinca surekli boyucaksin bence kesinlikle boyama en guzeli dogal olmasi

rapocal87

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
12
0
:KK70: ya ama çok merak ediyorum. zaten şöyle bişey var sonuçta diplerden yine kendi saçın çıkıyo beğenmezsem yeniden uzar sonuçta farklı bir saç çıkmıyor dipten orjinal rengi çıkıyor :KK70:

Ebru000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
98
32
Merhaba benim sacım koyu kahverengi hiç boyatmadım sacımı boyatmak istiyorum kuaföre gittigimde boyayı kendimmi almam gerekiyo yoksa kuaförmü hazırlıyo hiç bi bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Yukarı Alt