İlk defa tüp bebek deneyecek olanlar

Master

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2011
4.172
479
Merhaba canım iğneler, ilaçlar vs ücreti ne kadar yumurta toplama işlemi ağrılı mı oluyor bide çok ilaç kullanılıyor mu biraz bilgi verebilir misin?
Ben. Bahceciye gidiyorum rahim dinlenrmdirme dahil 10500₺ ama 1500₺ u iade edecekler dr taze yi uygun gordu
İlaclarlar da yaklaşık 5 bine yakındır tam bakmadım ama
Sürecin zorlugunua gelirsek benim kadar korkan biri yoktur heralde hele yumurta toplama da titrememi durduramadm
Ama inan hiç korkulacak bi yanı yok ne igneler ne ilaçlar
Bi de kisiye gore tedavi oldugunu söyleyeyim merkez bile farkeder cok şükür ben zorlanmadim
Umarim sonucta iyi olur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 182 gün kaldı.

Bebeğiniz artık oldukça aktif hareket ediyor ve hareketleri artık yeni doğmuş bir bebek gibi daha akıcı ve yumuşak. Bugün gebeliğinizin üçüncü ayını doldurdunuz. Eğer hala karar vermediyseniz, bebeğiniz için isim aramaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek için Ali Galip, Kız bebek için Safiye Sultan :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.323
1.426
Merhaba canım iğneler, ilaçlar vs ücreti ne kadar yumurta toplama işlemi ağrılı mı oluyor bide çok ilaç kullanılıyor mu biraz bilgi verebilir misin?
Canim ilaclar 3,4 bin tutuyo. Hastane ücreti 8bin. Dondurma 1500. Bakim 250. Yumurta toplama işlemi bayiltarak zaten hssetmiyosun ama pskolojik anlamda ameliyathaneye grdgn icin skinti oluyo yani. Korku heycan üşüme falan.. islem bitince bi hafta zorluk cektim agri ,dik duramama, adim atimama , sanci, kasık agrisi gibi.. çok ilactan kastın ignelerin oluyo kendin yapiyosun göbegne gelip geciyo

Hayat57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2018
1.033
991
Canim ilaclar 3,4 bin tutuyo. Hastane ücreti 8bin. Dondurma 1500. Bakim 250. Yumurta toplama işlemi bayiltarak zaten hssetmiyosun ama pskolojik anlamda ameliyathaneye grdgn icin skinti oluyo yani. Korku heycan üşüme falan.. islem bitince bi hafta zorluk cektim agri ,dik duramama, adim atimama , sanci, kasık agrisi gibi.. çok ilactan kastın ignelerin oluyo kendin yapiyosun göbegne gelip geciyo
Çok teşekkür ederim 🙂

Nuro37

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
305
202
Benimde 1 sene oldu tüp bebekmi aşılamamı karar veremedik bizde ama devlet ilk denemeleri karşılamıyormu devlet hastanelerinde

srplmtmtk

Allah im ne olur bebeğim benimle olsun🙏😇❤️
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
3.378
3.638
Merhaba kızlar bende Kasım adetimle başlayacağım tedavi ye doktorumla görüştüm. Tüm tahlillerimizi yaptırdık rapor evraklarini da hazırladık tedaviye başlamak kaldı şuan hepimizin için hayırlı uğurlu olur tedaviler olumlu sonuçlar alırız inşallah 🤲😊

Yukarı Alt