─░lk gece kanama gelmedi ­čśö

Servannn

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ocak 2020
72
27
MrB arkada┼člar size 1 bucuk y─▒ld─▒r akl─▒m─▒ kurcalayan Bu sorumu ac─▒kl─▒─ča kavu┼čturmak i├žin buraday─▒m d├╝┼č├╝ncelerinize ihtiyac─▒m var. D├╝─č├╝n gecesi kanama gelmedi neden b├Âyle oldu bende anlamad─▒m kendime g├╝veniyorum. Evlenene kadar birlikteli─čim olmad─▒ kimseyle hala anlam─▒┼č de─čilim doktora da gitmedim bunun i├žin. Bi ben mi boyle oldum­čśĽ

arslnseda

Bebegim artik benimle...
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Eyl├╝l 2014
504
280
MrB arkada┼člar size 1 bucuk y─▒ld─▒r akl─▒m─▒ kurcalayan Bu sorumu ac─▒kl─▒─ča kavu┼čturmak i├žin buraday─▒m d├╝┼č├╝ncelerinize ihtiyac─▒m var. D├╝─č├╝n gecesi kanama gelmedi neden b├Âyle oldu bende anlamad─▒m kendime g├╝veniyorum. Evlenene kadar birlikteli─čim olmad─▒ kimseyle hala anlam─▒┼č de─čilim doktora da gitmedim bunun i├žin. Bi ben mi boyle oldum­čśĽ
Kuzum madem kendime g├╝veniyorum diyorsun. E┼činide al hemen bir doktora gidin. Zira b├Âyle olmaz. E┼čininde ister istemez kafasina yer eder olumsuz bir ┼čekilde. K─▒zl─▒k zar─▒ esnek ise kanama meydana gelmiyor baz─▒ kadinlarda.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileli─čimin 17. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 162 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz kuvvetlendik├že ve b├╝y├╝d├╝k├že, hareketlerini hissetmeniz artacakt─▒r. ─░lk ba┼člarda bebe─činizi karn─▒n─▒zda ├ž─▒rp─▒nan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. E─čer ba┼čka bir ├žocu─čunuz varsa onu kald─▒rmak veya ta┼č─▒mak yerine dizinize oturtabilirsiniz. D├╝nyada do─čan bebeklerin %80 i ebeler taraf─▒ndan ger├žekle┼čtirilmektedir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 150 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 13.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Servannn

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ocak 2020
72
27
Kuzum madem kendime g├╝veniyorum diyorsun. E┼činide al hemen bir doktora gidin. Zira b├Âyle olmaz. E┼čininde ister istemez kafasina yer eder olumsuz bir ┼čekilde. K─▒zl─▒k zar─▒ esnek ise kanama meydana gelmiyor baz─▒ kadinlarda.
O gece kan gelmedi defalarca deneme ragmen psikolojimi bozdum. G├Âr├╝mcem geldi ertesi gun esim parma─č─▒n─▒ kesip damlatt─▒ ondan kurtulmak i├žin herneyse atlatt─▒k sonra esime ded─▒m ki ben ped koydum kan geldi dedim akl─▒nda kalmas─▒n diye o da tm dedi ama hala i├žim rahat etmedi gidersem de ondan habersiz giderim cunku ben yalan s├Âyledimmmm

xy35

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
833
1.272

Esnektir kanamaz. Herkes de kan gelcek diye bir┼čey yok 5 kad─▒ndan 3 tanesi esnek k─▒zl─▒k zar─▒na sahip

Elifimuratim

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Aral─▒k 2019
397
523
Bakire olma ihtimaliniz var. Ke┼čke e┼činize yalan soylemeseydiniz ilk g├╝nden.
Doktora gitmeniz gerek.ilerde bebek isterseniz zar y├╝z├╝nden hamile kalamazsin yani ├Âyle tahmin ediyorum.

xy35

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
833
1.272
Do─čumda y─▒rt─▒l─▒r dedi bir arkadas─▒m bu ne kadar dogru. Doktora gidersem esnek der mi
Der tabiki evet do─čumda yirtiliyormus esnek olunca . ─░lk g├╝n ke┼čke e┼činizi al─▒p doktora gitseydiniz akl─▒n─▒zda ┼č├╝phe kalmaz di

Servannn

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ocak 2020
72
27
Bakire olma ihtimaliniz var. Ke┼čke e┼činize yalan soylemeseydiniz ilk g├╝nden.
Doktora gitmeniz gerek.ilerde bebek isterseniz zar y├╝z├╝nden hamile kalamazsin yani ├Âyle tahmin ediyorum.
Zaten o gece hamile kald─▒m ben. ─░┼čte korktum boyle bi┼čeyin bas─▒ma gelece─čini tahmin edemezdim Bi anda s├Âyledim gitti i┼čte o g├╝nden beri pesine d├╝┼čmedim hep kendi kafamda kurcalad─▒m

L O L

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Mart 2019
2.181
3.175
Do─čumda y─▒rt─▒l─▒r dedi bir arkadas─▒m bu ne kadar dogru. Doktora gidersem esnek der mi
Der tabikii
E─čer eminseniz kendinizden zar─▒n─▒z esnektir
─░li┼čki s─▒ras─▒nda a─čr─▒ vs oluyomu yoksa her┼čey normal mi

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 14-04-2020

Hamileli─čimin 33. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 53 g├╝n kald─▒.

Bu noktada amniyotik s─▒v─▒ maksimum hacmine ula┼č─▒r. Bebe─činiz b├╝y├╝d├╝k├že, daha az s─▒v─▒ kalaca─č─▒ i├žin bebe─činizin hareketlerini daha da ├žok hissedeceksiniz. S├╝t ├╝retimine haz─▒rlanan g├Â─č├╝slerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. E─čer bebe─činiz bug├╝nlerde do─čarsa ya┼čama ┼čans─▒ y├╝ksektir fakat ekstra bak─▒ma ihtiyac─▒ olacakt─▒r.Bebe─činizin derisinin rengi art─▒k daha az k─▒zm─▒z─▒ ve daha az k─▒r─▒┼č─▒k.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2000 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 43.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Yukar─▒ Alt