İlk defa tüp bebek deneyecek olanlar

Mavili hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1.523
994
Cikolata kistim var 26 yasndaym canim .13 toplandı 2tane yüksek kalite 5.gün ,4tanede düsük kalite 6.gün yavrularm var :)
Maşalalh canım ne güzel 5. Güne ulaşan olmuş bayıltılarak olan toplama işlemi ağır bi anestezi mi oluyor yani ayılmakta fln güçlük çekiliyor mu

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.080
2.622
Maşalalh canım ne güzel 5. Güne ulaşan olmuş bayıltılarak olan toplama işlemi ağır bi anestezi mi oluyor yani ayılmakta fln güçlük çekiliyor mu
1saate yakın sürdü canım kistime dokunmak zorunda kalmis ondan uzadı. Yok ya 5dkya uyandım ilacla uyandiriyolar galiba ama aglayarak uyandım 5dk agladım:)sebebini bilmiyrum

benmesela01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
1.199
568
35
Anladim canim hayırlısı inşallah
Siz ne e
Cikolata kistim var 26 yasndaym canim .13 toplandı 2tane yüksek kalite 5.gün ,4tanede düsük kalite 6.gün yavrularm var :)
Canım benimde pazartesi yumurta toplanacak yumurta toplamaya kadar cinsel perhiz vermişler miydi. Birde o gun normal.bi şekilde.mi gidiosun idrara sıkışık falan olmuyorsun dimi. Bugün gece çatlama iğnesi vurulacagim önereceğim bisey war mi

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.080
2.622
Siz ne e

Canım benimde pazartesi yumurta toplanacak yumurta toplamaya kadar cinsel perhiz vermişler miydi. Birde o gun normal.bi şekilde.mi gidiosun idrara sıkışık falan olmuyorsun dimi. Bugün gece çatlama iğnesi vurulacagim önereceğim bisey war mi
Cinsel perhiz sart canim eşindende sperm alıncak. Normal sekilde git tuvaletini bosalt 1saat bayilcaksın tuvaletini yaparsn valla masada:) zaten ameliyathaneye grmeden tuwalete sokarlar seni. Hic sıkıntı yapma saatini bekle canım gelip gecicek unutma

benmesela01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
1.199
568
35
Cinsel perhiz sart canim eşindende sperm alıncak. Normal sekilde git tuvaletini bosalt 1saat bayilcaksın tuvaletini yaparsn valla masada:) zaten ameliyathaneye grmeden tuwalete sokarlar seni. Hic sıkıntı yapma saatini bekle canım gelip gecicek unutma
Inşallah canım sorunsuz geçer. 1 saat sonra çatlama iğnesi olacağım ama dün ilişki oldu. Hemsire keşke olmasaydı ama bi sorun yok her şey normal dedi. Daha önce söylememişlerdi cinsel perhizi unutmusum dedi hemşire :KK43: içime kurt dustu uzuldum

Master

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2011
4.297
772
Tedaviye basladigin andan itibaren iliski hic istemiyorlar aslında ama olan olmus sıkıntı olmasin insallaj

benmesela01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
1.199
568
35
Tedaviye basladigin andan itibaren iliski hic istemiyorlar aslında ama olan olmus sıkıntı olmasin insallaj
Söylemedi of ya :KK43: unutmusum dedi bide :KK43: ama pazartesi toplamaya karar verildi ondan sonra ben söyledim sorun oluşmamış dedi ama tabi ben cok uzuldjm o kadar emek veriyoruz :KK43: