İlk defa tüp bebek deneyecek olanlar

Zehra 84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2019
73
44
Evet haklısın bende iki gündür kullanıyorum sadece biraz baş ağrısı yaptı bende
Multivitamini aldım eczaneden
Eczacı gerek yok dedi ama ben hem eşime hemde kendim kullanıyorum
Bende inanıyorum senin gibi vitaminlere 😉
Eczacı vitamin den çok beslenmenize dikkat edin
Evet haklısın bende iki gündür kullanıyorum sadece biraz baş ağrısı yaptı bende
Multivitamini aldım eczaneden
Eczacı gerek yok dedi ama ben hem eşime hemde kendim kullanıyorum
Bende inanıyorum senin gibi vitaminlere 😉
Eczacı vitamin den çok beslenmenize dikkat edin dedi
Iyi beslenmek elbette çok iyi fakat destekleyici vitaminler daha çabuk etki ediyor üstelik psikoloji olarakta biz kadınların üzerinde iyi etki bırakıyor ben öyle görüyorum ama iyi beslenmek zaten hayat boyu yapmamız gereken bisey bence gerçekten çok önemi var vitaminlerin bi kere hücreleri yeniliyor ve daha sağlıklı olmasını sağlıyor...Rabbim hepimize yardım etsin en azından alabiliyoruz çok isteyipte yapamayanlar alamayanlar var dır mutlaka Rabbim onlarada yardım etsin

hayalleredogru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
70
30
Aaa ne güzel yeter tabiki cok iyi yapms sizin sorununuz neydi
Bizde eşimde sperm dengesizliği var bir 11 milyon çıkıyor bir 46 milyon ileri hareketlisi bazen yüzde 50 bazen 20 oluyor değişken bende bir sıkıntı yok ama zaten dedim yolum bebek ha aşılama ha tüp bebek zaten bu iğneleri vurdum yaşım 27 çok geçmeden girim yola dedim allahım emeklerimizi ziyan etmesin

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.323
1.426
Bizde eşimde sperm dengesizliği var bir 11 milyon çıkıyor bir 46 milyon ileri hareketlisi bazen yüzde 50 bazen 20 oluyor değişken bende bir sıkıntı yok ama zaten dedim yolum bebek ha aşılama ha tüp bebek zaten bu iğneleri vurdum yaşım 27 çok geçmeden girim yola dedim allahım emeklerimizi ziyan etmesin
Ben doktorunun yaptgni begendim canim ama taze transfer olma madem basladinz düzgn olsun. Nezaman toplanck yumurtalarn

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.323
1.426
Cumartesi toplanacak ama benim rahmim hiç zarar görmedi kuzum muhtemelen taze yapar gibi geliyor
Rahim zarar görmez zaten hormonlarin alt üst şuan. Hamililge hazir degil rahim hazrlama sürecide var bunun. Siz bilirsniz canm ama 5kisiden 4ü pişman bi arastir istersen

Yukarı Alt