ilk dişler

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
En sonunda bizim de ilk dişimiz çıktııııı :lepi:ama alttan değil üstten teyzeleriii kaç gündür mızmızlık yapıyordu hiçbirşeyde yemiyordu demek ki tahmin ettiğim gibi dişlerdenmiş sizin dişler ne alemde

P

pıratik

Ziyaretçi
benim kızımda çok huzursuz ahh darısı bize inşallah...diş hediği yaparsan çağır bizi haaa

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
170
biz de ateş huysuzluk var bakalım ama daha cıkmadı
iştahta azaldı zaten iyice bekliyoruz dişlerinş

Green

Huzura Hasret!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ayy hadi bakalım yeni dişi hayırlı olsun diyelim hihii benim oğlumda altan çıkardı dişini bikere ateşi oldu ogün iştahsızlandı çok şükür bitti ama daha çok diş çıkaracağı için bakalım neler olucak inşallah çok çekmeden atlatırız.

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayrılı olsun canım inciniz
Allah tamamına erdirsin

hale_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hadi hayırlı olsun şükrancım inciniz :))) bizde bekliyoruz ha bugün ha yarın bakalım artık, umarım ateşsiz sakin bi şekilde atlarız .

SARGIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Merhebe arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benimde 6.5 aylık kızım var beslenme problememiz benim kızım hiç mama sevmiyor arkadaşlar ne yapmam lazım çok üzülüyorum sürekli çorba içiyor ve beni emiyor ama ben yeteince beslenmediğini düşünüyorum mama yerine başka bişey verebilrmiyim önerisi olan varmı.

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
şükrancım hayırlı olsun ilk inciniz darısı diğer dişlere olsun diyelim.benim kızım henüz diş çıkarmadı sadece yeri bellii bakalım nezaman çıkaracakk.

gulumsee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayirli olsun canim benim kiziminda cikti cikmak uzere yavrum durmadan kasiyip duruyor

tearful

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bugün patladığını fark ettim hadi hayırlı olssuuunnn :KK70:

Yukarı Alt